Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2982 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames.lt lankytojai/nariai.

Temos pavadinimas ir atskleidžia mano klausimą.

Kaip užsidirbti internete nepilnamečiui? 

Patarkite kaip galima užsidirbti nepilnamečiui internetu, nesitikiu ten tų kosminių sumų į dieną, bent minimalei.

Domina visokie varijentai, tiek rs milų pardavinėjimas, coc accountų pardavinėjimas ir t.t

neturintys ką pasakyti, net nerašykit į temą :) 

Laukiu pilnavertiškų ir išbandyti būtų.

2 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

vien tas kad tu negali pasiesikot paieska ir paskaityt kitas panasias temas tai labai mazas varijantas kad tu vps kazka bent darysi.. jau grynai simtais atsakymu tokiu pat klausimu cia yra buve... 

Cituoju savo temos turinį "neturintys ką pasakyti, net nerašykit į temą :) 

Dabar, Ernestas`` parašė:

bet kad turiu ka pasakyt ?  kad jeigu negali susirast pats tai xuj tu ten kazka dirbsi tuo labiau. 

Tu čia bereikalo rašai vpš, gali sprukt *Myliu SuperGames.lt*. :) Nemanau, kad yra sunku kitiems žmonėms parašyti tai per naujo ar dar net naujoviškų būtų pasakyti. Čia, kad pranešimų pasirinktum rašai? ar tau su galvą ne viskas gerai. :) Jei nepatinka neskaityk temos :) 

1 minute prieš, Ernestas`` parašė:

bet kad turiu ka pasakyt ?  kad jeigu negali susirast pats tai xuj tu ten kazka dirbsi tuo labiau. 

Beto tau su galvą negerai, jei iš antro karto nesupratai :)

Dabar, Dovydas// parašė:

Tu čia bereikalo rašai vpš, gali sprukt *Myliu SuperGames.lt*. :) Nemanau, kad yra sunku kitiems žmonėms parašyti tai per naujo ar dar net naujoviškų būtų pasakyti. Čia, kad pranešimų pasirinktum rašai? ar tau su galvą ne viskas gerai. :) Jei nepatinka neskaityk temos :) 

nebereikalo , kad tesiog negali taip sakant " admit " kad jau toks tinginys esi kad pats negali pasieskot ,  o del tu pranesimu tai cia nereikia jau . cia tas pats kaip tie zmones pradeda prie taisyklingos kalbos prisipisinet kai nebera ka atrasyt. 

Perki pigiau, parduodi brangiau kokius daiktus (is kiniečių siuntinėtis xdd). Populiarių žaidimų projektų kūrimas, svetainių kodavimas, piešimas, programų ar kokių nors modifikacijų kūrimas... Daug variantų realiai, pačiam reikia atsirinkti kas labiau sekasi ir yra susidomėjimas. Nes jei dirbsi nenorimą darbą, nors ir geras užmokestis, tačiau tu jo ilgai nepatemsi dėl aplinkybių (nenoro, nesėkmės ir pnš.).

4 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

nebereikalo , kad tesiog negali taip sakant " admit " kad jau toks tinginys esi kad pats negali pasieskot ,  o del tu pranesimu tai cia nereikia jau . cia tas pats kaip tie zmones pradeda prie taisyklingos kalbos prisipisinet kai nebera ka atrasyt. 

Tai kam tu čia tada rašai? Pričiom tas tinginys? Eik prie kažko kito prisipisk *Myliu SuperGames.lt* :D Kam reikės dar parašys, nejaugi sunku :D Tau čia va vafliui prisipist reikėjo :D

Dabar, Dovydas// parašė:

Tai kam tu čia tada rašai? Pričiom tas tinginys? Eik prie kažko kito prisipisk *Myliu SuperGames.lt* :D Kam reikės dar parašys, nejaugi sunku :D Tau čia va vafliui prisipist reikėjo :D

priciom tinginys lol , as tai nesu prie protingusiu prie man rodos tavo galva dar bukesne,  jeigu tu jau negali paieskot pats tai kaip tu vps kazka darysi.. + dar jeigu angliskai parasytum i  google isviso rastum tukstancius ir  paauokojus  pora valandu angliskuose forumuose rastum daugiau informacijos negu kad cia lauksi visa savaite kol kazkas ka parasys. 

