Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPS skubios pagalbos


Jahseh

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki iškilo bėdą naudojant 4.2 ar 4.3 IPS varikliukus, ar jų senesnes versijas neveikia profilis tiesiog meta pagrindinį forumo puslapį, taip tai neeina sukurti temos bei atidaryti temos kurį būną po įrašymo varikliuko "Welcome" niekada dar nebuvau susidūręs su tokia problema, bučiau dėkingas už pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), andriusps1 parašė:

I AdminCP gali eit? ar visur negali?

Jai visur negali bandyk isjungt vertima arba su kita narsykle jungtis.

Ne naršyklėje problemos, nežinau kur problema net. 

 

prieš 6 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Visu pirma kada tai prasidėjo? Ar po temos įkelimo ar IPS su instalevimo?
Realiai siūlau isirašyti 4.3.5 versiją ir bus rami galvelė viskas veiks kaip pridera ( kaip sviestu patepta ) :)

Prasideda tada kai surašau varikliuką nesvarbu ar naudoju 4.3.5 ar 4.2 ar senesnį, tą pati problemą, spaudžiame tarkim ant profilio nuoroda rašo kad profili peržiūrinėju, bet man rodo pagr.puslapį kur skiltys, taip pat kai surašai varikliuką būna tą default temą "Welcome" paspaudus ją irgi išmeta pagr.puslapį o nuoroda rašo kad /index.php?/topic/1-welcome/ , nors man rodo pagrindinį puslapį... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 6 valandas(-ų), Dėrikas parašė:

Ne naršyklėje problemos, nežinau kur problema net. 

 

Prasideda tada kai surašau varikliuką nesvarbu ar naudoju 4.3.5 ar 4.2 ar senesnį, tą pati problemą, spaudžiame tarkim ant profilio nuoroda rašo kad profili peržiūrinėju, bet man rodo pagr.puslapį kur skiltys, taip pat kai surašai varikliuką būna tą default temą "Welcome" paspaudus ją irgi išmeta pagr.puslapį o nuoroda rašo kad /index.php?/topic/1-welcome/ , nors man rodo pagrindinį puslapį... 

Čia jau kažkokias mistikas seki man :D 
O dėl tokio link tai tiesiog htaccess yra ir viskas, kur gali koreguoti per savo ACP .
realiai tu greičiausiai netaip darai viska kaip pridera ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

 

Čia jau kažkokias mistikas seki man :D 
O dėl tokio link tai tiesiog htaccess yra ir viskas, kur gali koreguoti per savo ACP .
realiai tu greičiausiai netaip darai viska kaip pridera ;) 

Reikejo tik php versija pasikeist ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Na nežinau jei instaliuoji 4.3.5  tai iškart praneša kad keisti reikia. Ir pasikeiti pats. 

O jei hostingas us.lt :d  ... Tai ir žodžių nėra ;D 

Tai taip kitaip nebuvo leidę suinstaliuoti, esmė kad pakeitėme versija iš naujo ir viskas susitvarkė, liko paslaptingą bėdą, hostingo administratoriai taip pat nustebę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

58 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Kokia gi ? ta paslaptingą bėdą ?

Pasirenki norimą PHP versija tarkim naujausia 7.3, surašai TVS varikliuką (versijos 4.3 , 4.2) nesvarbu ir pagrindiniam puslapyje neveikia temų, profilio, naujų temų kūrimų funkcijos. Einame atgal į directadmin pakeičiame versija į 5.6 nors rekomenduojama naujausia, ir pakeitus versija problema pati susitvarko. 

Tai va tokia ir mistika paslaptinga. Aišku čia savo akim pamatyt reikia tiesiog atrodo kaip nesąmonė bet taip jau yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Dėrikas parašė:

Pasirenki norimą PHP versija tarkim naujausia 7.3, surašai TVS varikliuką (versijos 4.3 , 4.2) nesvarbu ir pagrindiniam puslapyje neveikia temų, profilio, naujų temų kūrimų funkcijos. Einame atgal į directadmin pakeičiame versija į 5.6 nors rekomenduojama naujausia, ir pakeitus versija problema pati susitvarko. 

Tai va tokia ir mistika paslaptinga. Aišku čia savo akim pamatyt reikia tiesiog atrodo kaip nesąmonė bet taip jau yra.

haha :D - Aplamai kiek aš esu testaves tai sumažinus iki tokios versijos aplamai neveikia forumas :D -
mistika šimtu procentu :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

haha :D - Aplamai kiek aš esu testaves tai sumažinus iki tokios versijos aplamai neveikia forumas :D -
mistika šimtu procentu :D

 

Tai vat :D totali mistika niekada sakau per 5 metus neturėjau tokios problemos kurios neišspręsčiau... Na bet va atsiranda žmonių kurie pagelbėja, vat kas gėda kad hostingo administracija (speedy.lt) nesugebėjo tos problemos išspręsti sakė IPS blogas :D visiems veikia man ne :D.. Nu žodžių svarbu susitvarkė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Dėrikas parašė:

Tai vat :D totali mistika niekada sakau per 5 metus neturėjau tokios problemos kurios neišspręsčiau... Na bet va atsiranda žmonių kurie pagelbėja, vat kas gėda kad hostingo administracija (speedy.lt) nesugebėjo tos problemos išspręsti sakė IPS blogas :D visiems veikia man ne :D.. Nu žodžių svarbu susitvarkė.

Parašyk į pm link forumo įdomu pasižiūrėt ;d 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...