Peršokti į turinį

San-Fiero S|E|B - Swedbank


RodrigoGz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 5 valandas(-ų), Artaas. parašė:

Tai kad pavadinimas irgi įeina į mapp darbo sudėti... Man tik įdomiausia iš kur tokių paduoda kaip tu, kurie rašo, bet patys nesupranta ką rašo:mucha: 

geriau mapp darba ivertintu, o ne apie logikos sutrikimus sneketu. Tipiniai lietuviai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

si kart mappingas geresnis, gal labaiu reikejo paderint teksturas(langu tekstura labai jai meeh), kodel palikai toki dideli tuscia zoles plota? Stogo tekstura nesiderina, pasikartosiu ; padirbk su detalumu ir zaluma, teksturomis. :)

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Pablas parašė:

Nu man gražus bankas gal tik įėjimo durys kažkaip bent per fotkes nekaip atrodo bet apskritai liuks darbas sėkmės toliau

Dėkui :) 

 

40 minutes prieš, Eimantas // parašė:

si kart mappingas geresnis, gal labaiu reikejo paderint teksturas(langu tekstura labai jai meeh), kodel palikai toki dideli tuscia zoles plota? Stogo tekstura nesiderina, pasikartosiu ; padirbk su detalumu ir zaluma, teksturomis. :)

Dėkui :)

P.S Ten tusčias plotas todėl kadangi ten palikta vieta kitam mapui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, friendlyhostlt parašė:

Neblogai. :)

Dėkui :) 

 

6 minutes prieš, Draugielis parašė:

Darbas man iš ties patiko, tik vienas dalykas užkliuvo man - tai tokie „|“ tarpai tarp raidžių.

Dėkui. 

Jei šneki apie S|E|B tai ir realybėj taip rašosi todėl taip ir padariau per žaidimą :)  beto y Swadbank nekreipk dėmesio nes to užrašo jau nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Ocetter parašė:

Ką aš žinau, eilinis kvadratas, žolė kaip fulės stadijone. Nežinau, darbų padarai per savaite po 10, geriau darytum savaitę vieną darbą, bent jau kažko išmoktum, o ne tas pats per tą patį.

Tai kokia man tą žolę dėt smėlį gal?  ar ką :DD

Mapinu todėl tiek daug kadangi darausi projektą ir todėl mapinu kas 1 diena. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), RodrigoGz parašė:

Tai kokia man tą žolę dėt smėlį gal?  ar ką :DD

Mapinu todėl tiek daug kadangi darausi projektą ir todėl mapinu kas 1 diena. :) 

manau jis neturejo omeny kad mappintum ne tiek daug kiek dabar, bet kad darbam skirtum daugiau laiko, kad jie pageretu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), RodrigoGz parašė:

Tai kokia man tą žolę dėt smėlį gal?  ar ką :DD

Mapinu todėl tiek daug kadangi darausi projektą ir todėl mapinu kas 1 diena. :) 

Nu tai tas projektas bus eilinis šūdservis, kuris užsidarys po savaitės - dviejų. Viską darai paskubom kad tik pabaigti greičiau. Geriau lėčiau, bet kokybiškiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, #Karolis parašė:

Nu tai tas projektas bus eilinis šūdservis, kuris užsidarys po savaitės - dviejų. Viską darai paskubom kad tik pabaigti greičiau. Geriau lėčiau, bet kokybiškiau :)

Šūdservis  tikrai nebus nes Editas pustuštis ir užbaigęs mapp tad kursiu viską kitą todėl ir skubėdamas bet tai man netrukdo kad skubu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Nuko` parašė:

Stačiakampis su nepriderintomis tekstūromis. Nėra daug ką vertinti čia, trūksta pačių detalių tiek aplinkoj, tiek pastate. Nei aplinka, nei pats pastatas neatrodo gerai. 

Visų nuomonės skirtingos. Bet vistiek dėkui kad ir už tokia nuomonę :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...