Peršokti į turinį

Telefonas iki ~400e


Mood3R

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2155 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki hebra.

Laikas isigyti nauja telefona iki ~400e. Senasis LG G3 jau parejo, gyveno ilgai patenkintas, tik kas jame nepatiko tai kad Baterija silpnoka tokiam telefonui. Zinau kad galyt siulyti naujesni LG bet jau noriu kazka naujesnio. Noreciau naujesni telefona su gera kamera/baterija ir kt. Zaidimus retai kada zaidziu. Salonose telefonai aisku uzkeltos kainos, bandysiu isigyti e.parduotuvese. Galvuoju apie huwaey p10/p20, bet gal turit koki geresni varianta? Dekoju uz pasiulymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Mood3R parašė:

Sveiki hebra.

Laikas isigyti nauja telefona iki ~400e. Senasis LG G3 jau parejo, gyveno ilgai patenkintas, tik kas jame nepatiko tai kad Baterija silpnoka tokiam telefonui. Zinau kad galyt siulyti naujesni LG bet jau noriu kazka naujesnio. Noreciau naujesni telefona su gera kamera/baterija ir kt. Zaidimus retai kada zaidziu. Salonose telefonai aisku uzkeltos kainos, bandysiu isigyti e.parduotuvese. Galvuoju apie huwaey p10/p20, bet gal turit koki geresni varianta? Dekoju uz pasiulymus.

OnePlus telefonais gali pasidomėti, ypač ilgai laiko, geros kokybės ir daug funkcijų, ir specifikacijos įspūdingos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Gzod parašė:

OnePlus telefonais gali pasidomėti, ypač ilgai laiko, geros kokybės ir daug funkcijų, ir specifikacijos įspūdingos.

Kaip ir @Gzod siūlė pasidomėk OnePlus ir xiaomi telefonais gan geri dabar yra jie arba huawei p20 mano manymu gana geras nes tas p10 striginėja pažystamas turi tik imk ne lite o paprastą arba pro modelį nes lite shit (pats žinai kodėl) nesiūlau iphone neapsimoka permokėt už tlf kai gali pasiimt pigesnį , o ne brangiausia ir netyčia pameti ;/ aš turėjau už  420eur telefoną , bet sad man nepasisekė po 1metų numečiau tlf mokykloj ant grindų ir susiliejo ekranas p.s (Samsung galaxy a5 2017 gan geras buvo)

7 minutes prieš, Robysas parašė:

lg l7 pasiimk, turėjau gal prieš puse metų. Tikrai nesiskundžiau, nei lagino nei ką... Tik kamera geresnė galėtu būt

LG nieko naujo nebekuria stovi vietoj ir tie jų naujieji tlf bull shitas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, MrLapas parašė:

Kaip ir @Gzod siūlė pasidomėk OnePlus ir xiaomi telefonais gan geri dabar yra jie arba huawei p20 mano manymu gana geras nes tas p10 striginėja pažystamas turi tik imk ne lite o paprastą arba pro modelį nes lite shit (pats žinai kodėl) nesiūlau iphone neapsimoka permokėt už tlf kai gali pasiimt pigesnį , o ne brangiausia ir netyčia pameti ;/ aš turėjau už  420eur telefoną , bet sad man nepasisekė po 1metų numečiau tlf mokykloj ant grindų ir susiliejo ekranas p.s (Samsung galaxy a5 2017 gan geras buvo)

samsung kaiptik ir garsus duzimais :D manasis huawei honor7 lite(5c) kazi kiek sykiu krites su grudintu stikliuku ir siliconine nugarele niekad nesusipiso dar kaldamas netgi ir is metro ekranu tiesiai i grindis kietu pavirsiumi is plyteliu. kzazkaip su daug kuo kiek maciau ant huawei duzimu netureje daznu ypac su apsaugomis telefonui jau esant, na o del samsung ir su gorilla glass iskritus jau pzda :)

ar manasis 5c uzkeretas nezinau, nors lite modeliai tikrai stringa. taciau aciu dievui visdar nesusiskaldziau jo :) naudoju siuo metu moto e4 plus. :)

