Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

apine.lt - Angel Pine kaimelio gyvenimas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

21 minutes prieš, Mantas^^ parašė:

Aprašymas man patiko, matosi jog dirbta prie aprašymo ir visą kitą, bet nesupratau vieno, pažiūrėjęs forumą išvydau - eastcoast.lt? (ne reklama). Bet kokiu atveju, sėkmės jums, gal pasiseks.

Joą, aš ir ten buvau užsukęs. Man atrodo, kad jie forumą nusipirko iš kito projekto tiesiog. (NIEKO NEŽINAU, TIESIOG SPĖJU)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mantas^^ parašė:

Aprašymas man patiko, matosi jog dirbta prie aprašymo ir visą kitą, bet nesupratau vieno, pažiūrėjęs forumą išvydau - eastcoast.lt? (ne reklama). Bet kokiu atveju, sėkmės jums, gal pasiseks.

Tai yra dėl to, jog norėjau pabandyti senąjį EastCoast.Lt dizainą. Jį įsikėliau ir palikau kadangi prie pačio dizaino šiuo metu niekas nedirba, nei aš pats moku dirbti su svetainėmis. Ačiū už pastebėjimą tho, išėmiau visiems iš matymo :soka:

prieš 1 valandą, sanchezz parašė:

gaila, kad tai dar vienas projektas nenukrypstantis nuo lietuvisko samp serveriu modelio.

Huh?

 

Ačiū visiems kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, jasp8r parašė:

aprašymas kaip LC, o turbūt įėjus į serverį naudos 0 tokie tie LT visi projektai, iš pradžiu atrodo osum, osum o paskui nusibosta nes skripteriai naujos veiklos nesugalvoja.

Abėjoju ar bent kada modifikacija atrodė "osum" ir tokia bus. Prie jos asmeniškai galėčiau dirbti mėnesius ir metus ir vis tiek ji bus man asmeniškai nieko verta, kadangi vizijos savo neišpildau. To padaryti dar nesugebėjau ir dabar.
"Aprašymas kaip LC" palyginimai su kitais projektais iš kart sakau, jog yra galimai žemiausias dugnas kurį galima kirsti. Serveryje buvai? Nebuvai. Žinai, kokios yra galimybės? Nežinai. Žinai, kokios kitos sistemos yra? Nežinai. Turbūt, kad ir nesužinosi kol neprisijungsi.
Sakydamas "kaip LC". Buvau. Aprašymas jų buvo gan taiklus palyginus su serveriu ir iš ties padarė nemažai dalykų, jei tavęs jie nedomina - gali nežaisti, niekas netrugdo.
Sakydamas, jog "naudos 0" akivaizdžiai neskaitei viso aprašymo ir komentuoji. Welcome to Lithuania, eh?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-10-06 15:12, jasp8r parašė:

aprašymas kaip LC, o turbūt įėjus į serverį naudos 0 tokie tie LT visi projektai, iš pradžiu atrodo osum, osum o paskui nusibosta nes skripteriai naujos veiklos nesugalvoja.

Nuo kada skripteriai veiklą turi galvoti?.. Jų darbas kurti ir programuoti sistemas, o ne jas galvoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, aSince parašė:

Nuo kada skripteriai veiklą turi galvoti?.. Jų darbas kurti ir programuoti sistemas, o ne jas galvoti.

Asmeniškai su jo žodžiais sutinku. Su sistemomis leidžiu ir suteikiu žaidėjams papildomos veiklos, o ar jos bus išnaudotos ar ne - visiškai priklauso nuo pačio žaidėjo. Ar jie norės bendradarbiauti ir žaisti su pačiomis sistemomis ar pasirinks kitą kelią ir kitaip jas išnaudos. Bet tuo pačiu priklauso viskas ir nuo pačio žaidėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašymas tikrai sužavėjo. Viskas aprašyta plačiai ir ganėtinai aiškiai. Aprašyti visi darbai ir kas juose bus, tačiau pasigedau platesnio aprašymo apie darbus be direktorių, apie verslų / namų sistemas ir tikriausiai daugumai žmonių svarbiausios gaujų sistemos (t.y. kaip vyks visi grobimai, narkotikų ir ginklų gamybos / gabenimo sistemos ir kt.)

Bet, kaip ir minėjau aprašyta gražiai, todėl linkiu sėkmės su projektu, projekto vystymusi, komandos surinkimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...