Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip susigrąžinti Steam paskyrą ?


ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip susigrazint steam acc kuri buvau susikures ten pirktas mano cs complete gift jame  ir atiduotas draugo broliui  , jis to numerio telefono kur uzdejo nebeturi , ir turi jis kita acc as turiu irodimus , kad acc mano nes turiu irodymus is kur pirktas gift cs complete kaip susigrazint ka jiem rasyt su anglu man prastai  zn , kad galim atsigrazint nes draugas kaip pirko is accounts.lt buvo jam tas pats pamete kortele to numerio kur uzdejo ant to pirkto steam acc , ir pasake steam susporte , kad gali sugrazint acc tik savininkas , ir acc uzblokavo

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-09-14 00:08, Ernestas`` parašė:

nu tai tesiog irodymus numesk i steam supporta ir viskas , tau lituanikos nereikia pasakot , parasyk " ME IS GOT SCAMMED  PROFF IS HERE " 

 ir viskas. 

parasyt ta ka parasei , ir irodymus pateikt , kad mano ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

Kaip cia suprast https://prnt.sc/kv4230

reik kad patvirtintum ta cd key kad jis tavo. kaip tu ji pirkai ? jeigu gali numesk tuos pavizdzius ir ta linka tingiu viska perrasyt pats..  siap nors ir sako kad negali printint nieko bet gali vistiek pabandyt isprintyt ir prirasyt ten ta supporto ref gal pades...arba parasyk kad pirkai online ir kaip jiem irodyt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 18 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

reik kad patvirtintum ta cd key kad jis tavo. kaip tu ji pirkai ? jeigu gali numesk tuos pavizdzius ir ta linka tingiu viska perrasyt pats..  siap nors ir sako kad negali printint nieko bet gali vistiek pabandyt isprintyt ir prirasyt ten ta supporto ref gal pades...arba parasyk kad pirkai online ir kaip jiem irodyt .

Irodymas , kad mano 849_Screenshot_1.png tik toks irodymas CS COMPLETE  gift pirktas

Redaguota , nario ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netiks tas gift'o linkas, kiek man buvo tekę atsigražint paskyrą, tai niekada netikdavo jokios gift nuorodos supportui ir etc. Jeigu nieko nesi pirkęs tiesiai iš pačio Steamo tai 10/90, kad tu tos paskyros neatsigražinsi. + dar kalbos nemoki, tai išvis 1/99. Pirk naują paskyrą ir nevark čia, tik laiko gaišimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), f0nex parašė:

Netiks tas gift'o linkas, kiek man buvo tekę atsigražint paskyrą, tai niekada netikdavo jokios gift nuorodos supportui ir etc. Jeigu nieko nesi pirkęs tiesiai iš pačio Steamo tai 10/90, kad tu tos paskyros neatsigražinsi. + dar kalbos nemoki, tai išvis 1/99. Pirk naują paskyrą ir nevark čia, tik laiko gaišimas.

va del tokiu dalyku nors ir mano acc tik 100 zaidimu kurie beverciai vistke kas menesi nusiperku bent zaidima uz £1-2 tiesiai is steamo :D tai ketkokiu atvejus acountui dingus turiu irodyt kad kiek esu pirkes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...