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

xiaomi baterijos labai talpios yra. mama įsigijo kažką ir xiaomi note serijos , tai jai atlaiko tikrai daug , lyginant su mano xperia xa tikriausiai trigubai ( zinoma maziau ji telefonu naudojas negu as )

leciau veikia, ekonomiskesne batarke. panasiai kaip su manuoju e4 plus. daugiau stringa kai kada negu honor 7 lite. bet baterija + 2000~ mah :)

praktiskai xiaomi redmi 5plus geras budget variantas, apple produkcijos is telefonu neatstumsiu. jie geri del apple duomenu apsaugos. p.s. bites "antivirusine" tiesiog klaiki, amzinai blokuoja steam saita ir SG foruma keleta kitu saitu, teko eit pas juos aiskintis ir atsisakyt sios paslaugos nes dagriso pastoviai resetinti app'a istrinant duomenis :)

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

leciau veikia, ekonomiskesne batarke. panasiai kaip su manuoju e4 plus. daugiau stringa kai kada negu honor 7 lite. bet baterija + 2000~ mah :)

nezinau dabar turiu sony xperia xa , tipo labai silpnas , bet viskam kam man reikia uztenka , ir nelagina. zinoma kiekvieno poreikiai skirtingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

-norint saugiai jaustis apple tikrai apsimoka rinktis, valstybe maziau kis nosi kur jiems nereikia :)

Dabar, Reklameris5 parašė:

nezinau dabar turiu sony xperia xa , tipo labai silpnas , bet viskam kam man reikia uztenka , ir nelagina. zinoma kiekvieno poreikiai skirtingi

taip telefonas ne is sparciuju, tavo vietoje mi ir pats imciau ateityje. motorola turi neblogus telefonus irgi nors ju miui android interface galvos skausmas.. skin;u neina siustis be reklamu nes tik per launcherius jie gaunami is google store ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

samsung kaiptik ir garsus duzimais :D manasis huawei honor7 lite(5c) kazi kiek sykiu krites su grudintu stikliuku ir siliconine nugarele niekad nesusipiso dar kaldamas netgi ir is metro ekranu tiesiai i grindis kietu pavirsiumi is plyteliu. kzazkaip su daug kuo kiek maciau ant huawei duzimu netureje daznu ypac su apsaugomis telefonui jau esant, na o del samsung ir su gorilla glass iskritus jau pzda :)

ar manasis 5c uzkeretas nezinau, nors lite modeliai tikrai stringa. taciau aciu dievui visdar nesusiskaldziau jo :) naudoju siuo metu moto e4 plus. :)

Nzn kaip kam man tai samsung favoritas buvo ir bus db turiu xiaomi mi a1 nera toks fainas kaip samsungas nu aisku ekranai neatsparus ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Mood3R parašė:

Siulot ziuret Xiaomi, kaip su Note 4/5? Huawey p20 gana brangus jei neimt Lite. Gal zinote dar kokiu patikimu svetainiu iskur tai galima nusipirkti is uzsienio? 

Nelabai siūlau iš visokių aliexpress pirkti tel geriau lietuviškuose puslapiuose pasižiūrėk xiaomi .. Mano sesė iš skelbimų nusipirko note 4 gan geras nestringa tik kad tas miui vaikiškas bent jau man.. Kad ir skelbiu.lt , (nereklama) iš žmonių naudotus galima nusipirkti pigiau aišku žiūrėti ir į būklę ... Sėkmės renkantis ;) Štai žmogus kuris turi xiaomi redmi note 4 @Grafinis ir daug ką pasakys - ir +

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip, aš pastaruoju metu nesidomiu telefonais, bet bratkiui teko rinktis. Ieškojo kažko gero mokslams, (gps, fb, yt, instagram, snap, msg - kad gerai veiktų ilgą laiką.) Tai gale pasirinko Iphone 6s plus, nuo 7s niekuo nesiskiria praktiškai, man net labiau prie širdies. Ir būtent jei reikia pagrindinių tų app, ar ten studijuot varai ir renkies, tai tikrai geras pasirinkimas. Pas mane visdar senas 5s plus guli ir su pagrindiniais app puikiai tebesitvarko, gerai pradirbti jie ant iphonų. Ir šiaip jei rankose neturėjęs iphone visada linksma išbandyt.

