Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal turit pasiulymu koki sukurt wap/web?


revel2910

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2158 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai visu pirma WEB - Jei nori tai kurti turiu daugybe idėjų ir variantu kokius galėtum daryti ( iš kuriu galėtum pasipelnyti neblogai )  :D Tu tik parašyk man :D
Visu antra WAP - Oi, wap žaidimus iki po šiol žaidžiu, ir be žaisdamas tiek prigalvoju visokiu variantu kuriu tik klausyk ir klausyk. Jei rimtai nori apsiimti su WAP ir kūrti tai ko niekas dar nėra net greičiausiai sugalvojęs pakurti tai kaip ir prieš tai rašiau, "Tu tik parašyk man "

 

40 minutes prieš, Malchik_Music parašė:

 

Bandyk kurti WAP tipo, kadangi kūriau prieš 2mėn ~ Drakonų kovos naršyklinį žaidimą, tai aš uždirbau per mėnesį 30-40€. 

 

Mhmm, tai koks čia pavadinimas būvo jei nepaslaptis :)

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Tai visu pirma WEB - Jei nori tai kurti turiu daugybe idėjų ir variantu kokius galėtum daryti ( iš kuriu galėtum pasipelnyti neblogai )  :D Tu tik parašyk man :D
Visu antra WAP - Oi, wap žaidimus iki po šiol žaidžiu, ir be žaisdamas tiek prigalvoju visokiu variantu kuriu tik klausyk ir klausyk. Jei rimtai nori apsiimti su WAP ir kūrti tai ko niekas dar nėra net greičiausiai sugalvojęs pakurti tai kaip ir prieš tai rašiau, "Tu tik parašyk man "

 

Mhmm, tai koks čia pavadinimas būvo jei nepaslaptis :)

DB.US.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Mhm, niekur nemačiau tokio.
- ir jei tiek uždirbdavai :DDD Per Mėnesi kodėl metei viska? Dar pasakyk kad atsibodo 30-40e gaut iš oro :D ?

Nebūčiau apleidęs jei ne žaidėjų kritimas, nedariau atnaujinimų, tai ir žaidėjai mažėjo, ir aš skriptą platinta buvau paleidės, tai dažniausiai siusdavo šaibas vaikai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Nebūčiau apleidęs jei ne žaidėjų kritimas, nedariau atnaujinimų, tai ir žaidėjai mažėjo, ir aš skriptą platinta buvau paleidės, tai dažniausiai siusdavo šaibas vaikai ;)

Na dažniausias taip ir būna , xDDD Kad pabuna keliata mėn ir viskas shutdown'as xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), revel2910 parašė:

Turiu pajunges www.xem.lt

Skriptas platintas, bet paeditinus ir pareklamavus žaidimą gali sulaukti žaidėjų, įmesk kituose WAP žaidimuose reklamą už pinigus ir žaidėjų tikrai sulauksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Skriptas platintas, bet paeditinus ir pareklamavus žaidimą gali sulaukti žaidėjų, įmesk kituose WAP žaidimuose reklamą už pinigus ir žaidėjų tikrai sulauksi.

Tas tai taip bet vistiek norisi kaska sukurt unikalaus t.t bet niekaip nesumastau ka kurt nes seis laikais visko yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2158 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...