Peršokti į turinį

ps4 / vr

Rolex

Recommended Posts

Svieki, taigi noriu labai to vr :D 

Ir galvoju imti ps4 su vr pilna komplekta, ten bus manau apie 500e ar kazkas tokio ane?  Nes kaip ir geriausias variantas, tik kad zaidimu nera daug? Nes del pc tai hujne, pats vr shudai kainuoja 300-500e ir dar pc reik uz 1k :D 

tai esme temos, kas turi ps4 ir dar gal net kartu vr setupa, kaip jums, verta imti?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, Rolex parašė:

Svieki, taigi noriu labai to vr :D 

Ir galvoju imti ps4 su vr pilna komplekta, ten bus manau apie 500e ar kazkas tokio ane?  Nes kaip ir geriausias variantas, tik kad zaidimu nera daug? Nes del pc tai hujne, pats vr shudai kainuoja 300-500e ir dar pc reik uz 1k :D 

tai esme temos, kas turi ps4 ir dar gal net kartu vr setupa, kaip jums, verta imti?:)

Aš tavo vietoj nueičiau į kokį akropolį vilniuj ir nueičiau vr žaist aišku kainuoja bet aš taip tavo vietoj daryčiau

Nuoroda į komentarą

5 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Aš tavo vietoj nueičiau į kokį akropolį vilniuj ir nueičiau vr žaist aišku kainuoja bet aš taip tavo vietoj daryčiau

nu as ne vaikas jog tureciau laiko stoveti eileja kai benamis suo:D

Nuoroda į komentarą

Prieš 1 valandą, Rolex parašė:

nu as ne vaikas jog tureciau laiko stoveti eileja kai benamis suo:D

Jeigu turi pinigų tai drąsiai pirkis įrangą vr ant kompo siūlau labiau

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...