Peršokti į turinį

Pagalbos su telefonu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iškilo problema kai bandau su usb laidu prijungti savo telefona samsung s4 prie kompiuterio, tačiau kompiuteris visiškai nereguoja į usb prijungimą, o per telefona rodo tik, kad krauna. Kas galėtų būti patarkit labai skubiai reikia išsikelti nuotraukas iš seno telefono į kompą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei kontaktas yra, tai pačiam telefone juostoje turi išmesti leidima prisijungti per usb. Kažkada pas mane tas pats buvo, o aš kai dundukas nesusigaudžiau kame problema. Pas mane s5 neo, tai įkišus turi išmesti ar sutinki kad jungtis ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ecK'Pacanai|Robysas parašė:

Jei kontaktas yra, tai pačiam telefone juostoje turi išmesti leidima prisijungti per usb. Kažkada pas mane tas pats buvo, o aš kai dundukas nesusigaudžiau kame problema. Pas mane s5 neo, tai įkišus turi išmesti ar sutinki kad jungtis ir t.t

bet man visiškai nieko neišmeta tiesiog rodo kad kraunasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...