Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
10 minutes prieš, SickWootah parašė:

Aisku o kokiu speed padaryt msi afterburneri ? Nes biski lagint ir dekstop pradejo per daug uzvariau turbut perkroviau kompa :D .. 

Gerai aciu atsisiusiu :P

katik isjungiau NFT set value padariau 1 

http://www.part.lt/perziura/76fcb8263eeca132c79400b357b79fdb243.png

Kaip su nvidia settings manai ? Turi kazka gero pasiulyt ar nera tiek kazko labai svarbaus ? Vsync OFF,.

testuok. asmeniskai +100 core ir +250 mem clock turetu but pakankamai-prasuk benchmarkus, stebek ar nera artifactu(nemirguliuoja ekranas) ir t.t.

as asmeniskai naudoju fast sync ir triple buffering. adaptive yra skirta elementariam max fps/stability prasukimui, poto fast sync jeigu neturi gsync palaikancio pnp monitoriaus.

realiai neturetum gpu ocinti iki maximumo budamas be patirties. kai kada netgi ir clocku sumazinimas overvoltinimo metu privers veikti geriau negu default settings esama factory oc.

koks tikslus maitinimo saltinis stovi kompiuteryje? wat';ai ir modelis?

 

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

testuok. asmeniskai +100 core ir +250 mem clock turetu but pakankamai-prasuk benchmarkus, stebek ar nera artifactu(nemirguliuoja ekranas) ir t.t.

as asmeniskai naudoju fast sync ir triple buffering. adaptive yra skirta elementariam max fps/stability prasukimui, poto fast sync jeigu neturi gsync palaikancio pnp monitoriaus.

 

Nu gerai aciu o siaip tokiu driver ir pan ausines man garso nepaduoda .. ir siaip turiu kolonele kolkas su bluetooth nenori jos rast .. 

(redaguota)
3 minutes prieš, SickWootah parašė:

Nu gerai aciu o siaip tokiu driver ir pan ausines man garso nepaduoda .. ir siaip turiu kolonele kolkas su bluetooth nenori jos rast .. 

tau reikia parsisiusti oficialius realtek driverius priklausomai nuo pagr plokstes modelio ir jei turi dedicated sound card-siustis papildomai ir ju software(jei soundblaster(pagal modeli is creative website), xonar(asus webo)-naudojant stereo 3.6mm jack ausines galesi prie sound card;o prijungti o ne i pagr plokste tiktai. ir t.t. taciau jeigu tai kaipnors graziai uzvadintas realtek codec'as tada is realtek svetaines driverius parsisiusk ir tiek...

Redaguota , nario Synthwavez

Chestnuts please

59 minutes prieš, SickWootah parašė:

Aisku gerai o kaip manai apie tai nebus per daug ? 

http://www.part.lt/img/f355ca8af9d9d9155355e8974358bdae342.png

tu nemanai, kad realiai persistengi su tokiais overclock'ais ir tai pasalina sistemos stabiluma is vaizdo plokstes puses? pasiekti gerus rezultatus nepakanka-taip pat reikia ir stabilumo overclockinant o tu i tai panasu kad nesitaikai.

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...