Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku stambaus mąsto MineCraft projektą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ieškau žmogaus kuris parduoda stambaus mąsto MineCraft projektą arba serverio failus (Eilinių šiūkšlių nesiūlykit tam yra šiukšliadėžė), kosmonautai, negaišinkit mano brangaus laiko, kadangi visų pirma, tai kainos ir kokybės sąntykis turi būti normalus, kadangi moku pinigėlius ne už tai ką gali pasiūlyti beveik kiekvienas.

Turi pasiūlymą? Rašyk man į , forume lankausi dažnai.

Bereikšmiai komentarai nepageidaujami, negaišinkim mano ir jūsų brangaus laiko, ačiū. :)

Redaguota , nario Ethno
Veiksmas pakeistas į "Perku"
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...