Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2777 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

O kur rast jeigu per ServHost.LT?
Radau tik

Started server on port: 8009, 
with maxplayers: 100 lanmode is OFF.
3 minutes prieš, ⒶⓁⒼⒺⓁⒾⓈ parašė:

o atnaujinai serverio versiją? gal gm neužkrauna nrml

Atnaujinau

Versijos atnaujinimas - naudoti įkėlus naują GM ir keičiant failus

Redaguota , nario Dovydas.Pawno.LT
12 minutes prieš, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Sveiki raso kad gamemode unknow and hosto visos galunes su .so pluginu bet vistiek unknow

Tai kad prirašysi galūnes .so prie pluginų nereiškia kad jie bus skirti linux. Tam reikia atsisiųsti papildomus pluginus. Turi juos? 

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

(redaguota)
3 minutes prieš, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Tuoj paziuresiu

https://imgur.com/a/YV1GCG2 

failai turi būti SO tipo

 

Skirtumas matomas nuotraukoje, .dll yra windows, .so linux. Hostingai naudoja linux.

Redaguota , nario Minerva

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Kokius pluginus naudoji? tik sscanf?

 

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, Dovydas.Pawno.LT parašė:

 

GeoIP Xstreamer sscanf streamer visu yra .so tik ne GeoIP.dll

Viskas tuo ir pasakyta. Visi pluginai naudojami gamemode hostinge turi būti .so.

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, Dovydas.Pawno.LT parašė:

Kaip gaut ta GeoIP.so tada?

Ar tai tavo kūrybos pluginas? Jeigu ne - ieškok google

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

(redaguota)

https://mega.nz/#!YoIGjKoB!KDqaw7hHsw7eH_Ly94zvbFj_2-oPOO6ysVpUiCYdMnc

Pabandyk šitą

Redaguota , nario Minerva

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Dabar, Dovydas.Pawno.LT parašė:

As atsisiunciau ir sukeliau i plugins papke ir per naujo i filezilla sumetu failus atnaujinu ir kaip specialiai unknow

Parodyk kas rašoma server_Log.txt

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

Fillezillia kaip prisijungi susirask server_log atsisiųsk jį ir atsidaryk su notepad

Y_Less: "Sakiau tai anksčiau. Daugelis mano, jog MySQL yra stebuklingas plugin'as, kuris paverčia modifikaciją geresne, tačiau jie nesupranta, jog paskutinė raidė "L" reiškia kalbą. Taigi, naudodami PAWN kalbą (language), jie naudoja dvi kalbas vienu metu. Jei praleisite mėnesius mokydamiesi PAWN, tuomet tokį pat laiką turite praleisti ir mokydamiesi SQL. Ši kalba yra sudėtingesnė iš šių abiejų kalbų. Tai nėra kalba, kuri "įsitvirtina prie šono" šalia kitos kalbos."
Kalcor: "... Tai padaro, jog atrodo net nepanašu į GTA. Ši modifikacija vadinama San Andreas Multiplayer. Tai nėra atskiras žaidimo variklis, kurį galite koduoti kaip tik norite..."

SA-MP Dedicated Server
----------------------
v0.3.7-R2, (C)2005-2015 SA-MP Team

[17:40:19]
[17:40:19] Server Plugins
[17:40:19] --------------
[17:40:19]  Loading plugin: GeoIP.so
[17:40:19]   Failed (plugins/GeoIP.so: cannot open shared object file: No such file or directory)
[17:40:19]  Loading plugin: sscanf.so
[17:40:19]

[17:40:19]  ===============================

[17:40:19]       sscanf plugin loaded.     

[17:40:19]    (c) 2009 Alex "Y_Less" Cole

[17:40:19]  ===============================

[17:40:19]   Loaded.
[17:40:19]  Loading plugin: streamer.so
[17:40:19]

*** Streamer Plugin v2.5.1 by Incognito loaded ***

[17:40:19]   Loaded.
[17:40:19]  Loading plugin: xStreamer.so
[17:40:19] xStreamer plugin loaded
[17:40:19]   Loaded.
[17:40:19]  Loaded 3 plugins.

[17:40:19]
[17:40:19] Ban list
[17:40:19] --------
[17:40:19]  Loaded: samp.ban
[17:40:19]
[17:40:19]
[17:40:19] Filterscripts
[17:40:19] ---------------
[17:40:19]   Loading filterscript 'helmet.amx'...
[17:40:19]   Loading filterscript 'valdymas.amx'...
[17:40:19]
--------------------------------------
[17:40:19]  Masinos valdymo sistema   
[17:40:19] --------------------------------------

[17:40:19]   Loaded 2 filterscripts.

[17:40:19] Script[gamemodes/LT-PG.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[17:40:19] Number of vehicle models: 0
[17:40:19] BAD RCON ATTEMPT BY: 45.125.66.11
[17:44:38] BAD RCON ATTEMPT BY: 45.125.66.11
[17:44:49] BAD RCON ATTEMPT BY: 45.125.66.11

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2777 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...