Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Satg.us.lt dizainas ;)


cl4pz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kadangi Admin_Buleris pašalino manę iš Pagrindinių administratorių už nieką,tad sumaniau paplatinti dizainą,kaip jis man taip aš jam.

Naudokitės,į sveikatą. :) https://www82.zippyshare.com/v/Z8WnMsTq/file.html

Orginalą galit pažiūrėti SATG.US.LT {NEREKLAMA}

Kas panaudojo nepagailėkit +rep ;)

Redaguota , nario xTheKajusx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Arnas Petrauskis parašė:

Nieko gero... Samg, savgas, savg visi jie naudoja ta pati dizaina... ;) +Rep tik už tai jog daliniesi failais iš jų mėšlinuoto projekto :)

Dabar, jau toks mano projektas? Pats kiek atsimenu, ieškojai šito dizaino. O beje, ne tu čia man rašei?

88raA.png

Redaguota , nario franc$
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Arnas Petrauskis parašė:

Dėl logo??? Tigi pats ble nieko nemokėdamas prota pisi :)

Šį logotipą, tikrai ne aš dėjau. Aš nemoku? Turėjau žymiai daugiau pareigų negu tu ir žymiai daugiau pasisekusių projektų. Neesu toks, kaip tu - privačiai rašau, kad tave gerbiu, o čia jau kitaip reiškiesi. Kuria projektus, bei žaidžia kitur. :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, franc$ parašė:

Šį logotipą, tikrai ne aš dėjau. Aš nemoku? Turėjau žymiai daugiau pareigų negu tu ir žymiai daugiau pasisekusių projektų. Neesu toks, kaip tu - privačiai rašau, kad tave gerbiu, o čia jau kitaip reiškiesi. Kuria projektus, bei žaidžia kitur. :funny:

Amm... Visu pirma tai registruotis į bet kurį foruma, manau nėra blogai, visu antra, jei taip jau viska moki, kodėl vosur kur tik pasisuksi ten bug'as? Tokiam kaip tau pist žuvį reik :bebe:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Arnas Petrauskis parašė:

Amm... Visu pirma tai registruotis į bet kurį foruma, manau nėra blogai, visu antra, jei taip jau viska moki, kodėl vosur kur tik pasisuksi ten bug'as? Tokiam kaip tau pist žuvį reik :bebe:

Lauksiu tavęs atvažiuojant, tačiau registruotis į bet kokį forumą - nėra žaidimas, taip, bet reklamavimas ir rinkimas taškų konkurse, tai manau yra žaidimas, kadangi šiandien tas projektas startavo, tai sutiksim tave manau ir serveryje. Na sėkmės, tau nevykusių projektų kūrėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), franc$ parašė:

Lauksiu tavęs atvažiuojant, tačiau registruotis į bet kokį forumą - nėra žaidimas, taip, bet reklamavimas ir rinkimas taškų konkurse, tai manau yra žaidimas, kadangi šiandien tas projektas startavo, tai sutiksim tave manau ir serveryje. Na sėkmės, tau nevykusių projektų kūrėjau.

Labai tau dėkuj už tavo žodžius, bet jei aš ,,nevykusių projektų kūrėjas" tai klausimas kiek tavo projektas išsilaikys :) Bet jei aš emigruoju, klausimas kodėl tu kasdien vis kitame projekte esi, ir dar man rašai jog sugalvočiau nick'a :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...