Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Keistuolio streamas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=LzQE23C0K00&feature=youtu.be
kasnors ismokykite tokius kaip jis elgtis zmoniskai streamu metu.
P.S. kazkas anksciau mate si kosmonauta bandanti pardavinet i5 7400+ gtx 1050ti riga uz 550+ euru.
tokiam i twitch negalima eit.

 

@Funkis forumo profilis-P.S. leksikona susitvarkyk poto eik streaminti.

Redaguota , nario Adomas J.
Narys įspėtas. Pašalinti įžeidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Dolskis parašė:

??? Tai jei jis nori keiktis, tegul keikiasi, nori pardavinėt kosminėm kainom, tegul pardavinėja, nežiūrėk ir nepirk. Kur problema?

man ner skirtumo bet kaip isvis tokiu dar neparisa twitch'as nesuprantu. ban'a prasileistu poto gal suvoktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba juokdsrys geras tu, kompiuteris parduotas, nupirktas naujas. Ka tu dar nori irodyt silpnaproti tu? :D aiskina jis man, kaip man elgtis streamu metu. Nori ziuri, nori neziuri.

aciu uz reklama, galite visi ateiti paziureti - twitch.tv/okjercsgo

Redaguota , nario Funkis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-11-11 14:22, Synthwavez parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=LzQE23C0K00&feature=youtu.be
kasnors ismokykite tokius kaip jis elgtis zmoniskai streamu metu.
P.S. kazkas anksciau mate si kosmonauta bandanti pardavinet i5 7400+ gtx 1050ti riga uz 550+ euru.
tokiam i twitch negalima eit.

 

@Funkis forumo profilis-P.S. leksikona susitvarkyk poto eik streaminti.

ko tu verki dabar cia slykstyne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 22 valandas(-ų), Funkis parašė:

Blemba juokdsrys geras tu, kompiuteris parduotas, nupirktas naujas. Ka tu dar nori irodyt silpnaproti tu? :D aiskina jis man, kaip man elgtis streamu metu. Nori ziuri, nori neziuri.

aciu uz reklama, galite visi ateiti paziureti - twitch.tv/okjercsgo

tavo pasiekimai tureti ~4 viewerius kuriuos pats verti streama stebet XDD?

beto nemazindamas kainos nebutum pardaves kompiuterio kosmonaute :mucha:

ka vel nusipirkai? prebuilda?, gal parasysi konkrecias specifikacijas nuo A iki Z  ir kiekvienos detales konkretu modeli? nes anajam panasu to net nezinojai! tik koks cpu, gpu kiek ram ir kad 1tb hdd stovi dezeje :mucha:

prieš 2 valandas(-ų), mhhm parašė:

ko tu verki dabar cia slykstyne?

verkiu, as zvengiu kiek jis turetu but zemai krites, kad nesugeba ilga laika streamindamas susirinkti vieweriu su subais.

 

2018-11-11 14:53, Dolskis parašė:

Baną? Už keiksmažodžius? Nenoriu būt įžūlus, bet gal tik twitcho pagrindiniame puslapyje esi buvęs?

zinoma jie keikiasi daugiau ar maziau bet tikrai jau ne kaip sitas batsiuvys :mucha: pas juos yra ir ka paziuret. o ka sito streame? keikimasi ir rant'us paklausyt ateiti verta manai? tikrai jau ne :mucha: man zinok visiskai dzin bet pakuriau tema kad pazvengt galeciau is tokio kaip jis.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesurenku, galbut del to, nes nestreaminu pastoviai, neturiu pastovaus laiko. Dirbu slenkanciu grafiku, kada galiu tada ijungiu streama, nedziunu prie kompiuterio, nerenku informacijos apie kitus, neieskau kitu youtubese ir pan.. O priesingai nei tu, ko gero esi dar tevu islaikytinis, neturi draugu su kuriais galetum praleisti savo laisvalaiki, neturi pastoviu pinigu ir sedi uzsidares savo kambaryje. Ar tau dar daugiau reikia kazkokiu argumentu? Galim drasiai susitikti, as tikrai labai net to noreciau, kad paziuret ka tu man i akis pasakytum, kad jau cia toks drasus kitus, mane vadint kosmonautais, vertint mano leksikona ir kitus dalykus. O tavo parasas, tai tikrai juoka kelia, - "Megstu vilkmerges alu", kaip manai, kam tai idomu?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
41 minutes prieš, Funkis parašė:

Nesurenku, galbut del to, nes nestreaminu pastoviai, neturiu pastovaus laiko. Dirbu slenkanciu grafiku, kada galiu tada ijungiu streama, nedziunu prie kompiuterio, nerenku informacijos apie kitus, neieskau kitu youtubese ir pan.. O priesingai nei tu, ko gero esi dar tevu islaikytinis, neturi draugu su kuriais galetum praleisti savo laisvalaiki, neturi pastoviu pinigu ir sedi uzsidares savo kambaryje. Ar tau dar daugiau reikia kazkokiu argumentu? Galim drasiai susitikti, as tikrai labai net to noreciau, kad paziuret ka tu man i akis pasakytum, kad jau cia toks drasus kitus, mane vadint kosmonautais, vertint mano leksikona ir kitus dalykus. O tavo parasas, tai tikrai juoka kelia, - "Megstu vilkmerges alu", kaip manai, kam tai idomu?

