Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

vaizduske


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2114 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

40 minutes prieš, Woxer parašė:

Ekrane random ismeta spalvotas linijas ir restartuoja pc arba dar taip game buna tik isjungia. Manyciau cia video korta. Ar galeciau tokia nesti i garinti?

 

Ehh ant kilobaito *Myliu SuperGames.lt* buvo problemos su gpu jog žaidžiant cs:go,rocket league paiima pakimba vaizdas išmeta no signal monitorius išjungiu ir įjungiu pc (p.s su monitorium viskas ok tikrinau pas draugą) ir visokias iškraipo spalvas... Ždž nunešiau į kilobaitą sakau jūsų gpu brokuota tokia pasipūtus boba kilobaito parduotuvėj kaune liepė parašyt pretenzijas dėl gpu parašiau jog suremontuotu. Laukiu jau nuo balandžio 5d. iki dabar Vis paskambinu info linija telefonu pasako jūsų gpu pakeliui į servisą tiek ilgai į servisą keliauja... Siūlau pirkt komponentus iš skytech.lt pakeičia viskas ok su jais ir atsiliepimai geri girdėjau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Ehh ant kilobaito *Myliu SuperGames.lt* buvo problemos su gpu jog žaidžiant cs:go,rocket league paiima pakimba vaizdas išmeta no signal monitorius išjungiu ir įjungiu pc (p.s su monitorium viskas ok tikrinau pas draugą) ir visokias iškraipo spalvas... Ždž nunešiau į kilobaitą sakau jūsų gpu brokuota tokia pasipūtus boba kilobaito parduotuvėj kaune liepė parašyt pretenzijas dėl gpu parašiau jog suremontuotu. Laukiu jau nuo balandžio 5d. iki dabar Vis paskambinu info linija telefonu pasako jūsų gpu pakeliui į servisą tiek ilgai į servisą keliauja... Siūlau pirkt komponentus iš skytech.lt pakeičia viskas ok su jais ir atsiliepimai geri girdėjau..

remontuoti gpu yra buka. reikia prasyt pakeist nauja. kit varianto nera. nes 'taisymas " yra bukas dalykas, lietuvoje praktiskai nera tokio irangos kuri galetu gpu capus ir mikroschemas taisyti gamykliniu lygiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

remontuoti gpu yra buka. reikia prasyt pakeist nauja. kit varianto nera. nes 'taisymas " yra bukas dalykas, lietuvoje praktiskai nera tokio irangos kuri galetu gpu capus ir mikroschemas taisyti gamykliniu lygiu.

Tai jog aš prašiau , bet ta išsiviepus visa sako nekeičiam nebent jūs ją sugadinote... Šiand varysiu aiškintis į kilobaitą jog pinigus grąžintu nes *Myliu SuperGames.lt* užpiso laukt ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Tai jog aš prašiau , bet ta išsiviepus visa sako nekeičiam nebent jūs ją sugadinote... Šiand varysiu aiškintis į kilobaitą jog pinigus grąžintu nes *Myliu SuperGames.lt* užpiso laukt ..

Ir ko tu tikiesi? Tau kaip ant lekstutes duos pakeitima? Pirmas pardaveju tikslas lietuvoje yra atgrasint klienta o ne preke pakeist. Jeigu knisa prota kad sugadinai vadinas issipisineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Woxer parašė:

GPU is skytech, kaip reiktu apibudinti ta gedima? Mazdaug va tokios meta ne mano ft. : http://i.imgur.com/VMjQ77z.jpg

Buna isjungia game tiesiog arba restartuoja pc

Čia vaizdo plokšte kaista pas tave ir todėl tokie dalykai vyksta. Lygiai taip pat pas mane buvo. 

Jai neši pasakyk kad kaista ir viskas, patars ka daryt ar gal net patys tvarkys. 

Bet mano atveju aš asmeniškai kaip ir sakiau išsivaliau pc visas dulkes ir termopasta pasikeičiau. 

Ir priklauso nuo to kaip dažnai pas tave taip daros. 

Redaguota , nario Frank'C
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, Dynasty. parašė:

Čia vaizdo plokšte kaista pas tave ir todėl tokie dalykai vyksta. Lygiai taip pat pas mane buvo. 

Jai neši pasakyk kad kaista ir viskas, patars ka daryt ar gal net patys tvarkys. 

Bet mano atveju aš asmeniškai kaip ir sakiau išsivaliau pc visas dulkes ir termopasta pasikeičiau. 

