Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reik pagadint vienam


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2146 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sunaikink win32 aplankala

Dabar, ecK'Pacanai|Robysas parašė:

Bet tu pastebėjau kažkoks nuskriaustas gyvenimo. Žiek kad pačiam, windowsai nepareitu ;) 

Na bent man pirma mintis šovė į galvą, kad jis sau ir gadins tuos windowsus, kad mama nauja kompą nupirktu, jei klystu ar įžeidžiau kažką - atsiprašau :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Sketch parašė:

sunaikink win32 aplankala

Na bent man pirma mintis šovė į galvą, kad jis sau ir gadins tuos windowsus, kad mama nauja kompą nupirktu, jei klystu ar įžeidžiau kažką - atsiprašau :D 

klysti , asnoriu panasiai kaip ddosa pist

 

Redaguota , nario ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Sketch parašė:

sunaikink win32 aplankala

Na bent man pirma mintis šovė į galvą, kad jis sau ir gadins tuos windowsus, kad mama nauja kompą nupirktu, jei klystu ar įžeidžiau kažką - atsiprašau :D 

Spaudimo iš visų pusių gauna, tai dabar tutorialus žiūri kaip "hakint" kitus :Dd 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Martini* parašė:

Jis čia kaip koks "trolis" jau tai perka parduoda tai dabar nori "supist" kažka gautų pora įspėjimų būtų bent ramu kurį laiką :D

Panasiai kaip pawlap tik anas palindes I shikna kitiems gerokai xdd

12 minutes prieš, Bačkė parašė:

:) - kiek tau metų?

Jis teigia jam kad 18-19+ nors is balso ir protelio 13neduotu nieks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi savu laiku ( iki 14-15 dažniausiai :D gal net ir vyresni šiek tiek ) norėjo būti " Hakeriais " prisižiūrėja YouTubėse visokiausių video klipų kaip TOP 5 Worldwide hackers ir t.t. :D ir poto mąstantys kaip atkeršyti su kokiais "ddosais" ar paprikolinti iš kokio draugelio ar vaikėzo kuris jį įžeidė kokiam tais " Minekrafte " :D, nu tegul vaikis pasidžiaugia dėmesiu kurį dabar gauna, pasidomi daugiau šiuo reikalu jeigu laiko turi ( nes tai beviltiškas laiko švaistymas ). Pasvajoti niekas nedraudžia :D.

Redaguota , nario 2N2Lis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, 2N2Lis parašė:

Visi savu laiku ( iki 14-15 dažniausiai :D gal net ir vyresni šiek tiek ) norėjo būti " Hakeriais " prisižiūrėja YouTubėse visokiausių video klipų kaip TOP 5 Worldwide hackers ir t.t. :D ir poto mąstantys kaip atkeršyti su kokiais "ddosais" ar paprikolinti iš kokio draugelio ar vaikėzo kuris jį įžeidė kokiam tais " Minekrafte " :D, nu tegul vaikis pasidžiaugia dėmesiu kurį dabar gauna, pasidomi daugiau šiuo reikalu jeigu laiko turi ( nes tai beviltiškas laiko švaistymas ). Pasvajoti niekas nedraudžia :D.

man 15 , bet , keista tie hakeriai kieti zmones niekada neatrode

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, 2N2Lis parašė:

Visi savu laiku ( iki 14-15 dažniausiai :D gal net ir vyresni šiek tiek ) norėjo būti " Hakeriais " prisižiūrėja YouTubėse visokiausių video klipų kaip TOP 5 Worldwide hackers ir t.t. :D ir poto mąstantys kaip atkeršyti su kokiais "ddosais" ar paprikolinti iš kokio draugelio ar vaikėzo kuris jį įžeidė kokiam tais " Minekrafte " :D, nu tegul vaikis pasidžiaugia dėmesiu kurį dabar gauna, pasidomi daugiau šiuo reikalu jeigu laiko turi ( nes tai beviltiškas laiko švaistymas ). Pasvajoti niekas nedraudžia :D.

kai man buvo 14 aš naujo dviračio norėjau, todėl neteik, kad visi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2146 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...