Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Reikalinga registracija uzsienio svetaineje (reikia uzsienietisko ip ir nr) uz paslauga 5M 07 runescape gp arba 5e swedbank


acc supirkimas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Goldass parašė:

1. tavo duodamų milų ir eurų santykis nesueina ( turėtų būt 10m, nes milai po 0,5e eina)

2. Nepardavinėkit jam registracijų, nes jas naudoja apgaudinėti žmones, turėkit sažinės.

Cia mano reikalas kiek siulyti euru ir kiek millu. Matai dar zydui per mazai pasiuliau.... Apeik posta...

Susapnavai? ar Zinai su proofs kad scaminu? :) nezinai nekalbek veju :P

Prieš 1 valandą, JungleKing parašė:

yra apie situos tipus temos rsbot.lt kad scamina zmones uzsieneciu webose.


Snargly, neskleisk nesamoniu....

Administratoriai prasau tema: http://rsbot.lt/index.php?/topic/51961-weed-scam/ cia jis banned uz scammus rsbote.. :) argi sukcius neturetu buti ir cia banned? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, acc supirkimas parašė:

Cia mano reikalas kiek siulyti euru ir kiek millu. Matai dar zydui per mazai pasiuliau.... Apeik posta...

Susapnavai? ar Zinai su proofs kad scaminu? :) nezinai nekalbek veju :P


Snargly, neskleisk nesamoniu....

Administratoriai prasau tema: http://rsbot.lt/index.php?/topic/51961-weed-scam/ cia jis banned uz scammus rsbote.. :) argi sukcius neturetu buti ir cia banned? :)

koki proofs *Myliu SuperGames.lt*, normaliam žmogui užtenka 1 vartotojo ir nereik milijono, nebent pastovei gauna banus. Kas kažkiek nusimano osrs acc supranta kad apipisinėji, tad gal geriau mink *Myliu SuperGames.lt* iš šio forumo nevykėli.

Va, viskas aiškiai paaiškinta kaip tavo schemos veikia, http://prntscr.com/jlqxlc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), acc supirkimas parašė:

Cia mano reikalas kiek siulyti euru ir kiek millu. Matai dar zydui per mazai pasiuliau.... Apeik posta...

Susapnavai? ar Zinai su proofs kad scaminu? :) nezinai nekalbek veju :P


Snargly, neskleisk nesamoniu....

Administratoriai prasau tema: http://rsbot.lt/index.php?/topic/51961-weed-scam/ cia jis banned uz scammus rsbote.. :) argi sukcius neturetu buti ir cia banned? :)

nu ir ka cia norejai parodyti vafliste? 2011m tema rodo kur kazkas kazkada ir buvo :D velnias sakau neieskok cia duxu kurie tau kurtu acc scaminimui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Goldass parašė:

koki proofs *Myliu SuperGames.lt*, normaliam žmogui užtenka 1 vartotojo ir nereik milijono, nebent pastovei gauna banus. Kas kažkiek nusimano osrs acc supranta kad apipisinėji, tad gal geriau mink *Myliu SuperGames.lt* iš šio forumo nevykėli.

Va, viskas aiškiai paaiškinta kaip tavo schemos veikia, http://prntscr.com/jlqxlc

Paaiskini? pafantazavo ir tiek :) vergas kazkoks :P 

prieš 5 valandas(-ų), JungleKing parašė:

nu ir ka cia norejai parodyti vafliste? 2011m tema rodo kur kazkas kazkada ir buvo :D velnias sakau neieskok cia duxu kurie tau kurtu acc scaminimui. :)

Kad sudu kruva esi parodziau :) scamui?  Uz nugaros stovi ir ziuri kaip scaminu kad sneki? :) pienburni nebenusisnekek ir sedek tyliai uz ekrano :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, JungleKing parašė:

*Myliu SuperGames.lt* tu man nepisk proto kad nescamini ne viena tema sukurta rsbot.lt apie jumis tokius ka darot susikure tos acc ir ne tau sneket kas pienburnis kas ne :)

Na kazkaip neteko nei vienos matyt apie mane ;) O kad tokie snargliai kurie ziuri tik ka kiti daro ir komentuoja kazka pasake is kazkur isgirde tai man nulis emociju :) Isvis vergas esi, apsiscamines kazkada o dabar man bandai kazka pripaisyt ;) Uzsiimtum geriau kazkuo prasmingesnio... Kad vasara is mamytes nereiketu ant ledu prasyti... :/ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), acc supirkimas parašė:

Paaiskini? pafantazavo ir tiek :) vergas kazkoks :P 

Kad sudu kruva esi parodziau :) scamui?  Uz nugaros stovi ir ziuri kaip scaminu kad sneki? :) pienburni nebenusisnekek ir sedek tyliai uz ekrano :P 

koks tikslas fantazuos tokiais dalykais? aš kai pirmą kart pamačiau, kad perka tas registracijas, maniau kad ten vienam kartui reik, bet paskaičiau temas ir kai pamačiau kad ne vienas pardaves, nu tai vienintelė mintis kad scamini, o jeigu scamini užsienio saituose, tai iki rsboto ir nedaeis, tad gali net nesimazint kad neapipisinėji užsieniečių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1396 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...