Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

EastCoast.lt - Realus SanFierro Miestas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

EastCoast buvo LV mieste, o jus paėmėte ir sugadinote šio projekto vardą. Man aiškų gaila @Domαs kad jis taip neprasitęsė domeno jeigu ir vėl kurs projektą tai manau tik su kitų pavadinimu labai gaila, kad iš vardo nieko gero nebeliko.

Redaguota , nario scGame official
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Arnas Petrauskis parašė:

Žmogau čia yra 5, kur tu matai 7-8???? Ponas atleisk, bet freepost'inti negražu ;) 

 

v0.0.1[1]

Sutvarkyta tekstu klaidos

Sutvarkyta logotipas: https://imgur.com/a/uZjN26I

Perdaryta - /gps komanda: https://imgur.com/a/8lKzvcv

Sutvarkytos normaliai - /paslaugoshttps://imgur.com/a/l34Qruq

Sukurta nauja Registracijos/Prisijungimo langas: https://imgur.com/a/L7PFRSQ

Per /paslaugos būs galima pirkti retus transporto priemonės

Įkelta nauja stotis

Įkeltas naujas Policijos departamentas

Sutvarkytos klaidos su darbų /rvaldymas

Sutvarkytos savininkų komandos - /s /aod /emigruoti /emigruotioff

mano shit sistemėlės padarytos (jei galima taip pavadinti), prisiimti bando visus vainikus sau, gėda.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, @Arnas Petrauskis.

Kokiu tikslu kuri projektą, jeigu jį uždarysi po poros dienų? Šitą mačiau neseniai. Prieš porą dienų buvo užrakintas tavo forumas su žodžiais (greit sugrįšim). Kiek kartų tu grįžti į tuos kūrimus, taip daugelis daro klaidų, aš taip pat turėjau daug nenusisekusių projektų, bet kuriant projektą reikia turėti pinigų. Dabar net teamspeak'o nesugebat nusipirkti, atėję žmonės pas mane juokiasi iš tavo projekto, jog perkat teamspeak'ą jau trečia diena.. :D Skype taip pat vaikų prisiuntęs, bandei kažką ten ant manęs pasakyti, bet pakvietęs tave į teamspeak'ą, tiesiog suskydai, ir eilinis  žmonių atmazas (mikrafo neturiu). Nu tiesiog graudu. Visų pirmą kuriant projektą, reikia būti draugiškam, maloniam asmeniui. O šiuo metu, tu toks tikrai nesi. Bet čia neesmė, žlugsi vistiek greitai, nes projektas be jokios ateities. Palinkėsiu vistiek sėkmės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Andrius_Side69 parašė:

Sveikas, @Arnas Petrauskis.

Kokiu tikslu kuri projektą, jeigu jį uždarysi po poros dienų? Šitą mačiau neseniai. Prieš porą dienų buvo užrakintas tavo forumas su žodžiais (greit sugrįšim). Kiek kartų tu grįžti į tuos kūrimus, taip daugelis daro klaidų, aš taip pat turėjau daug nenusisekusių projektų, bet kuriant projektą reikia turėti pinigų. Dabar net teamspeak'o nesugebat nusipirkti, atėję žmonės pas mane juokiasi iš tavo projekto, jog perkat teamspeak'ą jau trečia diena.. :D Skype taip pat vaikų prisiuntęs, bandei kažką ten ant manęs pasakyti, bet pakvietęs tave į teamspeak'ą, tiesiog suskydai, ir eilinis  žmonių atmazas (mikrafo neturiu). Nu tiesiog graudu. Visų pirmą kuriant projektą, reikia būti draugiškam, maloniam asmeniui. O šiuo metu, tu toks tikrai nesi. Bet čia neesmė, žlugsi vistiek greitai, nes projektas be jokios ateities. Palinkėsiu vistiek sėkmės. :)

O koks tikslas tau kurt royal'ą 15 kartą? Jei vistiek užsidarysi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Solubarome ' parašė:

O koks tikslas tau kurt royal'ą 15 kartą? Jei vistiek užsidarysi. 

Savo tikslus išvardinau projekto aprašyme. Ir na tikrai ne 15 kartas, pripažinsiu praeitis mano baisi, ir šito nepakeisiu. Tačiau šis kartas paskutinis. Žmonės mokosi iš savo klaidų. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Andrius_Side69 parašė:

Sveikas, @Arnas Petrauskis.

