Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPS skubios pagalbos [ ATSILYGINSIU ]


trevoR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Matai čia pluginas bet atrodo sujungtas ir čia ant ips yra. Man nesvarbu gali ir kainuot. Svarbu eina atsiskaityt paypal jei uk ir pan.

Prieš 1 valandą, nloading parašė:

Hookai ir tiek, bet apie kurį kalbi, ar apie userius kurie apsilankė per tam tikrą laiką ar rangus? 

Pluginai , nuo kada hookai ant ips yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, trevoR parašė:

Matai čia pluginas bet atrodo sujungtas ir čia ant ips yra. Man nesvarbu gali ir kainuot. Svarbu eina atsiskaityt paypal jei uk ir pan.

Pluginai , nuo kada hookai ant ips yra?

šeip hookai ir plugins, same dalykas x).

Turiu ant senesnių versijų naudodavau, bet turėtų čj ir ant šitos veikti jai kalbi apie tą kur su nariais rodo kiek šian ir panašiai, nu bet turiu ir kur staff rodo rangus ant ips naujos versijos tai bbž kurio tau reik až raštelk.

Redaguota , nario aSince
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), trevoR parašė:

Matai čia pluginas bet atrodo sujungtas ir čia ant ips yra. Man nesvarbu gali ir kainuot. Svarbu eina atsiskaityt paypal jei uk ir pan.

Pluginai , nuo kada hookai ant ips yra?

Nesvarbu man kaip jie ten vadinasi dabar, ips nesu naudojęs, bet nemokamai rasi panaršęs užsienio forumuose.

Redaguota , nario nloading
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...