Peršokti į turinį

|Los Santos| Fleeca bank


Artaas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2205 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Artaas. parašė:

Sveiki :hi: 

Šiandien pavyko įgyvendinti vieną iš savo idėjų, todėl norėčiau sužinoti ką apie ją manote. 

https://imgur.com/a/x67zNdp

Vajezau čia kas per mėšlo gabalas negaliu patikėt kad tu taip sumapinai žiauriai šūdinai tarsi traktoriams ten tik vieta fuii -rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atvirai pasakius viskas labai paprastą, tvarkingą nei per daug nei per mažai taip maždaug paprastai paruoštą iš mano puses turi pliusą nes nemanau kad būtina mapp darbą apkrauti nereikalingais objektais turi akivaizdžiai smulkia aikštele. Aišku galėtum kažkuom dar papildyti bet čia ne man rekomenduoti kiti galbūt pastebi kažkokiu klaidu man atrodo tvarkingai.

 

Jeigu turi kokia konkrečia darbu galerija palik pasižiūrėti senus darbus tikrai turi skoni bent šį darbą paruošti sugebėjai tvarkingai o tai reiškia jau daug nes vieta atitaikai gerai jog viskas atrodytu ne kaip pas visus.

Redaguota , nario RyanasG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-05-06 00:43, RodrigoGz parašė:

Gražiai atrodo. Tik ką nelabai tas tekstas kažkaip nesiderina. Sėkmės kituose darbuose :) 

Dėkoju. Įdomu, kuri teksto dalis tau nepatinka, ar dėl to, kad jis labai primityviai padarytas, ar jo struktūra. Jeigu nepatinka primityvumas, tai iš tikro nusprendžiau taip daryti, nes vien tik šiom šešiom raidėm teko panaudoti tris objektus. Jeigu apskritai nepatinka logotipas, tai jau reikėtų priekaištauti GTA V kūrėjams, http://gta.wikia.com/wiki/Fleeca :D Anyway dėkoju!

 

prieš 22 valandas(-ų), Pablas parašė:

Visai neblogai tekstas nepatiko ir aikštelė per maža mašinom

Ačiū. Banko darbuotojams pilnai jos užteks.:P

 

prieš 22 valandas(-ų), DeividasScript parašė:

Visai neblogai, sėkmės toliau tobulėjant :) 

 Ačiū!:taika:

prieš 22 valandas(-ų), Quattro parašė:

Neblogai, o kur durys? :song:

Su durimis nesigavo taip kaip norėjau, bandžiau ir vienam ir kitaip, kol galiausiai nusprendžiau palikti viską kaip yra ir tiesiog įsivaizduoti, kad ten durys :D

prieš 21 valandas(-ų), RyanasG parašė:

Atvirai pasakius viskas labai paprastą, tvarkingą nei per daug nei per mažai taip maždaug paprastai paruoštą iš mano puses turi pliusą nes nemanau kad būtina mapp darbą apkrauti nereikalingais objektais turi akivaizdžiai smulkia aikštele. Aišku galėtum kažkuom dar papildyti bet čia ne man rekomenduoti kiti galbūt pastebi kažkokiu klaidu man atrodo tvarkingai.

 

Jeigu turi kokia konkrečia darbu galerija palik pasižiūrėti senus darbus tikrai turi skoni bent šį darbą paruošti sugebėjai tvarkingai o tai reiškia jau daug nes vieta atitaikai gerai jog viskas atrodytu ne kaip pas visus.

Čia buvo vienas iš paprasčiausių mano darbų. Kaip ir minėjai, stengiausi neapkrauti tais dalykais kurių nereikia. Taip, sutinku, kad galima papildyti kai kurias vietas, bet tai paliekam ateičiai :taika:

Praeiti mano darbai: 

https://www.supergames.lt/topic/303873-fort-carsonv8-petrol-station/

https://www.supergames.lt/topic/284404-dillimore-motel-the-visage/

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2205 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...