Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA-MP projekto paieškos!


džiones.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ĮŽANGA

Taigi sveika SUPERGAMES forumo nariai, šią temą rašau norėdamas surasti projektą kuriame galėčiau užimti BENDRASAVININKO pareigas. Galbūt daugelis sakys jog tą ką aš sugebu atlikti - sugeba ir visi kiti, tačiau ne kiekvienas tai padaryti gali. VAŽIUOJAM!

 

APIE MANE, KOKIAS FUNKCIJAS GALĖČIAU ATLIKTI JŪSŲ PROJEKTE?

Mano vardas Modestas, man šiuo metu 15 metų (rugsėjo 13, 16 metų) - SA-MP žaidžiu apie 7 metus, per šiuos ilgus metus sugebėjau patirti ir šilto ir šalto, tai yra užimti rimtas pareigas viename iš rimtesnių, populiaresnių projektų, įkurti keletą savo projektų, bei daug nuveikti kituose projektuose (pagalbininko pareigos, modifikacijos koduotojo pareigos, web master'io pareigos, maketuotojo pareigos), šiose pareigose dažniausiai pasisekdavo - vis vien buvo keletą kartų kai nepasisekė. Jūsų projekte galėčiau užsiimti REKLAMA, forumo tvarkymu, webinimas, rinkimai, menki grafikos darbai, testavimas, komandos priežiūra, serverio aprašymo kūrimas, konkursai ir panašūs dalykai.

 

KONTAKTAI

 

Su manimi galite susisiekti;

skype; #haiper

SUPERGAMES forumo asmenine žinute

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Pablas parašė:

Pažįstamas žmogus esu bendravęs galiu pasakyt kad sėkmės bet tokiom pareigom nemanau ar vertas esi bandyk eiti į projektus ieškoti ir siekti kokio prižiūrėtojo statuso , sėkmės jei kas parašyk man :)

Labas, esam bendravę - tačiau jau manau ir pats žinai jog senai, per tuos laikus tikrai tie prižiūrėtojai pabodo tad tenka lipti į rimtesnes pareigas, jei kažko nerasiu - būtinai parašysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, rsrytis parašė:

Pas samperiu tai tikrai galvos ne kaip pas protinguju :DDDDDD

Gal tu nebe komentuok?

56 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

tavo sugebejimai tokie ka kiekvienas sugeba :] o seip nesuprantu , kam jus tas pareigas gaudot? jum smagu uz vergus but?

Pirmą paskaityk ką esu parašęs

Prieš 1 valandą, heicmeister parašė:

Dėstymą su pabaiga irgi išskirk, taip pat kaip ir įžanga.  16 metų, padaryk šitaip 16 manau geriau matysis. Tada tikrai rasi projektą.

Išskyriau tam, jog jaunimas nepagalvotu jog man 15 ir tuo pačiu 16 metų, nes tokie kaip tu nesugeba paskaityt tvarkingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), rsrytis parašė:

Koks skirtumas kad tau 16 niekada nebus, nes mirsi sampe? 

Agirdi tu neužauga, jeigu nori reikštis forume, eik reikškis kitur nes jau su tokiais vapšė random bairiais jau užknisai, saselini nes sulaužysiu kaip obuolį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, @Haiper parašė:

Agirdi tu neužauga, jeigu nori reikštis forume, eik reikškis kitur nes jau su tokiais vapšė random bairiais jau užknisai, saselini nes sulaužysiu kaip obuolį.

Būnant projekto savininku/bendrasavininku dažnai pasitaiko durnų kritikų, juos reikia mokėti ignoruoti ir tiek, jeigu savo projekto nariams sakysi "reikštis kitur, saselint" prarasi daugiau žaidėjų, ypač sakydamas jog savo narius "sulaužysi kaip obuolius" sumažini sau tikimybę, kad kas nors tau duos pasiūlymą. Beto, esi pats kaltas, jog paminėjai savo amžių temoje, juk tai galėjai aptarti su savo būsimais darbo partneriais o ne visais. Dar nežinau, kodėl ieškai tokio aukšto posto jeigu atlieki "menkus grafikos darbus", po šito menka nuomonė susidaro ypač po to kai paminėjai jog užėmei rimtesnes pareigas populiariame projekte, kodavai, bet pavyzdžių nulis, todėl gali būti priskirtas prie visų kitų kurie sugeba tą patį ir neturi patirties, bet sėkmės paieškose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ALFRED. parašė:

Būnant projekto savininku/bendrasavininku dažnai pasitaiko durnų kritikų, juos reikia mokėti ignoruoti ir tiek, jeigu savo projekto nariams sakysi "reikštis kitur, saselint" prarasi daugiau žaidėjų, ypač sakydamas jog savo narius "sulaužysi kaip obuolius" sumažini sau tikimybę, kad kas nors tau duos pasiūlymą. Beto, esi pats kaltas, jog paminėjai savo amžių temoje, juk tai galėjai aptarti su savo būsimais darbo partneriais o ne visais. Dar nežinau, kodėl ieškai tokio aukšto posto jeigu atlieki "menkus grafikos darbus", po šito menka nuomonė susidaro ypač po to kai paminėjai jog užėmei rimtesnes pareigas populiariame projekte, kodavai, bet pavyzdžių nulis, todėl gali būti priskirtas prie visų kitų kurie sugeba tą patį ir neturi patirties, bet sėkmės paieškose.

Aš nesuprantu, koks jums skirtumas kiek man metų, ką aš rašau, rašai jog aukštas pareigas noriu, nors atlieku menkus grafikos darbus, ir tu galvoji jog tai viskas? Ne, pirma išsiaiškinkit viską, o tada kažką rašykit. brb

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, @Haiper parašė:

Aš nesuprantu, koks jums skirtumas kiek man metų, ką aš rašau, rašai jog aukštas pareigas noriu, nors atlieku menkus grafikos darbus, ir tu galvoji jog tai viskas? Ne, pirma išsiaiškinkit viską, o tada kažką rašykit. brb

O tai forumo jau nebetvarkai? Už tuos "menkus grafikos darbus" pasiprašysi "PAGALBININKO" projekte. Mėtytis pradėjai, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Džemal. parašė:

O tai forumo jau nebetvarkai? Už tuos "menkus grafikos darbus" pasiprašysi "PAGALBININKO" projekte. Mėtytis pradėjai, sėkmės.

Kur parašyta jog nebetvarkau, išvis prie kažkokio šūdo prikibot ir dabar čia pisat prota nieko nesuprasdami, vienas pradėjo, dabar visi iš paskos.. anyway 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), @Haiper parašė:

Agirdi tu neužauga, jeigu nori reikštis forume, eik reikškis kitur nes jau su tokiais vapšė random bairiais jau užknisai, saselini nes sulaužysiu kaip obuolį.

15metis sulauzys mane kaip oboli :DDDD tam paciam sampe sedetum kampe

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, bishop. parašė:

mažiau maxo žiūrėk laužytojau

Koks tavo skirtumas išvis ką aš žiūriu, vapšė koks jums skirtumas  aš nesuprantu, 2015 metais žmonės ateidavo žmonių parekomenduot, dabar išnaglėję čia visi žiūriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...