Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuomonė Apie << WISH >> parduotuvę


Myša

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pamačiau temą, kurioje žmogus klausia apie prekių pirkimą iš užsienio, tad man atsirado klausimas. Kokia jūsų nuomonė apie Wish? Kokia prekių kokybė? Kaip greit parsiunčia ir pan? Klausiu tų žmonių, kurie jau sakėsi prekių iš WISH. Šios temos tikslas, man yra išsiaiškinti jūsų nuomonę apie šią el. parduotuvę. Jei galite pasakykit savo nuomonę. Dėkui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada pats nesisakiau iš wish'o, nes atrodė viskas labai keista, prekės po 1e, nors kaiinavo 20e., bet sakėsi daug sykių mano gyvenimo draugė, pagrinde ten tuos visus "Make up" priemones ir kiek atsimenu man jinai sakius, jog ne vieną kartą sakėsi vieną - o gavo visai ką kitą ir pagrinde ten su tai šepetėliais veido toki pričiūdai vyksta.

Bet prekės, kaip ir bebūtų tikrai pareina (kad ir kokios) ir manau net greičiau, nei iš aliexpress'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), MindeM parašė:

O kokia kokybė? Žinau, jog is kinietiškų prekių nėra ko tikėtis, bet vis tiek paklausiu. 

Na kokybė tai kinų, tik per mano klaida buvo kad 2 kart ne tokias spidometro lemputes nusipirkau, bet vistiek po 2-3eur mokėjau, kur lietuvoje gali rasti tik po 10eur mažiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Nerijus. parašė:

Niekada pats nesisakiau iš wish'o, nes atrodė viskas labai keista, prekės po 1e, nors kaiinavo 20e., bet sakėsi daug sykių mano gyvenimo draugė, pagrinde ten tuos visus "Make up" priemones ir kiek atsimenu man jinai sakius, jog ne vieną kartą sakėsi vieną - o gavo visai ką kitą ir pagrinde ten su tai šepetėliais veido toki pričiūdai vyksta.

Bet prekės, kaip ir bebūtų tikrai pareina (kad ir kokios) ir manau net greičiau, nei iš aliexpress'o.

cia yra taip sakant marketingo triukas :D amazon gi lygiai ta pati daro..  sukeicia kainas padaro kad kainavo atseit 20 bet dabar uz 1.. kad zmones pirktu , , amazon irgi kai buna dealai tie tarkim tas telikas kainuoja £100 tai amazon padaro kad atseit tas telikas kainavo £150 bet dabar £100  ir tipo sutaupai £50.. 

Prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

wish tai tas pats s kas ebay ar aliexpress. Tiesiog nauja platforma dropshipperiams

kad aliexpresas ir wish kiek zinau nera dropshiperiams ? , aisku nebent tu dropshippinga vadini tais zmonem kurie perka koki koki  10-100 vienetu  ir bando pardavinet uz svara daugiau..  o siap dropshiperiams visokie dhgate ( nevisos prekes) yra dar tam tikru wholesale  kiniestku sudu kur tik po kokius 500 vienetu ir daugiau gali pirkt bet uztai jiem gaunasi dydesnis profit nes uz koki 0.50 gali pasiimt ir poto po kokius 3-5 svarus stumdyt ebayjuj :D 

prieš 5 valandas(-ų), MindeM parašė:

Šiaip klausiau žmonių nuomonės o ne YT. Pats galiu susirasti, bet norėjau paklausti žmonių kurie sakėsi prekės. 

o kas youtubej ? nezmones ? ten gi pasijunk bet koki video ir pasiklausyk ka jie patys sako.. ten yra zmones dar daug daugiau pirke negu kad kazkuris is musu ir daugiau patirties turi pirkdami is ten tai nepagaunu kas blogai paziuret koki yt video.. o siap ir pats esu pirkes is tu kinietisku , ypac is dhgate batus visada perku ,   dhgate prie sirdies labiau kad jie leidzia kazkaip pardavinet padielkas t.y adido rubus ,nike ir pan , tai kiek batu esu pirkes  moku kazkur £50 ir laiko puikiai , ir dydis irgi atitinka ir dar kartais atenia per savaite ar savaite su puse , del visokiu maikiu ar pan , cia kaip kiti sake prilkauso kitur bus okay kitur sudas, pats tik viena maike pirkes tai tas pats audinys  paskutinis sh buvo.. kaip pats perku rubus is asos.com tai prie tu kinietisku net nera ka lygiunt :D nors tuos bent malonu uzsidet. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tuo wishu tai absoliuti nesamonė... Perkant pigesnes prekes gal ir gausi tu jas, ir dar greičiau negu nurodo atėjimo terminas. Tačiau pora mėnesių atgal mama užsisakė vasarine suknele ir keleta aksesuarų - Jų negavo, gal po mėnesio mamai grąžino puse kainos, ir nebeleido rašyt atsiliepimų būtent ant tų daiktų kuriuos jinai pirko. Tarkim ant kokių riedžių atsiliepimą rašyt galima, bet ant prekių kurias pirko ne. Tad nepatarčiau imti brangesnių dalykų iš wisho

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Robysas parašė:

Su tuo wishu tai absoliuti nesamonė... Perkant pigesnes prekes gal ir gausi tu jas, ir dar greičiau negu nurodo atėjimo terminas. Tačiau pora mėnesių atgal mama užsisakė vasarine suknele ir keleta aksesuarų - Jų negavo, gal po mėnesio mamai grąžino puse kainos, ir nebeleido rašyt atsiliepimų būtent ant tų daiktų kuriuos jinai pirko. Tarkim ant kokių riedžių atsiliepimą rašyt galima, bet ant prekių kurias pirko ne. Tad nepatarčiau imti brangesnių dalykų iš wisho

Jei perki is randomu kurie po 10 uzsakymu per savaite padaro, tai nenuostabu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Robysas parašė:

Su tuo wishu tai absoliuti nesamonė... Perkant pigesnes prekes gal ir gausi tu jas, ir dar greičiau negu nurodo atėjimo terminas. Tačiau pora mėnesių atgal mama užsisakė vasarine suknele ir keleta aksesuarų - Jų negavo, gal po mėnesio mamai grąžino puse kainos, ir nebeleido rašyt atsiliepimų būtent ant tų daiktų kuriuos jinai pirko. Tarkim ant kokių riedžių atsiliepimą rašyt galima, bet ant prekių kurias pirko ne. Tad nepatarčiau imti brangesnių dalykų iš wisho

siap  neisivaizduoju kaip LT bankai veikia ten, bet jeigu tokia siauticja ir as kaip Ukusoe ir pilnos sumos negrazina uztenka i banka nueit uzpidal pora formu ir grazina pilna suma..   ir jokiu problemu , o del to kad neateina tai nera ko varyt ant tu wish ar pan , ten ir taip milijonais tu siuntiniu eina kiekviena diena kartais pasimeta jie ir pan.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...