Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Endrew'7 parašė:

kas neaišku, sakiau visuose kuriuos bežaisčiau, samp, csgo, lol, realm royale, fortnite ir t.t.

per vasara padirbk truputi pasiupgrade'ink pc ir 60+ fps, ir jie tikrai jusis xd 

NEPIRKITE NIEKO IŠ MANĘS , NES MANO ŠITA PASKYRA YRA PARDUOTA KITAM NARIUI IR BUVO UŽBLOKUOTA.

DAUGIAU INFORMACIJOS PROFILYJE!

Prieš 1 valandą, Benka parašė:

per vasara padirbk truputi pasiupgrade'ink pc ir 60+ fps, ir jie tikrai jusis xd 

pas ji laptopas. ka jis gales upgrade tai tik i 8gb ram, isimest. bet isvis patarciau kam pataupyt pinigelius per vasara ir galbut susirinkti low end dekstopa del gamingo  pvz ryzen 2200g riga.

Chestnuts please

23 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

jis siaip teisus, 60 fps ir 150fps kai ant dekstopo zaidi be gsync/fsync yra zenklus skirtumas. jauciasi netgi labai kad ir koki zaidima bepaimtum.

 su 60 fps kai lockintas yra dabar valdymas tooks smooth kažkoks net nžn, nepalyginti kai nebuvo lock ant fps. 

Intel Core i5-8300H || Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB || RAM 8 GB || 1000 GB HDD

(redaguota)
prieš 7 valandas(-ų), Merio parašė:

Jo, pvz žaist 1.6 ant kokių 70 ir ant 100 yra didelis skirtumas, nesvarbu kiek hz monikas, o OP'ui patarčiau įsigyt desktop'ą, nes laptopai meh, + vasara - prisideda karštis, gali būt net ir thermal throttling, 4GB tikrai nėra problema, buvo jau įrodyta kad ant kai kurių žaidimų dar ir 4GB ram yra decent

jeigu jis naudoja w10 tada 4gb jau yra kur kas per mazai, netgi ir 8gb neuztenka. netgi ir csgo reikalauja 9-11gb zaidziant.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩

Chestnuts please

prieš 6 valandas(-ų), ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

jeigu jis naudoja w10 tada 4gb jau yra kur kas per mazai, netgi ir 8gb neuztenka. netgi ir csgo reikalauja 9-11gb zaidziant.

esmė, kad jau susitvarkiau. Reikėjo išjungti full screen optimizavimą :) Visuos žaidimuose virš 150 fps, dq anyway

Intel Core i5-8300H || Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB || RAM 8 GB || 1000 GB HDD

prieš 7 valandas(-ų), Merio parašė:

?????
pirmą kart girdžiu, benchmarkuose tik apie 5GB rodo

As ziueiu per msi afterburneri. Galeciau patikrint ram usage grises namo pascreenines csgo po siuntimosi.

~6gb ant bot matches ryja, su realiai zaidejais speju 8gb pasiektu be problemu. tie 6gb buna vos pajungus match'a.

Chestnuts please

prieš 1 valandą, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

As ziueiu per msi afterburneri. Galeciau patikrint ram usage grises namo pascreenines csgo po siuntimosi.

~6gb ant bot matches ryja, su realiai zaidejais speju 8gb pasiektu be problemu. tie 6gb buna vos pajungus match'a.

manau atvirkščiai, kadangi su botais tai dar iš savo pc hostini serva tai tas turėtų daugiau ramų srėbt, pas tave ne ddr3 kartais?

prieš 1 valandą, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

As ziueiu per msi afterburneri. Galeciau patikrint ram usage grises namo pascreenines csgo po siuntimosi.

~6gb ant bot matches ryja, su realiai zaidejais speju 8gb pasiektu be problemu. tie 6gb buna vos pajungus match'a.

Pas mane su 1070 8gb ramai yra tikrai per mažai cs nenaudoja tiek daug pajungiu ten discorda internete muzikos klausaus ir užtenka, bet jei didesnis grajus tai iskarto low ram

NEPIRKITE NIEKO IŠ MANĘS , NES MANO ŠITA PASKYRA YRA PARDUOTA KITAM NARIUI IR BUVO UŽBLOKUOTA.

DAUGIAU INFORMACIJOS PROFILYJE!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...