Peršokti į turinį

Ieskomai builderiai, priziuretojas ir administratorius!!!

Vakaris123

Recommended Posts

Sveiki visi!
As kuriu projekta ir ieskau nariu. Visi reikalingi nariai yra:
Builderiai;
Priziuretojas;
Administratorius.
Jeigu esi vienas is parasytu ir manai kad turi dideli kieki patirties rasyk man i discorda!
Ir butina tureti mikrofona ir bent 15m.
Mano discordas: Vakaris#0846
Aciu uz demesi!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

• Parašė po 2 savaičių...

Nemanai, kad visų pirma reikėtu aprašyti serverį detaliau norint sutaupyti tiek savo, tiek kitų laiką? Visų antra, abejoju, kad šiais laikais kažkas tvarkys, statys, kurs viską serveryje už paslaugą ( galim sakyt už ačiū). Na, bet kaip ir bebūtu linkiu didžiausios sekmės.

Nuoroda į komentarą

2018-06-30 17:23, Vakaris123 parašė:

Sveiki visi!
As kuriu projekta ir ieskau nariu. Visi reikalingi nariai yra:
Builderiai;
Priziuretojas;
Administratorius.
Jeigu esi vienas is parasytu ir manai kad turi dideli kieki patirties rasyk man i discorda!
Ir butina tureti mikrofona ir bent 15m.
Mano discordas: Vakaris#0846
Aciu uz demesi!

Blyat neturiu mikrofono, o galvojau jau savo svajonių serverį atradau, kuris ieško nemokamo builderio. :/ LOL

@► Skrepsis ◄

Nuoroda į komentarą

Prieš 1 valandą, Nemix parašė:

Blyat neturiu mikrofono, o galvojau jau savo svajonių serverį atradau, kuris ieško nemokamo builderio. :/ LOL

@► Skrepsis ◄

ė atsargei, čia rimtas projektas kuriasi, gali nupūst visus legendinius servus ;D

Nuoroda į komentarą

16 minutes prieš, ► Skrepsis ◄ parašė:

ė atsargei, čia rimtas projektas kuriasi, gali nupūst visus legendinius servus ;D

Unikalus serveris matyt bus, kad reikia mikrofono. Matyt blokelius balsu reiks valdyt.

Nuoroda į komentarą

29 minutes prieš, Nemix parašė:

Unikalus serveris matyt bus, kad reikia mikrofono. Matyt blokelius balsu reiks valdyt.

Čia tau nejuokas, tokio dar Lietuvoj nebuvo niekada.. 

Nuoroda į komentarą

Kur aprašymas? Kur viskas? Ieškai komandos narių, net nepradėjas kurti projekto? Kas bus jeigu nieko neišeis? Žmonės tiesiog sugaiš savo brangų laiką, be to Rašyba tavo tikrai nesuteikia vilčių, todėl be aprašymo tokiu net temų nesiūlyčiau kurti.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...