Šiaip pastebėjau daug kas siūlo tos xiamus ar kaip jie ten, jo gal jie bus ir galingesni pagal specsus, bet iphone tikrai visada pajusi kokybę. Nauji ar atnaujinti 6s, 6s plus vaikšto (( GSMARENOJE ) nereklama, o pavizdys), po ~400, tai kaip tik krenta į tavo akiratį.

Redaguota , nario th3fakeN
MrLapas, pataisiau xd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, th3fakeN parašė:

Šiaip, aš pastaruoju metu nesidomiu telefonais, bet bratkiui teko rinktis. Ieškojo kažko gero mokslams, (gps, fb, yt, instagram, snap, msg - kad gerai veiktų ilgą laiką.) Tai gale pasirinko Iphone S6 plus, nuo s7 niekuo nesiskiria praktiškai, man net labiau prie širdies. Ir būtent jei reikia pagrindinių tų app, ar ten studijuot varai ir renkies, tai tikrai geras pasirinkimas. Pas mane visdar senas s5 plus guli ir su pagrindiniais app puikiai tebesitvarko, gerai pradirbti jie ant iphonų. Ir šiaip jei rankose neturėjęs iphone visada linksma išbandyt.

Šiaip pastebėjau daug kas siūlo tos xiamus ar kaip jie ten, jo gal jie bus ir galingesni pagal specsus, bet iphone tikrai visada pajusi kokybę. Nauji ar atnaujinti S6, S6 plus vaikšto (( GSMARENOJE ) nereklama, o pavizdys), po ~400, tai kaip tik krenta į tavo akiratį.

Tu kažką maišai nėra iphone s6 :DD yra Iphone 6s

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Mood3R parašė:

Siulot ziuret Xiaomi, kaip su Note 4/5? Huawey p20 gana brangus jei neimt Lite. Gal zinote dar kokiu patikimu svetainiu iskur tai galima nusipirkti is uzsienio? 

xiaomi redmi 5plus geriausias variantas biudzete norint performance uz zema kaina.

kitas variantas geras butu older flagship lygio lg g5/g6. xiaomi redmi 5plus del 4000+ mha baterijos geriausias variantas beto ir performance ne is prastuju.

motorola turi gan neblogus nelefonus uz savo kaina, gaila lietuvoje ju pasirinkimas isties mazas. samsung hype yra bukaprotiskumo irodymas, maza kokybes. prastos baterijos uz kainam, pagrindas-fotografijos ir kaistantys amoledai ypac ant low endu kuriuos malalietkos amzinai suskaldo.

amazon.de/uk bet perki tik is ten kur "sold by amazon" ir turi prime. isvengsi perekupu babaju-lenku ir kitos velniavos. p.s. lietuviai patys yra babajai uzsienieciu akyse taigi nesitikek nieko gero susidures su lenku amazon'e :) as apskritai perku is amazon'o, viska tik kur amazon selleris ir nera jokio "fullfilled by amazon" aluiho ir pan.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), th3fakeN parašė:

Šiaip, aš pastaruoju metu nesidomiu telefonais, bet bratkiui teko rinktis. Ieškojo kažko gero mokslams, (gps, fb, yt, instagram, snap, msg - kad gerai veiktų ilgą laiką.) Tai gale pasirinko Iphone 6s plus, nuo 7s niekuo nesiskiria praktiškai, man net labiau prie širdies. Ir būtent jei reikia pagrindinių tų app, ar ten studijuot varai ir renkies, tai tikrai geras pasirinkimas. Pas mane visdar senas 5s plus guli ir su pagrindiniais app puikiai tebesitvarko, gerai pradirbti jie ant iphonų. Ir šiaip jei rankose neturėjęs iphone visada linksma išbandyt.

Šiaip pastebėjau daug kas siūlo tos xiamus ar kaip jie ten, jo gal jie bus ir galingesni pagal specsus, bet iphone tikrai visada pajusi kokybę. Nauji ar atnaujinti 6s, 6s plus vaikšto (( GSMARENOJE ) nereklama, o pavizdys), po ~400, tai kaip tik krenta į tavo akiratį.

Su tavo nuomone sutinku ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2155 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...