Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Privet, :kiets:

Nusipirkau kompa viska susidėjau viskas kaip ir normaliai veikia, bet žaidimai tik po 60FPS kaip Fornite ar CS:GO.

Bet atsisiūnčiau Ghost Recon Wildlands veikia ant Ultra settings ir atrodo kaip būtų 100FPS ar daugiau..

Nežinau kas gali būti mano stacionarui kompui ?? Offline games viska puikiai kaip suprantu, o Online pievos. :D

PC SPEC: 

http://www.part.lt/perziura/0c7e393584a22995b45405f82c761ad3907.png

http://www.part.lt/perziura/8be51b2e81a1fab913bb4559241a06c2444.png

 

Būsiu dėkingas kas padės. :taika:

 

prieš 6 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

sia problema turi vienas mano bf klano nariu. pasiteirausiu discord'e. uzklausiu dabar.

@SickWootahtaip pat laukiu nuotrauku su supergames.lt lapeliu is pacio build;o.

6w6RypW.png

Būtų liux tipo taip ? :D Katik uždariau visa deže iki galo tai nelabai matosi kas vidui..

http://www.part.lt/perziura/413ad19f9314ad3e51bfa1b269603494559.jpg

(redaguota)
1 minute prieš, SickWootah parašė:

Būtų liux tipo taip ? :D Katik uždariau visa deže iki galo tai nelabai matosi kas vidui..

http://www.part.lt/perziura/413ad19f9314ad3e51bfa1b269603494559.jpg

o stalas kaip atrodo :D ? koki psu pasirinkai ir ram modeli :D ? ssd/HDD? monitoriu?

koks motinines modelis :D ?

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

o stalas kaip atrodo :D ? koki psu pasirinkai ir ram modeli :D ? ssd/HDD? monitoriu?

koks motinines modelis :D ?

SSD 1TB kolkas :D Ekrano gaming laukiu dar pilnai viskas nepadaryta.. Klaviatura ir pele razer ausines manau irgi razer paimt. Dar pirksiu ledus ant grožio vidui kompo yra laidas dar 1 islindes tam :D Stalas paprastas nes su mergina gyvenu

(redaguota)
6 minutes prieš, SickWootah parašė:

SSD 1TB kolkas :D Ekrano gaming laukiu dar pilnai viskas nepadaryta.. Klaviatura ir pele razer ausines manau irgi razer paimt. Dar pirksiu ledus ant grožio vidui kompo yra laidas dar 1 islindes tam :D Stalas paprastas nes su mergina gyvenu

jei jau ausines pasiimk beyerdynamic dt 770 pro 80ohm arba kokia audiotechnica ath-ad500x ar ath-ad700x :) nepasigailesi. su blue snowball mikrofonu. arba bent jau arozzi sfera ir pan.

del ausiniu as rimtai, pirk atskiras arba headset'a kaip audiotecnica ath-adg1x, bet tokiu atveju iseis kur kas brangiau nei isigyt atskiras ausines + patrauklu desk mic.

poto jeigu reikes is amazon ar soundium isigyk pop filtra su scissor mount arm mikrofonui-pagerins garso kokybe pats filtras na o blue snowball turi 3rezimus tai galesi stream/gaming/video recording metu tiesiogiai pasirinkt kalbeti i mikrofona, pop filtras pasalins aizius garsus ir kvepavima, taip pat jei mech membranine klaviatura ar mechanine klavisai maziau girdesis.

taip pat gal galetum tiksliai nurodyti kuri nvidia driver versija?

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

jei jau ausines pasiimk beyerdynamic dt 770 pro 80ohm arba kokia audiotechnica ath-ad500x ar ath-ad700x :) nepasigailesi. su blue snowball mikrofonu. arba bent jau arozzi sfera ir pan.

del ausiniu as rimtai, pirk atskiras arba headset'a kaip audiotecnica ath-adg1x, bet tokiu atveju iseis kur kas brangiau nei isigyt atskiras ausines + patrauklu desk mic.

poto jeigu reikes is amazon ar soundium isigyk pop filtra su scissor mount arm mikrofonui-pagerins garso kokybe pats filtras na o blue snowball turi 3rezimus tai galesi stream/gaming/video recording metu tiesiogiai pasirinkt kalbeti i mikrofona, pop filtras pasalins aizius garsus ir kvepavima, taip pat jei mech membranine klaviatura ar mechanine klavisai maziau girdesis.

taip pat gal galetum tiksliai nurodyti kuri nvidia driver versija?

Geforce Nvidia 10 Series 1080 

Karočia meginau fortnite traukia ant epic grafikos 100fps but dropina iki 80 fps .. O tikrai kompas manau geresnis nei 100 fps.

Esu atsisiuntes nvidia geforce experience tai uzsiupdatines viska.

