Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalingas Minecraft Spawn'as


LaCalin

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 9 valandas(-ų), LaCalin parašė:

Sveiki, ieškau minecraft spawn'u , spawn'o, kad nebūtų vien lyguma, o kad būtų ir kalnais viskas žiūrėjau internete nelabai radau, gal kas turite, arba gal turit kokį linką atsisiuntimo iš yt , ar kokios svetainės? Labai didelio spawno nereikia

Sunku pačiam pasistatyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2018-07-23 15:15, MantasJ parašė:

Patarčiau pačiam daryt. Nes paskiau sakys " koperis " " pats nieko nemoki daryt ".

Matai, daugelis projektų kopijuoja spawnus ir reputacija nekinta kartais net didėja žaidėjų skaičius, pristačius tokius projektus kaip CraftMC ar MCBedrock. Anksčiau pačioje pradžioje HardMC kopijuodavo. Tačiau šiuo metu mačiau savus turi. (Hardas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), _Anglis parašė:

Matai, daugelis projektų kopijuoja spawnus ir reputacija nekinta kartais net didėja žaidėjų skaičius, pristačius tokius projektus kaip CraftMC ar MCBedrock. Anksčiau pačioje pradžioje HardMC kopijuodavo. Tačiau šiuo metu mačiau savus turi. (Hardas)

Nesnekek nesamoniu kad hardas turi savo spawnus. Buvo statytojas, isejo nesenai ir pazystu as ji gan gerai. Sake jog jam ten nebuvo kas veikt nes spawnus is intiko ime ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Nesnekek nesamoniu kad hardas turi savo spawnus. Buvo statytojas, isejo nesenai ir pazystu as ji gan gerai. Sake jog jam ten nebuvo kas veikt nes spawnus is intiko ime ;)

Jeigu apie Jankį kalbi, hubą bentjau tikrai jis statė, savo akimis mačiau kai dar nebuvo nieko visiškai beveik jame, buvo tik tas pirmasis pastatas ir aplink flatas. Sueinu aš su juo ir jį gerai pažįstu, todėl tai nieko jis neėmė iš intiko.

Redaguota , nario Tadeh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tadeh parašė:

Jeigu apie Jankį kalbi, hubą bentjau tikrai jis statė, savo akimis mačiau kai dar nebuvo nieko visiškai beveik jame, buvo tik tas pirmasis pastatas ir aplink flatas. Sueinu aš su juo ir jį gerai pažįstu, todėl tai nieko jis neėmė iš intiko.

Ne apie Janki kalbu. Nes Jankiss zinau kaip stato ir ka jis tikrai moka. Neviena kart jis man states ir yra padejas. O sneku apie kita, kuris sakau isejo. Na bet keiciam tema, ne hardas cia dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Armzis parašė:

Argi taip sunku jį pasistatyti pačiam? :D Orginalumas yra pirmasis dalykas į serverio sėkmę, jeigu tokį darysit :)

Pasižiūrėk kokio senumo tema ffs.. Kam tu dar čia beatsakinėji.

Dabar, AdomaS_ parašė:

Ne apie Janki kalbu. Nes Jankiss zinau kaip stato ir ka jis tikrai moka. Neviena kart jis man states ir yra padejas. O sneku apie kita, kuris sakau isejo. Na bet keiciam tema, ne hardas cia dabar.

Apie SlaM? Su SlaM taipogi aš draugas, bet dėl jo spawnų nežinau, neteko dalyvaut statybose, nu tik 1 kartą, kai statė mažą spawną kažkada. O jeigu ne tai nž.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Armzis parašė:

O ką uždrausi? :D Noriu ir atsakinėju. nepamačiau kokio senumo, išreiškiau mintis. Peace. ;) 

Aš tik draugiškai pasakiau, peaceri tu ;) O jeigu nori piktybiškai, neterškim šito forumo chato ir pakviesk į discordą: Tadeh#1586

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tadeh parašė:

Pasižiūrėk kokio senumo tema ffs.. Kam tu dar čia beatsakinėji.

Apie SlaM? Su SlaM taipogi aš draugas, bet dėl jo spawnų nežinau, neteko dalyvaut statybose, nu tik 1 kartą, kai statė mažą spawną kažkada. O jeigu ne tai nž.

ne slamas irgi.
 

 

1 minute prieš, Armzis parašė:

O ką uždrausi? :D Noriu ir atsakinėju. nepamačiau kokio senumo, išreiškiau mintis. Peace. ;) 

As irgi neuzmaciau tai pradejau cia rasyt, pieva cia kazkokia :D :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Tadeh parašė:

Aš tik draugiškai pasakiau, peaceri tu ;) O jeigu nori piktybiškai, neterškim šito forumo chato ir pakviesk į discordą: Tadeh#1586

Tai taip nereškime chat'o, ir kam tu čia tą savo Discordą numetei? Galvoji aš turiu laiko ginčitys su kažkokiais pypliais? Tu pats parašei atsakymą į šita temą genijau ir dar kitiems priekaištus reiški :D 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Armzis parašė:

Tai taip nereškime chat'o, ir kam tu čia tą savo Discordą numetei? Galvoji aš turiu laiko ginčitys su kažkokiais pypliais? Tu pats parašei atsakymą į šita temą genijau ir dar kitiems priekaištus reiški :D 

Ohohoh, prakalbo dvylikmetis. Aš tiesiog sakau, kad jeigu nori normaliai pakalbėt, einam į discordą ffs. Beto į šitą temą parašiau dėl to, nes norėjau atsakyti į vieno žmogaus citatą. stupid asf esi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tadeh parašė:

Ohohoh, prakalbo dvylikmetis. Aš tiesiog sakau, kad jeigu nori normaliai pakalbėt, einam į discordą ffs. Beto į šitą temą parašiau dėl to, nes norėjau atsakyti į vieno žmogaus citatą. stupid asf esi..

Tai aš į žmogaus pranešimą atsakiau, o tu man priekaištus pradėjai reikšt :D Taigi užsičiaupk, isikišk banana į burna ir eik miegoti, nes į mokyklą greitai vėl. Neatsakinėsiu daugiau aš ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-09-21 19:50, AdomaS_ parašė:

Nesnekek nesamoniu kad hardas turi savo spawnus. Buvo statytojas, isejo nesenai ir pazystu as ji gan gerai. Sake jog jam ten nebuvo kas veikt nes spawnus is intiko ime ;)

šia tema gali vykti ilgos diskusijos, kadangi builderis buvo ne vienas, daugelis keitėsi ir buvo tikrai sąžiningų builderių, jai reikia daugiau informacijos rašyk į pm reiks duosiu builderio duomenis kuris buvo tuo metu builderis apie kurį laiko tarpą aš kalbu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Statykites spawn'us patys, arba jeigu jau esat visiški tinginiai išmokit naudotis google, vietoj to, kad kiti žmonės už tavę atlikinėtų tokius debiliškus darbus ir ieškotų to spawno už tavę, nors to reikia tau, o ne jiems.

Nepamiršk apsižiūrėt spawno kurį atsisiuntei.. dar bus ženklas, kad ten ne jūs statėt. :|

Ir jūsų kitų off-topic'as apie Hardą niekam neįdomus, jis prašo spawno, o kiti čia apie hardą šneka, neturit ką veikti irgi.

Peace, baby.

Redaguota , nario Domiŋykas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...