Peršokti į turinį

Ar verta telia iptv imt??


E3ikaZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2080 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kadangi gavau pasiūlymą iš telia jog jie siūlo išmaniąją tv per mobilu internetą seniau naudojau jų interneto mobilaus paslaugas likau nepatenkintas dėl kokybės ir greičio dabar naudoju tele2 esu patenkintas ką gaunu.. Bet mane sugundė televizija kadangi tv pas mane nelabai normaliai rodo kadangi sodyboj gyvenu.. Kas naudojat ar verta? Nutraukt t2 sutartį ir pereit į telia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Rugsėjo♥Mergaitė parašė:

xD ta televizija puse kanalų vistiek nežiūri :D kam tau 12-13 metų tos televizijos reik xD Pati su sese naudojam Tele2 ir greitas ir geras nekeis geriau Telia lt kompanija o Tele2 švedų va kur skirtumas xD 

Kam visada reikia pabrėžt metus labai jau rūpi? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau imti tik jei apskritai žiūri TV, daug kanalų, nesvarbu, kad visko nesužiūrėsi, vistiek geriau taip nei Tv3 ar lnk. 

Šiaip kas liečia Telia mob. paslaugas, tai nuo vietovės priklauso, jei gyveni sodyboj, tai aišku, kad nebus kažko wow.. Daug pažįstamų naudoja, nesiskundžia ir planų kainos tikrai nėra didelės 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, © Orinta parašė:

Siūlau imti tik jei apskritai žiūri TV, daug kanalų, nesvarbu, kad visko nesužiūrėsi, vistiek geriau taip nei Tv3 ar lnk. 

Šiaip kas liečia Telia mob. paslaugas, tai nuo vietovės priklauso, jei gyveni sodyboj, tai aišku, kad nebus kažko wow.. Daug pažįstamų naudoja, nesiskundžia ir planų kainos tikrai nėra didelės 

Na bijau to jog nepagerėjo ryšys mano vietovėj nes išspausdavo max 10mbps kai tele2 išspaudžia 60-70mbps , o televizijai tai kiek sakė reikalingas bent 5mbps tai galima sakyt interneto nebėra 5mbps torrent'u neparsisiusi normaliai...  p.s pasiūlė imt anteną kryptinę iš jų 5e/mėn įranga reikalinga tv dar 5e/mėn neribotas internetas 19e/mėn router 2e/mėn televizija 13e/mėn imant midi nes man 55kanalų laisvai užtektu.. Tai įšeina apie 44eur tai biški shit tiek mokėt vien už įrangą kai su antena sakė išspaus max 50mbps kadangi padengimas mano labai prastas telia ir ping aukštas būdavo tik nebežinau dabar ar normaliai, pasitaisė nes didžiūlė problema ping ir mažas torrent download'as ...

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, naudoju telia tiek tv tiek internetą, dabar plečia telia savo tinklus, į šviesolaidinį pereina manau internetas gana neblogas o tv tai taip ant šviesolaidinio stringa, bet jai tv tik manau neblogai... Bet dabar  galvoju ar ten vpš eina atskirai pasiimt, na o kas liečia internetą: blob:https://imgur.com/ec774b53-5101-4e93-931a-231a1463535f Na čia kai pajungti keli įrenginiai sueina iki 10 telefonų 3 plančetės + 2TV su pastoviu internetu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2080 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...