1 minute prieš, Ernestas`` parašė:

priciom tinginys lol , as tai nesu prie protingusiu prie man rodos tavo galva dar bukesne,  jeigu tu jau negali paieskot pats tai kaip tu vps kazka darysi.. + dar jeigu angliskai parasytum i  google isviso rastum tukstancius ir  paauokojus  pora valandu angliskuose forumuose rastum daugiau informacijos negu kad cia lauksi visa savaite kol kazkas ka parasys. 

Kam aukoti tuos poras valandų? Jei čia yra žmonių kurie jau tai aukojo ir gali pasakyti tiklsei viską

Dabar, ♛♛♛ DonLazer ♛♛♛ parašė:

Tokie kaip tu ir erzina net nesugebi įsiskaityti temos sunku praeiti žiaurus esi..

Erzina ? tave kazkas per interneta gali erzint ?   aisku man sunku praeit  , o kas blogiausiu atveju bus  gausiu ispejima ir viskas, ka noriu ta rasau , betkokiu atveju tiesa rasau tik kad jaunuolis priimt tos tiesos negali ir nori viska ant lekstutes padeto . 

pz gerai sake tokiu klausimu milijonais cia buvo ir ne vienas is temos autoriu nieko nepasieke xdddddd ne isimtis ir cia bus

jei net nesuvoki kas yra pinigai ir uz ka jie yra gaunami gali pats susivokt, kad nieko ir neuzdirbsi ^^

eik kask kriptovaliutas kaip sio forumo didieji verslininkai daro jei tau lbj jau reikia kazkuom tai uzsiiminet

o realiai jei nieko prie pc nemoki daryt tai kaip tu zadi budamas prie pc uzsidirbt? :D prasilenkiat su logika zostkai ir rasot vejus apie tai net negalvodami. nu, bet aisku, net nesitikiu, kad tai suprasi ir pisi man prota tai gl uzdirbinejant 10c/day ^^ ( bet beveik uztikrinu jog vstk nieko neuzsidirbsi, nebent po eura i menesi uz koki prastumta acc )

(redaguota)
4 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

Erzina ? tave kazkas per interneta gali erzint ?   aisku man sunku praeit  , o kas blogiausiu atveju bus  gausiu ispejima ir viskas, ka noriu ta rasau , betkokiu atveju tiesa rasau tik kad jaunuolis priimt tos tiesos negali ir nori viska ant lekstutes padeto . 

Visu pirma tai tu tikriausiai esi psihiškai nesveikas pesimistas. Jei tau niekas nepadeda ant lėkštutes tai ir tu nepadėsi ane?

Redaguota , nario ♛♛♛ DonLazer ♛♛♛
4 minutes prieš, liight parašė:

pz gerai sake tokiu klausimu milijonais cia buvo ir ne vienas is temos autoriu nieko nepasieke xdddddd ne isimtis ir cia bus

jei net nesuvoki kas yra pinigai ir uz ka jie yra gaunami gali pats susivokt, kad nieko ir neuzdirbsi ^^

eik kask kriptovaliutas kaip sio forumo didieji verslininkai daro jei tau lbj jau reikia kazkuom tai uzsiiminet

o realiai jei nieko prie pc nemoki daryt tai kaip tu zadi budamas prie pc uzsidirbt? :D prasilenkiat su logika zostkai ir rasot vejus apie tai net negalvodami. nu, bet aisku, net nesitikiu, kad tai suprasi ir pisi man prota tai gl uzdirbinejant 10c/day ^^ ( bet beveik uztikrinu jog vstk nieko neuzsidirbsi, nebent po eura i menesi uz koki prastumta acc )

Iekšau to tik iki vasaros :) Vasara tikrieji darbai prasideda :)

4 minutes prieš, ♛♛♛ DonLazer ♛♛♛ parašė:

Visu pirma tai tu tikriausiai esi psihiškai nesveikas pesimistas. Jei tau niekas nepadeda ant lėkštutes tai ir tu nepadėsi ane?

Jis bent dirba realu darba lol. O ne kaip jus cia susede ir aiskinat jog psihiskai nesveikas yra lol.

O autoriui pasakysiu tik tiek, ka sugebi? Programuoji ka nors? Jei ne, darbo birza atvira.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2982 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...