Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškom žmonių i projektą


Karu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2133 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Y9RczdR.jpg

 

Sveiki visi
Taigi darbuose yra projektas pavadinimu LoadingIndie kuris sukasi aplink Indie žaidimus, jų kūrėjus, naujienas, apžvalgas ir daugiau. Visas projektas yra angliškas tad jei nemokate anglu kalbos, tai deja prie mūsų prisijungti nepavyks.

Mum reikia pastiprinimo iš žmonių kurie turi daugiau laisvo laiko ir nori nuveikt kažką kito. Visas sąrašas ko ieškome:

  • Rašytoju - Rašytojai kuria mūsų svetaines straipsnius ir video scenarijus. 
  • Teksto redaktorių - Teksto redaktoriai patikrina kiekviena straipsni prieš jo išleidimą kad nebūtu klaidu ir kad kiekvienas sakinys butu savo vietoj.
  • Žaidimu kritikuŽaidimu kritikai žaidžia mūsų rastus žaidimus, užsirašo svarbius dalykus apie žaidimą ir siunčia viską rašytojams.
  • Socialiniu tinklu prižiūrėtoju - Prižiūrėtojai paskleidžia naujus veido, straipsnius, atsako i klausimus ir bendrauja su žmonėmis. 
  • YouTuberiu - Ieškome YouTuberiu kuriem patinka žaisti žaidimus ir daryti jų peržiūras. YouTuberiams turime specialiu pasiūlymu apie kuriuos galima sužinoti privačiai.
  • Video editoriu - Video editoriai gauna nesukarpyta medžiaga ir balso įrašymą, sukarpo viską i vieta ir paruošia video ikelimui.
  • Discord moderatoriu - Moderatoriai prižiūri kad nieks nelaužytų taisyklių, padeda jei kažkas turi problemų ir bendrauja su mūsų nariais.

Kadangi projektas nesenai prasidėjo ir ruošiamės Gamescom apžvalgai, piniginio atlygio dar nėra ir turbūt apie metus jo nebus. Kiekvienas mūsų komandos narys dirba savo laisvu laiku. Nei vieno neskubinam ir dirbame tokiu tempu kad kiekvienas spėtų.

Jei norite išbandyti viena iš šiu pozicijų tada parašykit privačiai arba prisijunkit i Discord ir tag Administratorių.

Turit klausimu? Rašykit ir pasistengsiu atsakyti.

Redaguota , nario MokanD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvieną dieną stebina mane tas supergames :D Siūlo nemokamai dirbti metus, kad pradėt užsidirbinėt tik tada, ne nu logikos visiškai nulis ir pala, kodėl pelno nebus? O kaip reklamos tinklapyje ar viską pasiims žmogus tai įkūrės ir radęs vergus, o pats nieko daugiau nenuveikęs? :D NICEEEE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip matau keli žmones kaip visada puola nepasiklausius.

Idesiu ką privačiai žmogui rašiau del reklamu

Citata

Tai dabar tik pradėjom viską, bet jau kalbose esame su 6 žaidimu kūrėjais ir iš jų imsime interviu. Su kiekvienu interviu kuri išleisime, gausis vis daugiau reklamos nuo Developeriu kadangi jie mums duos "Shoutout". Taip pat atidarymo metu darysime žaidimu kodu giveaway kas turėtu taip pat mus iškelti truputi i viršų. Nepamiršt reik Reklamų ant FB, Twitter už kurias mokėsiu pats.

Kaip anksčiau sakiau, visi žmones kurie komandoj yra dirba laisvalaikiu. Niekas nesėdi 24/7 prie šito dalyko ir nei vienas žmogus nėra verčiamas to daryti. Taip už ačiū mažai kas dabar ir pažiūrės i toki dalyką, tačiau yra žmonių kurie nori išbandyti kažką naujo ir įgauti patirties. Niekada žmonių nestabdom ir už gerkliu nelaikom kad pasiliktu ir dirbtu.

Redaguota , nario MokanD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Kiekvieną dieną stebina mane tas supergames :D Siūlo nemokamai dirbti metus, kad pradėt užsidirbinėt tik tada, ne nu logikos visiškai nulis ir pala, kodėl pelno nebus? O kaip reklamos tinklapyje ar viską pasiims žmogus tai įkūrės ir radęs vergus, o pats nieko daugiau nenuveikęs? :D NICEEEE.

jeigu dar tiek trauks kol prades daugiau nei 0.10 gaut  tai ismes visus pasiliks 2 draugai kokie arba vienas ir bus " fak ju " visiems :D 

 

o as ir siap nepagaunu.. kam vapse komandos reikalingos tokiem dalykam ? viskas kas parasytu vienas zmogas gali  viska pats susitvarkyt jeigu normaliai dirbtu prie tu dalyku pora valandu per diena ir uztektu viska vienam priziuret/sutvarkyt... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

jeigu dar tiek trauks kol prades daugiau nei 0.10 gaut  tai ismes visus pasiliks 2 draugai kokie arba vienas ir bus " fak ju " visiems :D 

 

o as ir siap nepagaunu.. kam vapse komandos reikalingos tokiem dalykam ? viskas kas parasytu vienas zmogas gali  viska pats susitvarkyt jeigu normaliai dirbtu prie tu dalyku pora valandu per diena ir uztektu viska vienam priziuret/sutvarkyt... 

Galima diskutuot kodėl vienas žmogus viską padaryt gali ir negali.

Pagrinde viską dabar vienas ir darau, tačiau ne visur esu viską isbandes. Pažįstami žmones padeda ir negaliu pakankamai atsidėkoti kaip jie man palengvina darbą. Kol aš dirbu prie Web, Interviu, šnekėjimo su žaidimu kūrėjais ir daugiau, kitas žmogus rašo žaidimo apžvalga arba kuria video. Taip susitaupo daugiau laiko ir per ta sutaupyta laika galima dar daugiau padaryt.

Man nutraukt projektą tik pradėjus neapsimoka. Nes tik i minusą išeisiu ir kampe apleista hostinga su domenu turėsiu, ko man nereik. Todėl ir stengiuosi padaryt tai realybe su kitu žmonių pagalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, MokanD parašė:

Galima diskutuot kodėl vienas žmogus viską padaryt gali ir negali.

Pagrinde viską dabar vienas ir darau, tačiau ne visur esu viską isbandes. Pažįstami žmones padeda ir negaliu pakankamai atsidėkoti kaip jie man palengvina darbą. Kol aš dirbu prie Web, Interviu, šnekėjimo su žaidimu kūrėjais ir daugiau, kitas žmogus rašo žaidimo apžvalga arba kuria video. Taip susitaupo daugiau laiko ir per ta sutaupyta laika galima dar daugiau padaryt.

Man nutraukt projektą tik pradėjus neapsimoka. Nes tik i minusą išeisiu ir kampe apleista hostinga su domenu turėsiu, ko man nereik. Todėl ir stengiuosi padaryt tai realybe su kitu žmonių pagalba.

aisku.. dar mano nuomuone kad  reikejo viska angliskai daryt..  su lietuva kazka daryt yra beviltiska.  :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
26 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

aisku.. dar mano nuomuone kad  reikejo viska angliskai daryt..  su lietuva kazka daryt yra beviltiska.  :D 

Viskas angliškai ir yra, todėl ir rašiau kad ieškau angliškai šnekančiu žmonių. Pas mus komandoj irgi keli anglai yra todėl didesnius šansus ir turim.

Redaguota , nario MokanD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2133 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...