Ir priklauso nuo to kaip dažnai pas tave taip daros. 

mirstanti korta, gpu artifaktinimas. pateikia nuotrauka su irasu nuo pc uzsikrovimo ir i garantini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Biski tos vietos nesupratau " pateikia nuotrauka su irasu nuo pc uzsikrovimo ir i garantini. ". O jeigu as pasakyciau gpu artifaktinimas ir jiems to uztektu? dAugiau nieko neklaustu? Net nezinociau ka sakyt mazdaug

Beto tai negalejo tureti itakos hdmi adapteris is vga?

Redaguota , nario Woxer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Woxer parašė:

Biski tos vietos nesupratau " pateikia nuotrauka su irasu nuo pc uzsikrovimo ir i garantini. ". O jeigu as pasakyciau gpu artifaktinimas ir jiems to uztektu? dAugiau nieko neklaustu? Net nezinociau ka sakyt mazdaug

Beto tai negalejo tureti itakos hdmi adapteris is vga?

jeigu kaltintu paciam sugadinus turesi irodyma kad tai ne tavo darbas neto tuo paciu metu gali irasyti ir video irasa kad gpu nebuvo mechaniskai pazeista.

priklausomai nuo zmogaus supratingumo. lietuvoje yra nemazai kontoru kurios megsta gryba pjaut ir atmetinet garantijas. pvz techasas, ar topocentras su elektromarkt ir kita. 1a.lt irgi nesvyti zmoniskumu kai defektai pasitaiko. na varle ir i tuos sarasus ieina, sakyciau skytech rimciausiai i sitai ziuri, bet daug kas priklauso nuo aptarnavusio zmogaus poziurio. prekybininkas visada ieskos naudos sau taupant kliento saskaita.

svarbu ne ka gali pasakyti, bet ka gali irodyti-nuotraukos, video irasai, viskas tave gina, neturi ju-sues gyva pamate kad proto truksta apsidrausti.. o turedamas irodymus jog gpu nesugadinai-pvz nedauzei i siena ir tau pateiktu atvirkstini parodyma gali kreiptis teisines pagalbos.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

Ir ko tu tikiesi? Tau kaip ant lekstutes duos pakeitima? Pirmas pardaveju tikslas lietuvoje yra atgrasint klienta o ne preke pakeist. Jeigu knisa prota kad sugadinai vadinas issipisineja.

Tai ką siūlai daryt???? Padariau didžiausią klaidą jog kilobaite pirkau *Myliu SuperGames.lt* galėjau daugiau sumokėt bet kokybė tai ;//

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Tai ką siūlai daryt???? Padariau didžiausią klaidą jog kilobaite pirkau *Myliu SuperGames.lt* galėjau daugiau sumokėt bet kokybė tai ;//

o tu tikiesi kad 99% lt parduotuviu kazka geriau elgsis kai suges :D ? tikrai jau ne, nebent moki graziai uzkalbet danti kad be tikrinimu padarytu ko nori. bet kiti ir mandagiai kalbanciu nenori gerbt.

beto visada kai kanors tariesi ziurek ant ko rasaisi nes gali suesti gyvai :mucha: cia kaip darbo sutartis. pasirasysi ant darbdavio originalo ir savojo bet jis nepasirasys ant tavojo ir saukstai po pietu.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

o tu tikiesi kad 99% lt parduotuviu kazka geriau elgsis kai suges :D ? tikrai jau ne, nebent moki graziai uzkalbet danti kad be tikrinimu padarytu ko nori. bet kiti ir mandagiai kalbanciu nenori gerbt.

beto visada kai kanors tariesi ziurek ant ko rasaisi nes gali suesti gyvai :mucha: cia kaip darbo sutartis. pasirasysi ant darbdavio originalo ir savojo bet jis nepasirasys ant tavojo ir saukstai po pietu.

Man nieko nereikėjo kilobaite rašytis tiesiog parašyti kaip sugedo gpu ir tiek pirkimo nr ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Man nieko nereikėjo kilobaite rašytis tiesiog parašyti kaip sugedo gpu ir tiek pirkimo nr ir tiek

reikejo skaityt kas atspausdinta ir nepasirasyt jeigu parasyta "taisyti dabartine vaizdo plokste". turi teise prasyti keitimo, nes jeigu parasyta taisyti dabartine uzrauktas busi kaip reikiant :mucha: isivaizduoju ar tau butu daeje neleist taisyti apple produkta. isviso leistum jiems maudyti save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

reikejo skaityt kas atspausdinta ir nepasirasyt jeigu parasyta "taisyti dabartine vaizdo plokste". turi teise prasyti keitimo, nes jeigu parasyta taisyti dabartine uzrauktas busi kaip reikiant :mucha: isivaizduoju ar tau butu daeje neleist taisyti apple produkta. isviso leistum jiems maudyti save.

Aš pasirašiau jog taisyti šia gpu r.i,p ;/ susimoviau kaip reikiant *Myliu SuperGames.lt*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2114 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...