Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2928 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
Prieš 1 valandą, jysimas parašė:

Gerti alkoholi isvis yra zemas lygis, as esu daug isbandes visokiu psu tarp ju skirtumo nera beveik tu renkiesi palei savo pc dizaina ir branda kuris tau labiau prie sirdies arba tas kuris tau suderinamas o nesigilini i riple visokiu :D Nesuprantatis zm,ogus nesigilindamas ir pirkdamas psu gali be jokiu problemu kokybiska 400w nusipirkti jam tik 60+ eur uz psu tereikia pakloti, o pas kuriu mastymas normalus pvz: sumoku daugiau gaunu daugiau tai tiem i jokias ripple ir nereikia gilintis. + tas jonny guru nettestina tu cx visokiu ir pigesniu maitinimo bloku nes jis nera sponsored, o gamintojai jam honest reviewams tokius siuncia psu kur tikra ibus aukstos kokybes daiktas ir kainuos normalius pinigus :D

jeigu voltage ripple nera svarbus, kaip galima skaityti maitbloki padoriu kai jo ripple eina is atx specs amzinai net ir iprastoje apkrovoje :mucha: neisizeisk bet tavo teiginiai jau beverciai, butu malonu kad neklaidintum zmoniu. ne tik cap;ai svarbu kokie bet ir kokybe iskaitant kiek stabilus ripple yra. nes tai nulemia sistemos stabiluma beprociams gaminant/streaminant 6valandas ir ilgiau kankinant sistema tokiu budu. tai daznas streameriu iprotis taigi tavo teiginys-"pirk pigu ir nesuk galvos yra neadekvatus".

somersby sidras daniskas neturi nei trupucio cukraus ar cukrageno sudetyje, o lietuviska padielka jo pripildyta.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩

Chestnuts please

(redaguota)
prieš 13 valandas(-ų), jysimas parašė:

Sitas kur prase psu jam nebutinas geras psu nes jis nestreamisno kur streeamina ir naujus game zaidzia tai nedada cia buildu beveik nei vienas, jie dazniausiai zino savo poreikius ir deda ka jiems reikai pagal savo nuoziura, dauguma daug vaiku perka pc zaisti fortnite pubg rust, kur realiai jie net ensstreamina ir jiems senesnio pc uz 3x 4x mazesne kaina uztenka :D Ir cia pgrinde kur raso tik vaikai su buildais kokiam cs go uz 1k eur nor jams 200 eur pc uztekttu be problemu :D

tada turetu but elementaru, kad ne visi vaikai gauna pinigus is tevu isigyt hardware. taigi kam jam paaukot sistema renkantis itin pigu psu? tau nedaeis, kad juo jaunesnis zmogus kuriam tevai nenori tokiems pirkiniams pinigu skirti tuo labiau jis stengsis neprarast ka dabar turi. sistema uz kuria pats uzsidirbes pries keleta susimokejo ~500euru sudega del prasto mait. saltinio vietoj to kad pries sugedima investuotu 50+ euru ir pasiimtu kazka zmoniskesnio ir taip sistemos komponentui pvz gpu islostu dar kokius pora metu tarnavimo yra kur kas produktyviau. iki kol upgrade vel darys del gpu/cpu ir mb ir t.t.

kai zmogus neturi pakankamai pinigu itin brangaus daigto nepirks, beto nepirks pigaus kuris pridarys daug zalos jeigu suges, padariniai jam butu brangesni pakeisti viska vel bandant sutaupyt is naujo tuos 100-200euru.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩

Chestnuts please

(redaguota)
prieš 17 valandas(-ų), jysimas parašė:

"Kiek sumoki tiek ir gauni" 
O kai tu vadovausies tuo teiginiu tada ir suprasi apie ka as kalbu bendrai. 

b360/m pro4 :D. Kai rekomenduoji PSU gera bet tokia motinine tai juokas irgi ima.

Patarciau atprasti nuo taupymo. Kuo daugiau taupysi tuo daugiau "trauksies trauksies" atgal kol galiausiai taip nutiks "as geriau palauksiu nuolaidos,nes sutaupiau - vadinasi uzdirbau". 
Pirma reikia mastyma pakeisti

Maitblokis svarbiau uz rgb turincia motinine. Rgb neduoda jokio perf tik tasko pinigus bevertiems perekupams, Leiskisbis marso, zeme kviecia!! Lietuvoje geru maitblokiu trukumas ir jie daznai dingsta is prekybos, baik kosmonauti apie ta piguva nes nieko neirodysi. @jysimas

Ir tarp kitko. Asrock b360/m pro4 yra 10power phase pagr plokste kai pigiausia z370 su prastesniu ausinimu tetures max 7power phases. Beto 2x m.2 slotai ant pro4 yra nuostavu neziurint i viena minusa-max 2666mhz ram oc capabilities, bet renkantis crucial low profile no heatsink ramus arba ballistix lt gausi micron memory chipa uz zmoniska kaina. Vel nusisnekejai. Ir taip. Jis gaus labai daug imdamas mano varianta.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2928 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...