Peršokti į turinį

Privatus minecraft serveris Praeities Legendos S2

E3ikaZ

Recommended Posts

Sveiki visi ie┼íkomi nariai ─» server─» Praeities Legendos serveryje ─»vyko persitvarkymai buvo ─»d─Śtos ras─Śs tai ┼íiandien 2018/07/06 serveris atsidar─Ś naujai po atnaujinim┼│.

Tod─Śl nebeu┼żtenka nari┼│ kai suk┼źriau rases. Ie┼íkomi nariai tokie kurie b┼źt┼│ aktyvus jog b┼źtu 13met┼│ blogiausiu atveju 12 , bet ne ma┼żiau galintys paremti serveri. Taipogi serveryje yra draugi┼íka bendruomen─Ś . Serveryje yra kuprin─Śs jog kai mirsite neprarasite daikt┼│ kurie yra kuprin─Śje /kpack .Ras─Śs serveryje yra Krik┼í─Źioniai ir Pagonys. Serveris talpinamas DATAHOST.LT(SVARSTOMAS PERK─ľLIMAS ─« VPSNET.LT) . Norint prisijungti prie m┼źs┼│ nari┼│ susisiekite p.m Discord: E3ikaZ#4315

Redaguota , nario E3ikaZ
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 3
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Buvau 3 dienas, per tas tris dienas ─»vyko begal─Ś nesamoni┼│. Deginami namai, ─Źytinimas, restartas ir t.t Pati bendruomen─Ś labai maloni bei paslaugi, ta─Źiau vis atsiranda dunduk┼│, tai vat toki┼│ linkiu nepriimti

• Teigiamai 3
Nuoroda ─» komentar─ů

28 minutes prie┼í, Robysas para┼í─Ś:

Buvau 3 dienas, per tas tris dienas ─»vyko begal─Ś nesamoni┼│. Deginami namai, ─Źytinimas, restartas ir t.t Pati bendruomen─Ś labai maloni bei paslaugi, ta─Źiau vis atsiranda dunduk┼│, tai vat toki┼│ linkiu nepriimti

Viskas i┼ítaisyta dabar gyvename ras─Śmis d─Śl to buvo pravalytas nari┼│ skai─Źius

prie┼í 1 valand─ů, Robysas para┼í─Ś:

Laukiu sugr─»┼żtant ─» server─» kadangi taip nebebus :)

up.

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...