Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimas, kurio labiausiai laukiate


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

pasidarė įdomu, kurio/kurių žaidimų labiausiai laukiate Steam platformoje!
Nebūtinai standalone žaidimai, gali būti ir DLC, jeigu prideda kažkokių naują mapą ar pnš, pvz ETS2 Beyond the Baltic Sea. 

Aš asmeniškai, jau nuo pat pirmų momentų kada buvo paskelbtas - Skull and Bones (Steamo puslapis: https://store.steampowered.com/wishlist/profiles/76561197969059457/ )

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Benka parašė:

Just Cause 4 laukiu, greitu metu planuoju pirkti jį, dar galvoju apie ETS2 Baltic Sea dlc. ir assasins odysėja 

JC4, Assassins Odyssey turiu į wishlistą įsidėjęs, bet pagalvojau, kad reikės išsiimti. Origins nelabai patiko, o Just Cause turiu 2 ir 3, bet nei vienas neužkabino ir nelabai patiko, o Baltic sea DLC įsidėjęs į wishlistą, pafollowinęs ir nekantriai laukiu. :)

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2018-09-22 14:50, Spefix parašė:

Devil May Cry 5 ^^

Įsidėjęs į wishlistą, pafollowinęs, laukiu naujienų apie šį žaidimą.
Tik klausimas, jeigu esi žaidęs praeitus žaidimus aišku, nes aš nežaidęs nei vieno DMC, ar ten yra kažkoks story mode?

DMC5 yra pirmas kuris visai mane sudomino, bet sakau, kad jeigu pradėjus žaisti 5 o ten story mode yra, nieko nesuprasiu ir nelabai gali patikti, tai gal reikia pradėti žaisti nuo 1 ar nuo kur story mode prasideda. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, ZOLY parašė:

Įsidėjęs į wishlistą, pafollowinęs, laukiu naujienų apie šį žaidimą.
Tik klausimas, jeigu esi žaidęs praeitus žaidimus aišku, nes aš nežaidęs nei vieno DMC, ar ten yra kažkoks story mode?

DMC5 yra pirmas kuris visai mane sudomino, bet sakau, kad jeigu pradėjus žaisti 5 o ten story mode yra, nieko nesuprasiu ir nelabai gali patikti, tai gal reikia pradėti žaisti nuo 1 ar nuo kur story mode prasideda. :)

Storyline tikrai yra geras, bet kelios dalys yra tokios kur neįeina į storyline T.Y Devil May Cry ir DmC: Devil May Cry.

O pati saga eina tokia tvarka: DMC 3, DMC 4, DMC 2 ir dabar išeis tęsinys DMC 5. Story tikrai pritraukiantis ir šiaip rekomenduoju pažaisti DMC 4 Special Edition, nes ten yra tie patys 2 pagrindiniai veikėjai (Nero ir Dante) kurie bus DMC 5 žaidime tai šiek tiek padės suprasti istoriją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...