Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi suncity.lt ips dizainu


Deksa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, Iceberg parašė:

Platinu sang,lt a.k.a sunCity.lt dizaina, vel keikūnas kuria projekta bet sėkmės jam :D Šitas dizainas nebuvo platintas.

Atsiuntimo nuoroda: https://www27.zippyshare.com/v/CXTh3aZf/file.html

O seni dėkui +rep :) . Beto man neina dizaino užsidėt nes per daug failiukas užima ir neduoda isikelti nes noriu pažėt kaip atrodo :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mistak_Quipu parašė:

O seni dėkui +rep :) . Beto man neina dizaino užsidėt nes per daug failiukas užima ir neduoda isikelti nes noriu pažėt kaip atrodo :) 

Pasididink failu talpa iki 9 mb per directadmin o jei naudoji us.lt hostinga tada rašyk jiems kad padidintu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, DeividasScript parašė:

Jis nei projektų kurt moka, nei jis komandos geros surinkti moka.. mane išmetė kad 2 dienas atnaujinimą dariau :DDDDDDDDD jis nori kad atnaujinimas būtų per 10min :DDDDDD

Ties šituo pritariu. Galvoja, kad jis viską moka ir visur viršiausias. Kuria projektus, sėdi teamspeak'e ir visiems aiškina ką daryti ir kaip. Nieko pats nemokėdamas :DDD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, MC'Gregor parašė:

Ne tikrai ne us.lt ;) pirksiu .lt galune seniuk baik tu juokus.

Žinau aš jūsų tuos juokus :D Ir jus *Myliu SuperGames.lt* atsigaukit visi nuo to sampo, vasara žmones ar jus neturit draugu su kuo išeit į lauka? Ar šeip kokie autistai esat kad sedit pastoviai prie to sampo prilipe *Myliu SuperGames.lt*...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Iceberg parašė:

Žinau aš jūsų tuos juokus :D Ir jus *Myliu SuperGames.lt* atsigaukit visi nuo to sampo, vasara žmones ar jus neturit draugu su kuo išeit į lauka? Ar šeip kokie autistai esat kad sedit pastoviai prie to sampo prilipe *Myliu SuperGames.lt*...

Bunam tam lauke nereik čia prisipisinet tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2038 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...