Peršokti į turinį

SAMP "FLEECA BANK"


RodrigoGz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2205 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi prieš kelias valandas ar kada tiksliai nežinau čia buvo žmogus kuris sumapino FLEECA Banka ir numetė pavyzdy ir iš to pavyzdžio pamėginau ir aš. Štai kas gavosi :D 

Pavizdys : http://gta.wikia.com/wiki/Fleeca?file=FLEECARockfordHills-GTAV.png

Mapas : https://imgur.com/a/7Nl5byD

Darbas buvo padarytas per 1.val

 

Redaguota , nario RodrigoGz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neįsižeisk bet kaip mažas vaikas ieškai kažkokios tai konkurencijos ir kas iš to kad dabar sumappinai praktiškai ką padarei tai kaip belenkoks mapperis kur neturi jokios idėjos nuėjai į SF ir patexturinai mapp darbą ir nukopijavai nuo pradžių iki galo nepanaudodamas jokiu minčių kad būtų unikalesnis ir vietą būtų rimčiau atitaikytą. Darbas nieko tokio 6/10 vien dėl to kad nu nėra ką čia žiūrėti copy/paste GTA:SA forma ir viskas tuom baigiasi. Žmogus būtų mokėjas būtų patexturines dabartine vietą ir būtų irgi gražiai atrodę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, RyanasG parašė:

Neįsižeisk bet kaip mažas vaikas ieškai kažkokios tai konkurencijos ir kas iš to kad dabar sumappinai praktiškai ką padarei tai kaip belenkoks mapperis kur neturi jokios idėjos nuėjai į SF ir patexturinai mapp darbą ir nukopijavai nuo pradžių iki galo nepanaudodamas jokiu minčių kad būtų unikalesnis ir vietą būtų rimčiau atitaikytą. Darbas nieko tokio 6/10 vien dėl to kad nu nėra ką čia žiūrėti copy/paste GTA:SA forma ir viskas tuom baigiasi. Žmogus būtų mokėjas būtų patexturines dabartine vietą ir būtų irgi gražiai atrodę.

Dėkui už nuomonę. :) 

Mapas buvo atkopintas vien todėl nes mėginau ant sampo taip pat padaryti o ne tik per GTAV tad mėginau ir pačiame sampe padaryti panašiai. Bet iš rimto realybėj gražiai atrodo nes pastebėjau per foto iš šono rodo tamsiai visą stogą ir viską kitą nors viskas atrodo kitaip per patį sampa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Speicas parašė:

Neblogai. Sutinku su @RyanasG nuomonę. Daryk savo galvą viską, o ne bandyk atkartot. Nieko neišmoksi, taip darydamas.

Iš vienos pusės gal ir teisingai šnekat tačiau iš kitos pusės ir pramokt gali tik aišku reik galvot ką naujo sukurt. :) 

Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry.. Bet man tavo darbas tai koncervu dežutė.. Paprasta dežė su kažkiek langų, baisia žalia tekstūra ir visiškai netinkamoj vietoj. Be to, pats pastatas per mažas dydmiesčiui.. Milijonai žmonių eis į kaimo dydžio banką :D 

Už pastangas uždėsiu 7/10.
P.S pertvarkęs map'ą galėtum padaryti kokį kioską ten ar telefonų parduotuvę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, EK'ON parašė:

Sorry.. Bet man tavo darbas tai koncervu dežutė.. Paprasta dežė su kažkiek langų, baisia žalia tekstūra ir visiškai netinkamoj vietoj. Be to, pats pastatas per mažas dydmiesčiui.. Milijonai žmonių eis į kaimo dydžio banką :D 

Už pastangas uždėsiu 7/10.
P.S pertvarkęs map'ą galėtum padaryti kokį kioską ten ar telefonų parduotuvę.

Su tavo nuomonę nesutinku kadangi aš kaip kopijavau ir per paty GTAV yra bankas toksai mažas o aš padariau toky pat beto su žalia spalva viskas gerai nes per nuotrauką viskas atrodo kitaip negu per paty žaidimą. Visų nuomonės skirtingos  :) Dėkui

Redaguota , nario RodrigoGz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Su tavo nuomonę nesutinku kadangi aš kaip kopijavau ir per paty GTAV yra bankas toksai mažas o aš padariau toky pat beto su žalia spalva viskas gerai nes per nuotrauką viskas atrodo kitaip negu per paty žaidimą. Visų nuomonės skirtingos  :) Dėkui

No shit. Tu pastatei tą mažą banką pačiam mieste. O ten buvo kaimelis. Su kopijavimu toli neisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), RodrigoGz parašė:

:D Niekas man neuždraus ką noriėsiu tą kopijuosiu gi čia mano problema o ne tavo...

Ta prasme, tavo darbai tai ką aš žinau, kiekvienas darbas atrodo vienodas, parašo tau kritikos, atrašai "ką norėsiu tą kopijuosiu, čia mano problema o ne tavo" tai kur tavo logika žmogau. Kam išvis keli tuos darbus čia į forumą, jeigu nepriimi nei kritikos, tai kažką darai, kad geriau darbai atrodytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Ocetter parašė:

Ta prasme, tavo darbai tai ką aš žinau, kiekvienas darbas atrodo vienodas, parašo tau kritikos, atrašai "ką norėsiu tą kopijuosiu, čia mano problema o ne tavo" tai kur tavo logika žmogau. Kam išvis keli tuos darbus čia į forumą, jeigu nepriimi nei kritikos, tai kažką darai, kad geriau darbai atrodytų.

Aš kritikas priimu normaliai visas tačiau jei vieną kartą parašo kritiką tai gana. O dažniausiai būna parašo kritiką ir sėdi toje temoje ir freepostina :D  tame ir bėda čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Švelniai tariant - netobulėji. Pirmi darbai (tokie kaip šis, ar šis) bent jau man buvo žymiai gražesni už pastaruosius naujus tavo darbus. Netobulėji kodėl? Atsakymą žinot turėtum tu, bet aš tik pabandysiu atspėt - turbūt todėl, kad nepriimi kritikos (arba ją priimi, bet vis tiek, į tai neatsižvelgi).

P.S. Sakei kad tas tavo parašas su I7.lt iš senų laikų, bet jau užsidėjai naują parašą, ok. 

Redaguota , nario MVikarijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, MVikarijus parašė:

Švelniai tariant - netobulėji. Pirmi darbai (tokie kaip šis, ar šis) bent jau man buvo žymiai gražesni už pastaruosius naujus tavo darbus. Netobulėji kodėl? Atsakymą žinot turėtum tu, bet aš tik pabandysiu atspėt - turbūt todėl, kad nepriimi kritikos (arba ją priimi, bet vis tiek, į tai neatsižvelgi).

P.S. Sakei kad tas tavo parašas su I7.lt iš senų laikų, bet jau užsidėjai naują parašą, ok. 

Kritikas priimu :)  šiaip greit neina man išmogti tobulai mapinti tad aš po biškiuką mapindamas gal patobulėsiu tačiau aš dabar mapinu ne - Tobulai aš pats tai žinau :)  kaip yra taip yra tokia situacija.

Taip užsidėjau naują parašą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2205 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...