Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie SA-MP projekto !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

esu 16 metų vaikinas, turiu daug laisvo laiko, noro bei idėjų, todėl ieškau SA-MP projekto. Anksčiau esu buvęs Royal-life.lt pagalbininkas, Suncity.lt savininkas, Sf-city.lt direktorių prižiūrėtojas, rlsgyvenimas.lt pagalbininkas. Patirties turiu nedaug, bet visgi geriau kažkas, negu nieko. Esu gana abipusiška (nemėgstu stoti į vieną pusę) ir skeptiška (visada pasitikslinu prieš pateikdamas nuosprendį) persona. Nemėgstu žmonių, kurie apsimeta tam tikros temos žinovais, bet neturi net menkiausio suvokimo, apie ką eina kalba. Taipogi esu gana nervingas asmuo. Ypatingai mėgstu pamąstymus bei diskusijas įvairiomis temomis. Turiu gana platų anglų kalbos žodyną.

Šiuo metu ieškau rimto SA-MP projekto.                                                                                           

Ieškau startavusio, besikuriančio projekto, su aktyvia ir subrendusia administracija, ieškau projekto, kuris turi domeną su .lt galūne, forumas gali būti dar nestartavęs. Tikiuosi rasti projektą, su motyvuota administracija, su užsibrėžtais tikslais, kad žodžiai neliktu tik žodžiais.

Ką sugebu aš?

  • Sutvarkyti forumą, paruošti naudojimui.
  • Sutvarkyti TeamSpeak serverį, paruošti naudojimui.
  • Kurti temas, daryti atrankas, analizes, kontroliuoti komandą, plėtoti projektą, pagelbėti projekto žaidėjams.
  • Pasiūlyti neblogų idėjų.
  • Serverio, TeamSpeak serverio bei forumo tvarkos laikymas, projekto administravimas.
  • Projekto komandos ieškojimas.

Suprantu, visą tai sugeba bet koks kitas žmogus, nesu niekuo išskirtinis, bet garantuoju, kad manimi nusivilti neteks. Kiekvienas žmogus tą patį darbą atlieka skirtingai, todėl tikiuosi parodyti savo galimybes surastame projekte. Iš bėdos, galėčiau išmokti naudotis Photoshop, mapp'inimo programomis.

Kaip su manimi susisiekti?

  • Skype: live:7a075649f166c99b
  • Asmeninės žinutės
Redaguota , nario i feel like shit haha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2097 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...