Kokiu tikslu kuri projektą, jeigu jį uždarysi po poros dienų? Šitą mačiau neseniai. Prieš porą dienų buvo užrakintas tavo forumas su žodžiais (greit sugrįšim). Kiek kartų tu grįžti į tuos kūrimus, taip daugelis daro klaidų, aš taip pat turėjau daug nenusisekusių projektų, bet kuriant projektą reikia turėti pinigų. Dabar net teamspeak'o nesugebat nusipirkti, atėję žmonės pas mane juokiasi iš tavo projekto, jog perkat teamspeak'ą jau trečia diena.. :D Skype taip pat vaikų prisiuntęs, bandei kažką ten ant manęs pasakyti, bet pakvietęs tave į teamspeak'ą, tiesiog suskydai, ir eilinis  žmonių atmazas (mikrafo neturiu). Nu tiesiog graudu. Visų pirmą kuriant projektą, reikia būti draugiškam, maloniam asmeniui. O šiuo metu, tu toks tikrai nesi. Bet čia neesmė, žlugsi vistiek greitai, nes projektas be jokios ateities. Palinkėsiu vistiek sėkmės. :)

Realiai tą patį galiu pasakyti ir apie tave (manau liudininkų ieškoti tikrai nereikia). Kas liečia kažkokius Team Speak, tai manau tiesiog pinigų metimas į balą, kuomet yra kur kas geresnė alternatyva - Discord. Ir be to pats neigi savo teiginiui, jog kuriant projektą reikia būti draugiškam, tačiau tavo kaip projekto savininko tikslas - kviesti kitus į Team Speak ir aiškintis tarpusavio problemas... Čia greičiausiai ir pasižymi tavo klaida, kadangi kuriant projektą visų pirma reikia turėti noro, motyvacijos, šaltus nervus bei patirties, o kas liečia draugiškumą tai manau tikrai nėra pirmoji svarbiausia savybė, bet tavo mąstymo aš nepakeisiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Andrius_Side69 parašė:

Sveikas, @Arnas Petrauskis.

Kokiu tikslu kuri projektą, jeigu jį uždarysi po poros dienų? Šitą mačiau neseniai. Prieš porą dienų buvo užrakintas tavo forumas su žodžiais (greit sugrįšim). Kiek kartų tu grįžti į tuos kūrimus, taip daugelis daro klaidų, aš taip pat turėjau daug nenusisekusių projektų, bet kuriant projektą reikia turėti pinigų. Dabar net teamspeak'o nesugebat nusipirkti, atėję žmonės pas mane juokiasi iš tavo projekto, jog perkat teamspeak'ą jau trečia diena.. :D Skype taip pat vaikų prisiuntęs, bandei kažką ten ant manęs pasakyti, bet pakvietęs tave į teamspeak'ą, tiesiog suskydai, ir eilinis  žmonių atmazas (mikrafo neturiu). Nu tiesiog graudu. Visų pirmą kuriant projektą, reikia būti draugiškam, maloniam asmeniui. O šiuo metu, tu toks tikrai nesi. Bet čia neesmė, žlugsi vistiek greitai, nes projektas be jokios ateities. Palinkėsiu vistiek sėkmės. :)

Pala pala.. tu sakai jog aš sakiau jog neturiu mikrafono..?? Įmesk tuos mano žodžius.. aš jau senai senai niekam nesu sakės jog neturiu mikrafono.. rašydamas skaityk ką rašai.. nes matau jog savo žodžiu nevaldai.. ;) 

prieš 14 valandas(-ų), Ex1T parašė:

Sutikčiau šokiuose supiščiau už eastcoast vardo gadinima.

Dėkuj, tik va klausimas ar tau užtektu jėgų man trenkti.. :D Sekmės gyvenime marozas ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-11-20 09:51, Aurimas L. parašė:

SunSide gm ir vėl į karo lauką :Ddd keista, kad ne sargo kopija

Dabar jau ShouthVillages :D 

Jeigu domina projektas kuriame galite laisvai gauti pareigas (Tiesiog paprašyti reikia ir duos net savininką) tai eikit. Dabar, kai atsirado naujas "Savininkas" po vienos dienos, kaip aš įšėjau iš serverio komandos.. Galiu pasakyti, kad šiame projekte nieko gero neįvyks vien dėlto, kad dalina pareigas (jau minėjau).  Kalbant apie starta 2 dienos liko iki jo, bei šiandiena pakeisti GM į kitą kam to reikia? Jeigu norit gero projekto tai dirbkit su vienu gm.. Sekmės su projektu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Foot'as parašė:

Dabar jau ShouthVillages :D 

Jeigu domina projektas kuriame galite laisvai gauti pareigas (Tiesiog paprašyti reikia ir duos net savininką) tai eikit. Dabar, kai atsirado naujas "Savininkas" po vienos dienos, kaip aš įšėjau iš serverio komandos.. Galiu pasakyti, kad šiame projekte nieko gero neįvyks vien dėlto, kad dalina pareigas (jau minėjau).  Kalbant apie starta 2 dienos liko iki jo, bei šiandiena pakeisti GM į kitą kam to reikia? Jeigu norit gero projekto tai dirbkit su vienu gm.. Sekmės su projektu..

Atnaujinimai verti dėmesio :D kaip ir pačio Arno bendravimas "greitai rašau, tai gali būti klaidų" kad ir lėtai rašytų vistiek vietoj "ų" "ū" rašo gale žodžio, tai wtf. :dd Ištrynė puse komentarų, kuriuose buvo visiška tiesa, floodindavo vien į skype man, kad padėčiau sutvarkyt sunsido gm'e garažus, gaujų zonas o pats įkėlė atnaujinimą "gaujoms įdėta /grobti" parašius į skype, kad jau buvo tai, jis atrašė, kad buvo užšaldyta komanda, tai jis ją atšaldė :dddddddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...