Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkit kokias ausines pirkti ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Krc naudojau Razer Kraken 7.1 Chroma, tai vienas iš blogiausiu mano pasirinktu variantu, nes po 1,5m jos parėjo, nes laida pradėjo trumpint. Ždž Razer niekados gyvenime nebeimsiu :)
Tad reikėtu normalių ausinių. Ausinės bus naudojamos muzikai klausyti, kartais pažaisti žaidimus, tai pat butu gerai jei ausinės turėtu mikrafona. Kišenė leidžia iki 80-100eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, ManTas0111 parašė:

Aš naudojau beats by.dr studio garsas ir kokybe ahujieną bet beats lygtais nededa mic.

OH REAAAALLLLY MAYBE BCUZ IT'S NOT FOR GAMES BOI

 

visi zino bbdre, bet tai koks skirtumas, dar net neilenda i parasyta biudzeta, tai so fkn bereiksmiskas postas ( o ir daugiausiai jos on ear nbnt studio imt jau xddd )

 

i tema tj as irgi siulyciau ta varianta kur @mariusqw numete

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, Quattro parašė:

41ddf596a94e54412d943f0fa3e2406f585.png

Best

pritariu tau zmogau!!! gyvenime pirkciau uz 100eur ar daugiau ausines tai tik ne pc, o prie aparaturos, kurios groja TIKRAI KOKYBISKAI  ir yra vertingos. O dabar razer hujeizer, meslas ir tiek. As nesuprantu, kai kurie neprigirdi, kad perka uz 100eur ir typo jau viskas labiau girdis? Jei norit muzikos paklausyt - pirkit kaloneles arba centra gera ;) primasto durnu atsakymu, jog kokybiskai girdisi, jei tu perki kompui uz 100 eur ausines neturi kur pinigu det reiskias :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie cloudus aš irgi mąsčiau.Tik va po razer dabar žiūriu rimčiau, kad nenusivilt antra karta :D

2 minutes prieš, Aurimas. parašė:

pritariu tau zmogau!!! gyvenime pirkciau uz 100eur ar daugiau ausines tai tik ne pc, o prie aparaturos, kurios groja TIKRAI KOKYBISKAI  ir yra vertingos. O dabar razer hujeizer, meslas ir tiek. As nesuprantu, kai kurie neprigirdi, kad perka uz 100eur ir typo jau viskas labiau girdis? Jei norit muzikos paklausyt - pirkit kaloneles arba centra gera ;) primasto durnu atsakymu, jog kokybiskai girdisi, jei tu perki kompui uz 100 eur ausines neturi kur pinigu det reiskias :) 

Na jei patinka kinietiškas  ššš tada imi ir nesuki galvos. Kadangi aš dirbu ir uždirbu, tai man dzin. O geros ausinės susideda iš patvarumo, garso kokybės, techninių aspektų ir pnš. O kadangi aš karts nuo karto mėgstu pažaisti, muzikos dažnai klausau, pakalbu per discord su kažkuo, tai man ausinės geros yra reikalingos. Leičiant apie garso kokybė, tai razer turėjau, tai garso kokybė liux, mikrafonas ahujienas, tik va patvarumas ir surinkimas hujovas. Na o dėl pinigų kišimo, tai čia tas pats kai paklaustum, kodėl žmonės perka iphone kurie kainuoja netoli 1000eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ManTas0111 parašė:

Aš naudojau beats by.dr studio garsas ir kokybe ahujieną bet beats lygtais nededa mic.

Kokybė gal ir nėra labai prasta, bet kaina absoliučiai neatitinka kokybės.

22 minutes prieš, Aurimas. parašė:

pritariu tau zmogau!!! gyvenime pirkciau uz 100eur ar daugiau ausines tai tik ne pc, o prie aparaturos, kurios groja TIKRAI KOKYBISKAI  ir yra vertingos. O dabar razer hujeizer, meslas ir tiek. As nesuprantu, kai kurie neprigirdi, kad perka uz 100eur ir typo jau viskas labiau girdis? Jei norit muzikos paklausyt - pirkit kaloneles arba centra gera ;) primasto durnu atsakymu, jog kokybiskai girdisi, jei tu perki kompui uz 100 eur ausines neturi kur pinigu det reiskias :) 

Kodėl pirkti ausines už €100 ir jungti prie kompiuterio yra nesąmonė? Yra puikių ausinių, kurios tikrai gerai groja ir be stiprintuvo ir tai nebus pinigų švaistymas, pavyzdžiui, Audio Technica ATH-M50x. Žinoma, su stiprintuvu garsas visada yra geresnis, bet tai nereiškia, kad visos kokybiškos ausinės jo reikalauja. O jei kompiuteryje yra gera garso plokštė, galima jungti ir dar geresnes ausines. Aišku, jei perki už €100 visokias "gaming", "virtual surround 7.1" ir pnš. nesąmones, tada taip, pinigai švaistomi.

Na, o kalbant apie kolonėles, tai visada už tą pačią kainą (protingai perkant) ausinės atkurs geresnį garsą nei kolonėlės. Pavyzdžiui, už €40 galima paimti visai neblogas JVC HA-RX700, bet už tokią kainą gerų kolonėlių nenusipirksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Kokybė gal ir nėra labai prasta, bet kaina absoliučiai neatitinka kokybės.

Kodėl pirkti ausines už €100 ir jungti prie kompiuterio yra nesąmonė? Yra puikių ausinių, kurios tikrai gerai groja ir be stiprintuvo ir tai nebus pinigų švaistymas, pavyzdžiui, Audio Technica ATH-M50x. Žinoma, su stiprintuvu garsas visada yra geresnis, bet tai nereiškia, kad visos kokybiškos ausinės jo reikalauja. O jei kompiuteryje yra gera garso plokštė, galima jungti ir dar geresnes ausines. Aišku, jei perki už €100 visokias "gaming", "virtual surround 7.1" ir pnš. nesąmones, tada taip, pinigai švaistomi.

Na, o kalbant apie kolonėles, tai visada už tą pačią kainą (protingai perkant) ausinės atkurs geresnį garsą nei kolonėlės. Pavyzdžiui, už €40 galima paimti visai neblogas JVC HA-RX700, bet už tokią kainą gerų kolonėlių nenusipirksi.

man is uzsienio parejineja behringer HA400 micro amp'as su 4 6.3mm jungtimis ausinems prisijungti.. idomu ka tas 22euru niekutis gales isspausti is superlux hd330;u. jeigu viskas ok turbut su laiku dairysiuosi i sennheiser hd598SR ar beyerdynamic DT 880 edition 32ohm. bet toki agregata isigyti man dar toli toli saukia.. pinigu reikia kitiems dalykams nebent labai gera sale'a rasciau amazone tada butu kita kalba.

@Tautedorus @Rockstar naujas zaisliukas!

R1u3vQ5.jpg

ant max neina klausytis nes nesveikas sound distortion ir apkursti nuo garso galima. max 2-3/10 garso lygiu klausau nes perdaug jau :D

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Alex :) jeigu isgali isigyk sennheiser HD598SR is amazon.de/co.uk pasitaupes. nepasigailesi. open>closed, nieko nera geriau gamingui ir muzikai nei itin aukstos kokybes audio positioning'as. is patirties sakau, netgi ir bunant low skilled turesi labai didziuli privaluma kai kada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2181 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...