Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur dingo gamein lt?


Denas_Rokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na, pasakysiu as jum kur gamein, kaipsakant esu buves antrasis savininkas ten. Istorija tokia jog serveryje buvo vis maziau ir maziau zaideju del mano atnaujinimu turbut, nezinau tiksliai kodel jie ten nebejo, ir del zaideju trukumo mes perdarem visa serveri i Survival atejo nemazai buvo 20+ tik vienai dienai aisku tai viska suknisom. Po to buvo tik 5 zaidejai ir ant del to Justas uzdare projekta.

Na o as kaipsakant toliau tesiu savo darba ir bandau toki pat OP-Prison atidaryt su nauju serveriu "Frakcija"

Daugiau pasidomet apie si projekta galesit http://mcheaven.lt
Yra senu zaideju is gamein.

 

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7/13/2018 16:07, AdomaS_ parašė:

Na, pasakysiu as jum kur gamein, kaipsakant esu buves antrasis savininkas ten. Istorija tokia jog serveryje buvo vis maziau ir maziau zaideju del mano atnaujinimu turbut, nezinau tiksliai kodel jie ten nebejo, ir del zaideju trukumo mes perdarem visa serveri i Survival atejo nemazai buvo 20+ tik vienai dienai aisku tai viska suknisom. Po to buvo tik 5 zaidejai ir ant del to Justas uzdare projekta.

Na o as kaipsakant toliau tesiu savo darba ir bandau toki pat OP-Prison atidaryt su nauju serveriu "Frakcija"

Daugiau pasidomet apie si projekta galesit http://mcheaven.lt
Yra senu zaideju is gamein.

 

Nu bet tu tai ir pridirbai gražei čia...

Nesukursi tu nieko panašaus į gamein op prison... jis buvo vienintelis toks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbant apie gamein, tai dėkokit gamein'o savininkui. Būtent jis visiškai sugadino serverį nedarydamas atnaujinimų. Serveryje būdavo viskas per ta patį. Todėl geriau dėkokit @AdomaS_, kad jis bent bandė kažką padaryti atnaujindamas serverį, pakeisdamas spawn'a ir padarydamas wipe. O einant prie temos, tai kaip ir aukščiau minėjo, kad serveris užsidarė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-13 16:07, AdomaS_ parašė:

Na, pasakysiu as jum kur gamein, kaipsakant esu buves antrasis savininkas ten. Istorija tokia jog serveryje buvo vis maziau ir maziau zaideju del mano atnaujinimu turbut, nezinau tiksliai kodel jie ten nebejo, ir del zaideju trukumo mes perdarem visa serveri i Survival atejo nemazai buvo 20+ tik vienai dienai aisku tai viska suknisom. Po to buvo tik 5 zaidejai ir ant del to Justas uzdare projekta.

Na o as kaipsakant toliau tesiu savo darba ir bandau toki pat OP-Prison atidaryt su nauju serveriu "Frakcija"

Daugiau pasidomet apie si projekta galesit http://mcheaven.lt
Yra senu zaideju is gamein.

 

http://prntscr.com/k8dm4w

Didesnės nesąmonės nei ši nesu skaitęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Nemix parašė:

http://prntscr.com/k8dm4w

Didesnės nesąmonės nei ši nesu skaitęs.

Na tau gal ir nesamone. Bet cia jau nuo taves priklauso ar tai nesamone ar ne.
 

 

prieš 8 valandas(-ų), Denas_Rokas parašė:

Nu bet tu tai ir pridirbai gražei čia...

Nesukursi tu nieko panašaus į gamein op prison... jis buvo vienintelis toks

Na, atsimink juk jau 2018 metai, siais metais nera lengva prisirinkt zaideju naujiems projektams. O kalbant apie 2014 tai buvo vieni juokai surinkt tuos 30-60 zaideju. Ir dar kad nieko nesukursiu nieko panasaus i gamein. Tai labai klysti, jis nebuvo vienintelis. Buvo ir daugiau kurie gyvavo bet nesireklamavo ir jie buvo daug geresni nei gamein snekant apie op-prison.

 

 

prieš 8 valandas(-ų), TurboDyzelis parašė:

Kalbant apie gamein, tai dėkokit gamein'o savininkui. Būtent jis visiškai sugadino serverį nedarydamas atnaujinimų. Serveryje būdavo viskas per ta patį. Todėl geriau dėkokit @AdomaS_, kad jis bent bandė kažką padaryti atnaujindamas serverį, pakeisdamas spawn'a ir padarydamas wipe. O einant prie temos, tai kaip ir aukščiau minėjo, kad serveris užsidarė. 

Na, cia jau atostogos pakeite viska. Bet tas serveris buvo sukurtas del pinigu, nes jei nebutu sukurtas del pinigu jis dar gyvuotu. Nes jis per mane daug uzdirbo del vienos paslaugos kuri buvo pirkta 8-15 kartu. maziausiai turejo gaut 50E. Bet man taip atrodo jog jam pinigai buvo svarbiau nei serverio zaidejai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), ♛♛♛ DonLazer ♛♛♛ parašė:

Pamenu , kai žaiszdavau gamein :/ All day all night ,,Skyblock'. Buvau pasėkęs ChatMod iki band.priž. Gaila jog toks tobulas projektas žlugo

Tikrai gaila... Bet visi turi pradžę ir pabaigą... Žiūrėsim ką Adomas sukurs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...