Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisideciau prie projekto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2081 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, atsirado labai daug laisvo laiko, ir taip gavos, kad uzsimaniau vel gryst prie SA:MP'o. Taigi, prisideciau prie projekto, kuris nestartaves. Uzsiimciau. Pinigu jokiu nereikia, tesiog kaip komandos narys. 

  • Forumo reklama
  • Mappinimo/texture paslaugom [Nuotraukas kazkodel nesikelia, bet galiu numesti i skype]
  • Forumo prieziura
  • Galbut ir prisideciau prie paramos
  • Serverio/forumo prieziura, pagalba, bendradarbiavimu.

 

Palikite savo kontaktus, as susisieksiu. 

 

 

 

Redaguota , nario Vladas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jurgutis parašė:

Sėkmes ieškant sa-mp projekto :) Puikus savęs pristatymas bent vienas tai padarė normaliai :) 

 

36 minutes prieš, scrol. parašė:

Va čia mano akimis yra puikus savęs apibūdinimas besisiūlant į projektą. Aiškiai išdėstyta ką žmogus sugeba ir ką moka padaryti. Džiaugiuosi, nes kiti tiesiog parašo noriu į projektą ir tuom viskas baigiasi. Sėkmės tau!

Dekingas, malonu skaityti. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kas tiksliai jis yra už kompiuterio ekrano, bet paprašius jo pavyzdžių jis atsiuntė, paprašius sumapinti barierus kaip apsaugas jis siuntė nuotraukas, užklausiau jo ar čia nebus platintas mapp darbas, jis pasakė ai čia iš seniau kaip kūriau turiu, nes pamačiau prie kelio kaimeliuose degalinę kas man davę didelį įtarimą iš nkg ar kokio ten modo. Toliau, paprašius sumapinti banko interjiera jis po poros valandų atsiuntė platinto darbo interjiera ir minėjo jog jis pats sumapino, tad taip negalima žmonių apgaudinėti ir taip neišeis, kas galiausiai paklausius automatiškai dingo ir visas bendravimas ir aktyvus atsakymas, nepatariu rinktis ir imti šio žmogelio į projektą. Beje jis minėjo jam 24 metai ir turi panelę tad kartais neaktyvus, manau taip pat meluoja. Sėkmės, neapsigaukit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), L'Fiesta parašė:

Nežinau kas tiksliai jis yra už kompiuterio ekrano, bet paprašius jo pavyzdžių jis atsiuntė, paprašius sumapinti barierus kaip apsaugas jis siuntė nuotraukas, užklausiau jo ar čia nebus platintas mapp darbas, jis pasakė ai čia iš seniau kaip kūriau turiu, nes pamačiau prie kelio kaimeliuose degalinę kas man davę didelį įtarimą iš nkg ar kokio ten modo. Toliau, paprašius sumapinti banko interjiera jis po poros valandų atsiuntė platinto darbo interjiera ir minėjo jog jis pats sumapino, tad taip negalima žmonių apgaudinėti ir taip neišeis, kas galiausiai paklausius automatiškai dingo ir visas bendravimas ir aktyvus atsakymas, nepatariu rinktis ir imti šio žmogelio į projektą. Beje jis minėjo jam 24 metai ir turi panelę tad kartais neaktyvus, manau taip pat meluoja. Sėkmės, neapsigaukit.

Vladas*, 10:21 PM
20, metu. Dirbantis

:D:D Tau sako 24 man sako 20 xD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, carl'as parašė:

Vladas*, 10:21 PM
20, metu. Dirbantis

:D:D Tau sako 24 man sako 20 xD 

Sutapimas, nežinau gal jis man ir 20 sakė, tiksliai nepamenu, bet vistiek žinau ir galiu garantuot, kad jis net 20 ir 18 neturi, niekada net neatėjo į TeamSpeak, daug kartų siūliau. O gal klystu, gal jis ir tikras yra, iš bendravimo maladėc pacanas atrodo, net patiko komandai, bet kad su darbais taip daro, tai tikrai čia blogai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2081 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...