Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Iki kur nusirito Mu Lietuvoje ?


Panda`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2116 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Mu-Online gerbėjai. Taigi... Norėčiau pasisemt nuomonių kur nusirito šiuolaikiniai Lietuvių serveriai 2k18 metais. Ką jūs mano apie šudserverius, mėnesinius ir šeip įvairiausius kitus net mum nežinomus ir mirusius serverius? Nejaugi verta daryti tuos šudinūs, kad jie tiesiog būtų ? Suprantu anksčiau. Anksčiau kurėjai galvojo ir apie kokybę ir apie žaidimo "gameplay" taip išsireikšiu.. O dabar ? Mu-validus.com - "Naujas" Serveris, "Naujos" Sistemos. Byb*s na*ui... Kurėjau, jei skaitai, tai tu geriau sudek pragare su tokiais "naujais" serveriais, kurie net Launcherio normalaus neturi ir balanso. Kam tokius šudus daryti ? Nelengviau būtų susiburt keliem žmonėm, kad paimt ir padaryti vieną normalu PvP serveriuką, kad ir Lietuviai turėtų kuom pasidžiaugt. Ką mes Lietuvoje turim ? Mu-Hobby ? 
Rašau su įdėja tokia, kad apšikti visus tuos ah*enus "Adminus" kurie kuria šudinus ir kad nors vieną kartą gyvenime padarytų rankomis nors vieną "talkovą" serverį, o ne žvairom akim ir plaktukais atidaužytom rankom eilinį "naują" serverį. Turėčiau pagalbos ir nuomonių gal ir aš ką nors meginčiau sukonstruot, bet tokie ir pagalbininkai pas mus Lietuvoje. Gal ir beprasmiškai rašau, bet žinau, kad ne aš vienas noriu, kad Mu-Online Lietuvoje gyvuotų, ir ne naujasis tas Mu2, S12, o seni geri 97d, S2, S3 nes dauguma iš mūsų ant jų užaugom taip sakant, tapome tais degradais :) Tikiuosi mane supratot ir laukių jūsų nuomonių, noriu pažiūrėti ar daug tokių asmenų liko tarp mūsų.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uoj pamenu kaip lošdavom su kiemo draugais mu-hobby :D, prieš gerus 5 metus. Susitikdavom lauke ir aptarinėjam ką naujo visi pasiekėm, ką atradom :D Smagu būdavo kai eini i stadiuma ir siūlai visiem party, kad pakeltų lvl :D. Dabar tai pasidarė visiška nesąmonė, serveriuose  sėdi po 30-40 žmonių. Puse iš jų kimarina arenoj ir daužo naujokus, kita puse pajungę autoclickeri sėdi afk. Neperseniausiai buvau parsisiuntęs aš ta mu, nieko gero, labai nusirito. 

Šiaip jeigu žinai kokių užsieniečių MU serverių kur vyrautu anglų kalba, pasiūlyk, tikrai norėčiau ten pradėti žaisti, jeigu tie serveriai aktyvūs ir gan patrauklūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Barrio parašė:

Uoj pamenu kaip lošdavom su kiemo draugais mu-hobby :D, prieš gerus 5 metus. Susitikdavom lauke ir aptarinėjam ką naujo visi pasiekėm, ką atradom :D Smagu būdavo kai eini i stadiuma ir siūlai visiem party, kad pakeltų lvl :D. Dabar tai pasidarė visiška nesąmonė, serveriuose  sėdi po 30-40 žmonių. Puse iš jų kimarina arenoj ir daužo naujokus, kita puse pajungę autoclickeri sėdi afk. Neperseniausiai buvau parsisiuntęs aš ta mu, nieko gero, labai nusirito. 

Šiaip jeigu žinai kokių užsieniečių MU serverių kur vyrautu anglų kalba, pasiūlyk, tikrai norėčiau ten pradėti žaisti, jeigu tie serveriai aktyvūs ir gan patrauklūs.

Vat būtent seniau buvo Mu-Online įdomus. O dabar nerasi nei vieno įdomaus, net tas pats Hobby yra užpisęs negyvai. 

Beje Barrio, aš asmeniškai dabar Mu-Fury žaidžiu, S4 Midą, jei domina gali užsukt :) Kaimynų serveris. http://fury.lv/Fury-News.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), JungleKing parašė:

pats hobby zaidziu nuo 08m. ir galiu pasakyti kad mires nepalyginsi kas buvo anksciau ir kas dabar :D uzeinu vakare 3 zmones arenoj ir tai AFK :D o anksciau net LOR baras budavo pilnas postu item pardavinedavo :D

Vat būtent. Klausimas, ar nenorėtumėt sugrąžinti tų laikų atgal ? Juk tai įmanoma. Tikrai įmanoma, jei susidėt visiem kartu. Nejaugi negraudus vaizdas? Aš pats į Hobby kartais užeinu, bet greit ir išeinu, nes nėra tikslo žaist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko nebepakeisi, nieko nėra amžino, vieni ateina kiti išeina. Kalbant ne tik apie žaidimus, bet ir realų gyvenimą, koks žiaurus pasidarė, o kaip senovei, neturėjom telefonų, žaidėm lauke, bėgiojom.. O dabar sėdi prie kompiuteriu, prakaituoji, išsimaudyti tingi.. Išėjus į lauką, tuoj už kampo parūkyt, na žiauru. 

Aš tai visiškai sutinku su tavimi, norėčiau kokį rimtą projektą sulipdyti, kuris stovėtu stabiliai, ilgai ir nenobodžiai. Nes realiai jau tie išlikimai, arba creative užkniso, norėtusi visko paprasčiau.. Dabar kūrėjai sukuria serverius ir deda ko įdomiau, kuo blatniau ir t.t Nu tiesiog įdėti daugiau pastangų, prašyti kitų pagalbos, tartis ir turėti gerą, stabilų serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Anksciau senais senais laikais.. No-Mu bubba-mu LGC-MU laikais budavo smagiausia susirenki lor race spote ir davai visa diena kapotis prikolint ir irodai kuris yra stipriausias serveri..  Bet labiausiai sudare ispudi tai Pilite-Mu tai mano pirmasis serveris tai pat tai pirmasis Lietuvoj mu serveris jis pasirode tikrai daug metu atgal apie 13 metu galbut net gerokai daugiau... Tada exe itemai turejo savo verte tai pat net ir is shop kurie buvo pliusinti iki +9 +12..  Tais laikais net nezinojom kas tas all itemas ir buvo labai smagu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2116 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...