(redaguota)
3 minutes prieš, SickWootah parašė:

Geforce Nvidia 10 Series 1080 

Karočia meginau fortnite traukia ant epic grafikos 100fps but dropina iki 80 fps .. O tikrai kompas manau geresnis nei 100 fps.

Esu atsisiuntes nvidia geforce experience tai uzsiupdatines viska.

turiu omenyje kokia firmware versija o ne gpu series.

vadinas pati naujausia versija?  ar yra koks nvidia firmware update? na nezinau.. koks tikslus mait. saltinio modelis? ar bandei isjungti ntfs parametra kad  padidetu sistemos nasumas? komanda ir kaip ja panaudoti:

https://support.microsoft.com/en-us/help/121007/how-to-disable-8-3-file-name-creation-on-ntfs-partitions

turi atverti cmd administratoriaus rezimu ir disable ntfs 8dot3 failo kurima.

tikiuosi kazkuris pc komponentas nera brokas o tai tik driver'io issue tada lengvai issprendziama-atsisiunti display driver unninstaller ir pasalini driverius pilnai. isjungus interneta isirasai senesnia stabilia versija.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

(redaguota)

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3742900/gtx-1080-fortnite-fps-drop-cpu-bottleneck.html

 

jeigu darai oc-eini i settings: enable custom parametrus. t.y. sie:

MihaAFf.png

poto sukuri custom fan curves "fan skiltyje. nustatai auto-fan speeds pradeda kilti nuo 20-30C po 10C@10% kiekvienu margin'u.

taip pat: nenaudok tokiu sudu kaip driver booster-jie tik pridarys nesamoniu sistemai del kuriu letai vilks. visus drivers isirasai ranka o ne siuntiesi per shoddy ass apps;us kurie isvis nepadeda.

situo budu ijungi ne tik gpu boost 2.0 bet netgi galbut pavyks ir gpu boost 3.0-suteiki stabiluma taciau yra vienas "bet", nesu tikras ar gpu boost 3.0 nevoid'ina garantijos norgeje uz to piknaudziavima :D

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

Bandau padaryt ta ka sakei su video ir taip sunkiai gaunas o kas cia manai gero ar blogo ? :D

http://www.part.lt/img/084bf80f947c7bc270314a09f9366016870.png

Va mano kazkokios tokios programos .. Ka siulai istrint kas gadina tipo kompa ir panasiai ? Ka galbut atsisiust kad butu geriau su fps ir siaip jam reikalingo.. Ko tau reikia galiu pasakyt? Tik nelabai zinau kur eit .. Tikrai gan zalias esu su stacionarais motherbordais ir pan..

http://www.part.lt/img/e581743c877cb61efe67503c8d60a622574.png

prieš 6 valandas(-ų), SickWootah parašė:

Bandau padaryt ta ka sakei su video ir taip sunkiai gaunas o kas cia manai gero ar blogo ? :D

http://www.part.lt/img/084bf80f947c7bc270314a09f9366016870.png

Va mano kazkokios tokios programos .. Ka siulai istrint kas gadina tipo kompa ir panasiai ? Ka galbut atsisiust kad butu geriau su fps ir siaip jam reikalingo.. Ko tau reikia galiu pasakyt? Tik nelabai zinau kur eit .. Tikrai gan zalias esu su stacionarais motherbordais ir pan..

http://www.part.lt/perziura/e581743c877cb61efe67503c8d60a622574.png

 

https://www.nvidia.com/object/nv-uefi-update-x64.html Sita man atsisiust sakei kazkoki firmware

(redaguota)
11 minutes prieš, SickWootah parašė:

Bandau padaryt ta ka sakei su video ir taip sunkiai gaunas o kas cia manai gero ar blogo ? :D

http://www.part.lt/img/084bf80f947c7bc270314a09f9366016870.png

Va mano kazkokios tokios programos .. Ka siulai istrint kas gadina tipo kompa ir panasiai ? Ka galbut atsisiust kad butu geriau su fps ir siaip jam reikalingo.. Ko tau reikia galiu pasakyt? Tik nelabai zinau kur eit .. Tikrai gan zalias esu su stacionarais motherbordais ir pan..

http://www.part.lt/img/e581743c877cb61efe67503c8d60a622574.png

 

https://www.nvidia.com/object/nv-uefi-update-x64.html Sita man atsisiust sakei kazkoki firmware

pasalink driver booster-tasu jo nereikia. istrink visas programas kurias jis atsiunte-jis prisiuncia "driveriu" kurie realiai yra malware. visus driver gali rast OFICIALIOSE GAMINTOJU SVETAINESE.

siu drivers glai prireikti veliau naudojant naujaji monitoriu. taip pat "driverwhiz" -tau tokio malware sistemoje nereikia. jeigu norejai programeles kuri automatiskai parsiustu viska elementaraus ka naudoji kodel tiesiog nepasirinkai https://ninite.com/ ?

