Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie projekto?


Mantas St.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šaudytojai, taip jeigu jūs skaitot šia temą, greičiausiai galvojate apie projekto kūrimą arba ieškote pagalbos esamam projektui, taigi daug neišsiplėsiu tik parašysiu kelis esminius dalykus, projekto ieškau nuoširdžiai komerciniais tikslais, projekte galiu atlikti daugybę pareigybių, patirtis milžiniška, į bet kokį projektą nežadu investuoti, dėl investicijų ir lėšų trūkumo net nesikreipkite, nes jau ankščiau minėjau, jog projekto ieškau komerciniais tikslais.

Sutaupykime mano bei jūsų laiką, todėl šiek tiek žemiau peržiūrėti galite kelis punktus, koks turėtų būti projektas, jog galėtumėte susisiekti su manimi..

  • Turėti .lt domeną. (jei projektas skirtas europos rinkai, turėti .eu domeną).
  • Turėti VPS/VDS serverį, nebūtinai labai galingą, bet jau bent su 90 dienų galiojimu.
  • Turėti idėja
  • Surinkti bent 4-6 žaidėjus (arba 100 žaidėjų per parą.)
  • Investicijų projekto reklamai +/- 50€ per mėnesį.

Ką galiu pažadėti per pirmąjį mėnesį, jeigu aukščiau išvardinti punktai jau turimi?

  • Funkcionuojantį tinklapį su naujausiomis sistemomis, bei varikliukais.
  • Optimizuota serverį, jei būtų reikalas galbūt atnaujintą.
  • Pradėtą plėtoti jau turimą idėja, padidintus pardavimus 20-30%
  • Surenkamų žaidėjų skaičius vienu metu išaugs iki 10-14 žaidėjų (arba 300-500 žaidėjų per parą.)
  • Sumažinta biudžetą projekto reklamai iki 20-30€ (nes projektas pats pradės nešti įplaukas).

Kas man iš to jog investuosiu savo laiką į jūsų projektą? Žinoma čia yra svarbiausias dalykas, už pagalbą jūsų projektui, norėčiau pasiimti/gauti 35% pelno (t.y. iš gautų mėnesinių įplaukų atskaičius pinigėlius projekto išlaikymui, reklamai aš pasiemu 35%, tarkime jei viską atskaičius lieką 100€, man esate skolingi 35€.) Tai tikrai manau nėra daug, o ir man motyvacijos padidinti jūsų įplaukas beribės..
*manęs galėsite net neviešinti projekte, jei tam nebūtų paklausos, jokios privilegijos/statusas manęs nedomina
*prisijungčiau prie daugiau nei vieno projekto vienu metu, jei būtų pasiūla.

*buve projektai: aztec.lt, grenades.lt, defuse.lt, ir milijonai kitų..

*neinvestuoju, įskiepiu nekuriu ir nemokamos pagalbos neteikiu.

 

Kontaktuoti būtų geriausiai šiame tinklapyje, arba STEAM .
Komentarų nesusijusių su šia tema nenoriu, taip pat jeigu jau rašysite ,,į temą'' palikite savo projekto nuorodą, juk visiems įdomu, ką turitę sukūręs/padaręs jūs asmeniškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Pablas parašė:

O Manteli pameni mane seniuk pasiilgau tav3s rekomendacija didžiulė šitam žmogui sugryšk ką žadėjom daryt :)

Kaip tave pamirši, ačiū už rekomendacija, taip grįžau turiu naujų idėjų, jei rasiu kas investuoti norės būtinai susuksim kažką rimtesnio ir ne su CS.

prieš 11 valandas(-ų), Zulrah parašė:

Jei neklįstu, tai iš Aztec'o kažkokį Mantelį atsimenu. Patikimas, bei rekomendacija.

Taip atsimeni tą patį, dėkoju.

prieš 10 valandas(-ų), Armzis parašė:

Pora žinomų projektų yra, rekomenduoju šį žmogu. Patikimas

Ačiū už rekomendacijas. Tam ir dirbu, kad projektai būtų žinomi smagu.

prieš 10 valandas(-ų), CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Sėkmės surandant projektą ;)

- Ir man čia biški įdomu pasidarė, kiek pamenu Mantas jau senai turėjo paskyra čia ;/
@Mantas S Tai kartais ne čia tikrasis ? Ar aš maišau ?

Na gal maišau jei kas patikslinkite :)

Taip čia turėjau paskyra nuo 2013 metų, bet bunant moderatoriumi, jas abi administratoriai užrakino, teko kurtis naująja.

prieš 10 valandas(-ų), Rеflex parašė:

Vien iš temos turinio galima spręsti jog žmogus pakankamai rimtas, sėkmės tau !

Ačiū už gerą žodį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2079 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...