Peršokti į turinį

Platinu lsantos.lt kitaip dar suncity.lt modifikaciją.


Barrio

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2046 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, kadangi suncity.lt scripteris yra Karma, o jis pasižymėjęs scaminimu, todėl platinu jų GM. Jei rasiu dar kitam PC, paplatinsiu ir jų naudojamą dabartinį dizainą.

https://www112.zippyshare.com/v/ic1HRS8E/file.html

Redaguota , nario Barrio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Džemal. parašė:

Dabartinis gm yra sunside (kiek vakar netyčia užklydęs buvau), o lsantos ( Los Santos) ir San Fierro jau vien iš pavadinimo matosi kad miestai skiriasi.

Karma buvo nusipirkęs VGP gm SF mieste, norėjo daryti LS mieste, tačiau nesigavo, todėl vėl tą patį GM naudoja suncity naudodamas SF miesta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), moncea94 parašė:

Opce bet girdėjau jog VG-Life.lt dabartiniai savininkai tikrai zada nauja ir nematyta serverio modifikacija jie dirba patyliukais bet manau jog kazka tikrai tures naujo SAMP Lietuvoje

 

Vycka vycka :D jau reklamini savo šūdservy artėjantį? :D nebejuokink tik nepasakok kad čia ne vycka. aš jau geriau žinau kad tu tas vycka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šudams reikia mirti, o del vgp-life.lt gm tai jis ji turejo bet jis jo nepirko,  nes aš ta moda pirkau iš juškos už 15 evr. Aš paplatinau tai jam ir praejo noras kurti ta projekta :mucha: P.S viska iš manes čiuvelis nupizdines ir dizaina sang ir moda paruošta bet jis įdomus žmogus tikrai nesigailiu kad viska paplatinau :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tik neverk po men, " oj *Myliu SuperGames.lt* vel nauji sudserviai, su tai suncity/sunside gm oj nahuj naikinti tokius" nes grazinsiu, tavo tema ir tau po snukiu numesiu si tavo posta, kaip pats paplatinai projekto GM ir galesi kriokti kad vel +50 serveriu su free adminais/xp/eurai/drk atsidare. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Iceberg parašė:

Šudams reikia mirti, o del vgp-life.lt gm tai jis ji turejo bet jis jo nepirko,  nes aš ta moda pirkau iš juškos už 15 evr. Aš paplatinau tai jam ir praejo noras kurti ta projekta :mucha: P.S viska iš manes čiuvelis nupizdines ir dizaina sang ir moda paruošta bet jis įdomus žmogus tikrai nesigailiu kad viska paplatinau :taika:

*Nupizdines*, negražu už akių smeižti žmogaus, parašyk man į asmeninę žinutė, va tada pasižiūrėsim, kas ką nupizdino, rašai vėjųs, kaip ir projektus kuri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2046 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...