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

pasalink driver booster-tasu jo nereikia. istrink visas programas kurias jis atsiunte-jis prisiuncia "driveriu" kurie realiai yra malware. visus driver gali rast OFICIALIOSE GAMINTOJU SVETAINESE.

siu drivers glai prireikti veliau naudojant naujaji monitoriu. taip pat "driverwhiz" -tau tokio malware sistemoje nereikia. jeigu norejai programeles kuri automatiskai parsiustu viska elementaraus ka naudoji kodel tiesiog nepasirinkai https://ninite.com/ ?

Nezinau jokiu programu normaliu geru ir nemokamu kuriam reik sitam buildui..

Visai gerai butu jei patartum kokiu programu reikalingu sitam kompui pameginsiu ta ninite.com beja kokia cia programa atsiuntei kur ta raudona ?? Ir to video kur siuntei man neina atidaryt tos programos..

1 minute prieš, SickWootah parašė:

Nezinau jokiu programu normaliu geru ir nemokamu kuriam reik sitam buildui..

Visai gerai butu jei patartum kokiu programu reikalingu sitam kompui pameginsiu ta ninite.com beja kokia cia programa atsiuntei kur ta raudona ?? Ir to video kur siuntei man neina atidaryt tos programos..

tai msi afterburner nustatymai.

cmd yra command prompt langas paleistas administratoriaus rezimu.

video pateikta  regedit prieiga prie ntfs 8point3 failu kurimo parametru isjungimo.

Chestnuts please

prieš 7 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

tai msi afterburner nustatymai.

cmd yra command prompt langas paleistas administratoriaus rezimu.

video pateikta  regedit prieiga prie ntfs 8point3 failu kurimo parametru isjungimo.

As matau tu labai daug suprantantis :D galima butu i pm pachatint  ? jei neuzkniso dar padet ir man aiskint

Reikia man sitos xujnes ? :D

http://www.part.lt/perziura/59cc3c060b7d0690e8ae2c0dd4bb81f7780.png

Man atrodo atsisiunciau per asus.com kazkas tokio.. 

Pas mane msi afterburner yra toks biski kitoks nei pas tave ar is kur cia ziurejai ..

http://www.part.lt/perziura/20e5bb83946b56cc31d6e85760d061f7419.png

@Synthwavez :P 

Hmm blemba realiai kokiu man programu reikia / truksta?? Is to NINITE.COM

http://www.part.lt/perziura/6b3ee13ea41c4bbb0631386cb9786ead79.png

(redaguota)
31 minutes prieš, SickWootah parašė:

As matau tu labai daug suprantantis :D galima butu i pm pachatint  ? jei neuzkniso dar padet ir man aiskint

Reikia man sitos xujnes ? :D

http://www.part.lt/perziura/59cc3c060b7d0690e8ae2c0dd4bb81f7780.png

Man atrodo atsisiunciau per asus.com kazkas tokio.. 

Pas mane msi afterburner yra toks biski kitoks nei pas tave ar is kur cia ziurejai ..

http://www.part.lt/perziura/20e5bb83946b56cc31d6e85760d061f7419.png

@Synthwavez :P 

Hmm blemba realiai kokiu man programu reikia / truksta?? Is to NINITE.COM

http://www.part.lt/perziura/6b3ee13ea41c4bbb0631386cb9786ead79.png

naudok msi afterburner-nes asus tweak turi tokiu bug;u kurie bugina gpu. tiesiog trink asus tweak. msi afterburner yra viskas ko tau reikia del oc.

winzip, foobar/aimp music playeriai visai nieko,  jeigu editini pictures ar nuotraukas gimp/paint.net gali parsisiusti.

praktiskai tai viskas ko tau gali prireikt.

na dar galbut shareX.

cia elementarus dalykai-visokie "driver booster" nepadeda. seniai zinomas faktas.

taip pat visdar nieko neatsake del 60fps bug'o sprendimo.

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

naudok msi afterburner-nes asus tweak turi tokiu bug;u kurie bugina gpu. tiesiog trink asus tweak. msi afterburner yra viskas ko tau reikia del oc.

winzip, foobar/aimp music playeriai visai nieko,  jeigu editini pictures ar nuotraukas gimp/paint.net gali parsisiusti.

praktiskai tai viskas ko tau gali prireikt.

na dar galbut shareX.

cia elementarus dalykai-visokie "driver booster" nepadeda. seniai zinomas faktas.

Aisku o kokiu speed padaryt msi afterburneri ? Nes biski lagint ir dekstop pradejo per daug uzvariau turbut perkroviau kompa :D .. 

Gerai aciu atsisiusiu :P

katik isjungiau NFT set value padariau 1 

http://www.part.lt/perziura/76fcb8263eeca132c79400b357b79fdb243.png

Kaip su nvidia settings manai ? Turi kazka gero pasiulyt ar nera tiek kazko labai svarbaus ? Vsync OFF,.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...