Peršokti į turinį

SAVGAS 0.0.21 Gamemode


Proto

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

13 minutes prieš, furiiK` parašė:

Neisivaizduoji kaip esu dekingas tau, kad paplatinai ju modifikacija :D Budelis padarys is servo s*da (kazkada zaidziau savg.lt, jo praeita projekta, tai buvo tiesiog egoistas, ka norejo ta ir dare) mano manymu, Budeliui negalima net samp'a zaist :)

LOL , čia netikras Savininkas... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas per laikai jau beveik atkopinau pats aina *Myliu SuperGames.lt*

Viskas afigenai bet gal gali duot kad isikeltu normal i Mysql Sql failas nes sql failas per daug užima rašo

prieš 7 valandas(-ų), PawnoSkriptas parašė:

Kas per laikai jau beveik atkopinau pats aina *Myliu SuperGames.lt*

Viskas afigenai bet gal gali duot kad isikeltu normal i Mysql Sql failas nes sql failas per daug užima rašo

Man normalei pasileidžia tik man reik sql kad kažkaip isikeltu per daug užima

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Admin_Bielka parašė:

Tai kad šitas GM neveikia. :D p.s įkėli į hostą, o rodo pavadinimus Pavadinimas:isfg.lt reikalingas 0.3.7 klientas GM: virtual nors įkėlės savgas

Mokį Gamemode nueit ir pakeist savgas *Myliu SuperGames.lt* kiek čia abeliu tai *Myliu SuperGames.lt*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Admin_Bielka parašė:

Tai kad šitas GM neveikia. :D p.s įkėli į hostą, o rodo pavadinimus Pavadinimas:isfg.lt reikalingas 0.3.7 klientas GM: virtual nors įkėlės savgas

Tu rimtai dužęs? pasikeisk tu ta pavadinimą į savo norima ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-30 16:37, N'eviera parašė:

Sveiki, taigi gal kas padėtumtete? Įsikeliu gamemode viską gerai pasijungia viskas ok serveris ir kai jungiuosi į serveri kur turi rodyti registracijos/prisijungimo lentele man jos nerodo kame čia problema ? :(

Sveikas pabandyk normaliai MysQl pasijungti nes tame ir yra problema :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1901 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...