 

tu gal geriau bek pas savo draugus i kiema ar skustis 15metu panelei kokie tau blogi aplinkiniai ar zmones forume. 

antra-tai mano signature. turiu teise pasirinkti signature tema, kol ji atitinka forumo etika ir taisykles. idomu tiems-kurie megsta alu ir turi iproti ji ragaut(megautis), ne taip kaip lietuviai vergai mainstreamintam utenos alui ar tu-vaikosi intelio sistemos su nvidia.

nesugebejai parasyti atsakymo i komentara del stacionaro kuri isigijai specifikaciju. tu dirbk nors ir be iseiginiu, man vienodai. as isvis su slenkanciu grafiku tureciau dafiga laisvu, bet mane erzintu dirbti siokiadieniais kai negaliu 1-3-5adieniu(del neadekvaciu darbo valandu-mazai laiko liktu laisvalaikiui vakarais dienomis kuriomis dirbciau, esu pats dirbes slenkanciu grafiku kol neisejau ir dabar ieskaus kito darbo nes uzpiso darbdavio sudo malimas. pamaina su kuria dirbau leidosi isnaudojama tad isejau nors net neplanavau ten dirbti ilgai pamates kad zmones bailus oziai kurie tik bamba tarpusavyje kad kazkas negerai ir nieko nedaro) isnaudot sportuodamas savo malonumui. esi vienas is tu kurie dziaugiasi kad kompiuterio ekranas vaizda rodo ir jis isijungia, apie specifikaciju konkretu zinojima tavo supratime GARANTUOTAI NERA. esi eilinis marketingo vergas kuriam visiskai neidomu ka turi ir naudoja.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Synthwavez parašė:

tu gal geriau bek pas savo draugus i kiema ar skustis 15metu panelei kokie tau blogi aplinkiniai ar zmones forume. 

antra-tai mano signature. turiu teise pasirinkti signature tema, kol ji atitinka forumo etika ir taisykles. idomu tiems-kurie megsta alu ir turi iproti ji ragaut(megautis), ne taip kaip lietuviai vergai mainstreamintam utenos alui ar tu-vaikosi intelio sistemos su nvidia.

nesugebejai parasyti atsakymo i komentara del stacionaro kuri isigijai specifikaciju. tu dirbk nors ir be iseiginiu, man vienodai. as isvis su slenkanciu grafiku tureciau dafiga laisvu, bet mane erzintu dirbti siokiadieniais kai negaliu 1-3-5adieniu(del neadekvaciu darbo valandu-mazai laiko liktu laisvalaikiui vakarais dienomis kuriomis dirbciau, esu pats dirbes slenkanciu grafiku kol neisejau ir dabar ieskaus kito darbo nes uzpiso darbdavio sudo malimas. pamaina su kuria dirbau leidosi isnaudojama tad isejau nors net neplanavau ten dirbti ilgai pamates kad zmones bailus oziai kurie tik bamba tarpusavyje kad kazkas negerai ir nieko nedaro) isnaudot sportuodamas savo malonumui. esi vienas is tu kurie dziaugiasi kad kompiuterio ekranas vaizda rodo ir jis isijungia, apie specifikaciju konkretu zinojima tavo supratime GARANTUOTAI NERA. esi eilinis marketingo vergas kuriam visiskai neidomu ka turi ir naudoja.

Tai taip, nes man visiskai neidomu kas ten yra, svarbu va veikia kaip tu sakai XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Funkis parašė:

Tai taip, nes man visiskai neidomu kas ten yra, svarbu va veikia kaip tu sakai XD

vadinasi tau truksta supratimo, kad zinant specifikacijas save apsaugoji momentais, kai gali apgauti ir parduoti chlama, kai ateis laikas garantiniui-galesi kankintis eidamas kryziaus kelius bandant gaut garantini pakeitima/pinigu grazinima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Funkis parašė:

Nesurenku, galbut del to, nes nestreaminu pastoviai, neturiu pastovaus laiko. Dirbu slenkanciu grafiku, kada galiu tada ijungiu streama, nedziunu prie kompiuterio, nerenku informacijos apie kitus, neieskau kitu youtubese ir pan.. O priesingai nei tu, ko gero esi dar tevu islaikytinis, neturi draugu su kuriais galetum praleisti savo laisvalaiki, neturi pastoviu pinigu ir sedi uzsidares savo kambaryje. Ar tau dar daugiau reikia kazkokiu argumentu? Galim drasiai susitikti, as tikrai labai net to noreciau, kad paziuret ka tu man i akis pasakytum, kad jau cia toks drasus kitus, mane vadint kosmonautais, vertint mano leksikona ir kitus dalykus. O tavo parasas, tai tikrai juoka kelia, - "Megstu vilkmerges alu", kaip manai, kam tai idomu?

 

 

manes nepamirskit pakviest i ta susitikima . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 6 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

GUyshcI.png

kelinta diena tas meet'as kada man biletus bookint ? 

:mucha:

ar jis toliau irodines savo tiesas ar paims ir papostins pc specifikacijas vietoj to, kad siektu atrodyti labai gudrus srityje kurioje elementariu dalyku nezino :funny:

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

@Funkis jei toks esi "egzpertas" gintis kai nieko neismanai tai dabar parasyk savo kompiuterio specifikacijas o gal geda pasakyt i ka perejai is i5 7400 ir 1050ti :D ? i r nesakyk, kad kazkoks prebuilt!

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2018-11-24 02:57, Funkis parašė:

1080, 8700k, 16gb, z370

duok detalu aprasyma nes dabar nieko nepasakei-konkrecius modelius pacios gpu. ramu, psu. hdd ssd, motinines. iskaitant ir korpuso MODELI. firmos nieko nepasako man. as suprantu tik modelius xd

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...