Peršokti į turinį

Pirkčiau samp projektą!!

Dovydas//

Recommended Posts

Kaip ir iš temos pavadinimo suprantat ieškau pirkti samp projekto.

Ko norėčiau?

• Kad projektas turėtų domeną, o ne subdomeną.
  • Unikalų GM.
  • Unikalų web'ą, geriausia būtų su IPS varikliuku. 

SU VISAIS GALIMAIS PASIŪLYMAIS RAŠOM Į AŽ. 

Jei nerasiu projekto, tada iškart pridursiu šioje temoje, kad ieškau unikalaus GM, unikalaus IPS dizaino. Normalaus mapp'erio.

UŽ PASLAUGAS BUS MOKAMA

Susisiekit į AŽ su visais pasiūlymais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Dovydas// parašė:

Stengsiuosi situ zodziu gale pridurti "Tik ne @Bačkė ;)

Nereikes net to rasyt, kai zlugsi :D.. visi kas nusipirko projektus, retai kas normaliai startavo. Geriau nusiperki unikalia modifikacija ir nusiperki domena ir pats kuri.

Nuoroda į komentarą

2018-06-19 11:08, Bačkė parašė:

Nereikes net to rasyt, kai zlugsi :D.. visi kas nusipirko projektus, retai kas normaliai startavo. Geriau nusiperki unikalia modifikacija ir nusiperki domena ir pats kuri.

Jus turbūt juokaujate šiais laikais pirkti iš kažko modifikacija ar projektą visiška nesąmonė pažiūrėkit coDemo atrodo buvo visai doras patikimas žmogus o ta modifikacija revolife pardavė net keliems asmenims nors jiems tikino jog niekas kitas šios modifikacijos negaus tas pats ir su visu projektu pažiūrėkit kaip sužlugdytas real-life... Visiškas apsurdas yra pirkti modifikacija ar projektą... Tai toks mano pastebėjimas. 

Nuoroda į komentarą

prieš 10 valandas(-ų), Crime parašė:

Jus turbūt juokaujate šiais laikais pirkti iš kažko modifikacija ar projektą visiška nesąmonė pažiūrėkit coDemo atrodo buvo visai doras patikimas žmogus o ta modifikacija revolife pardavė net keliems asmenims nors jiems tikino jog niekas kitas šios modifikacijos negaus tas pats ir su visu projektu pažiūrėkit kaip sužlugdytas real-life... Visiškas apsurdas yra pirkti modifikacija ar projektą... Tai toks mano pastebėjimas. 

Jei codemo apgavo, nereiskia jog kiti apgaudineja.

Nuoroda į komentarą

24 minutes prieš, Crime parašė:

Bet jį irgi laikė visi WOW žmogumi iš patikimumo profesionalumo pusės, jis bent jau man atrodė tikrai vienas iš patikimiausiu asmenų šiame forume.

Faktas.

Nuoroda į komentarą

2 minutes prieš, Crime parašė:

Viršui prieš mano pranešima pažiūrėk kaip siūlei coDemo modifikacija kurią turbūt kas nors tau nemokamai davė.

Nu ne aš ją pirkau iš Andrius. P, jis teigė, kad ją pirko iš codemo ir daugiau jos niekas neturi, vėliau kai pradėjau siūlyti šią modifikaciją parašė bei numetė man temą apie codemo. Nuo tada aš jos nebesiūlau niekam, nes ji bereikšmė yra. Ir bus paplatinta.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...