Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SALG.LT - pasišiko?


džiones.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SALG.LT - PASIŠIKO?

Taigi, laba - noriu pranešti apie šiandien pasišiukšlinusį projektą SALG.lt, viskas prasidėjo nuo to, jog žaidėjas parašė, kad šis projektas naudoja aiškiai bei lengvai matomai, platintą modifikaciją, asmens pranešimas buvo ištrintas, jo paskyra ištrinta. Šiandien nušalintas DPI - priežastis; neaktyvus, direktorių prižiūrėtojas buvo įkirtęs nemažą kiekį samanės, tad pranešė žaidėjams, jog šis nebus šiandien aktyvus. Spėkit ką, savininkas @KarmA` ištrynė jo pranešimą, ir nušalino - ale, neaktyvus. Tada pradėjau rašinėt jog padarė klaidą, per asmeninę žinutę savininkas pradėjo knist prota, jog ir kiti prižiūrėtojai daro šūdus, ir juos pašalins, naujasis direktorių prižiūrėtojas sėdėjo su savininkais visą šią dieną vienam kanale, ale jį visą dieną apklausinėjo, tačiau tai yra visiška netiesa. Nemokamas administratorius, užblokavo direktorių - nors jo įrodymuose aiškiai matėsi, jog šis lipa kliūtimis - normalu? ne. Norit mane šmeižkit, norit projektą šmeižkit, man tas pats - viso gero.

KELIOS NUOTRAUKOS IŠ ASMENINIŲ ŽINUČIŲ

.......

https://imgur.com/a/Hks5hNN

KĄ NORIT TĄ RAŠYKIT - NEĮDOMU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

xdxdxdxdxdxddxxddxxddxxdxd pasišiko tai tik samp bendruomenė su savo šudserviais, jų platinimu ir t.t. loštumėt normaliuose srv kurių gal 7 yra ir tiek ten laikosi jau metais po 70 stabilių žaidėjų ir tiek, o dabar salg samg ssam lms lmsamg kammmm tokie šūdini servai poto verkiat kad "pavoge mana serveri as likau labai suzalotas einu suditis"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sa-mp projektai griūna jau senai. Kam dabar vienas kitam kenkti? Pasišiko ? ok tylim o kam tas viešinimas ? Nesuprantu tavęs... kuri savo projektą kuris tai pat žlugs... o kitiems kenki... ne ką geriau tavo projekte būna.... ne karta esu girdėjas iš savo pažįstamu kad pas tave tas pats "šudas" kaip ir salge... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, VersaceCat parašė:

Sa-mp projektai griūna jau senai. Kam dabar vienas kitam kenkti? Pasišiko ? ok tylim o kam tas viešinimas ? Nesuprantu tavęs... kuri savo projektą kuris tai pat žlugs... o kitiems kenki... ne ką geriau tavo projekte būna.... ne karta esu girdėjas iš savo pažįstamu kad pas tave tas pats "šudas" kaip ir salge... 

Aš projektą kuriu, iškur tu tokią nesamonę ištraukei, gal nebesapaliuok?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, @Haiper parašė:

Aš projektą kuriu, iškur tu tokią nesamonę ištraukei, gal nebesapaliuok?

Tavo projektas - nieko vertas.... tad nesąmonių nekalbėk, kad ale kūri... startuosi ir žlugsi... nes tokiu kaip tu niekas nemėgstą. (Žmogus kuris visiem nori tik pakenkti). :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VersaceCat parašė:

Tavo projektas - nieko vertas.... tad nesąmonių nekalbėk, kad ale kūri... startuosi ir žlugsi... nes tokiu kaip tu niekas nemėgstą. (Žmogus kuris visiem nori tik pakenkti). :) 

ką tu čia nusišneki, kada aš tau kokį šūdservį kūriau, ne man šūdservių kurimu užsiimt, kur tau rašiau jog kuri, kaimieti grįžk į realybę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, @Haiper parašė:

ką tu čia nusišneki, kada aš tau kokį šūdservį kūriau, ne man šūdservių kurimu užsiimt, kur tau rašiau jog kuri, kaimieti grįžk į realybę

va vėl įžeidinėja.... jmj kas tau negerai su tais įžeidinėjimais? kodėl visiem nori kenkti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Gal kam popkornų, xėbra? :nice:

Taigi šitas veikėjas turi savo mc servą jei neklystu, yes? skyline kažkoks :D

Ką jūs išviso dar sa-mpe darot xėbra? iš šūdo vašką bandot ištraukt dar? :D

Greičiau iš vaško žvakę. Kalbu apie besikuriančius, o ne tokius "projektus" :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...