Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CryptoTab


#Karolis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai va užmačiau, kad čia kažkas pasidalino CryptoTab nuorodą, kažkokių bitcoin'ų kasimu, už kuriuos gali gauti kažkiek tai pinigų... Galvoju kad verta pamegint, nes gi pinigai nesisvaido šiaip sau :lol: Kas nori pradėt, siūlau pradėt nuo manosios nuorodos, aš už jus gausiu kažkokią tai dalį :lol: https://getcryptotab.com/795324 Gausite ir jūs savo nuorodą per kurią galėsite kviesti draugus, ir už tai gausite daugiau bitcoin'ų ar ko ten :D Sėkmės :)

Redaguota , nario #Karolis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

What? kam tas pradėjimas būtent nuo tavęs?

Aš pats naudojuosi ir kas iš to kad kitą pakvieti? pakyla apie 1btc už vieną tai čia mažai ir šjp per 1mėn reik prasėdėt daug laiko jog norėtum gautu tokią suma kuri viršytų max 10€

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, RodrigoGz parašė:

What? kam tas pradėjimas būtent nuo tavęs?

Aš pats naudojuosi ir kas iš to kad kitą pakvieti? pakyla apie 1btc už vieną tai čia mažai ir šjp per 1mėn reik prasėdėt daug laiko jog norėtum gautu tokią suma kuri viršytų max 10€

Nu tai ar aš tau sakiau kad būtent nuo manęs pradėk ? :lol: Tiesiog pasiūliau, nesusireikšmink čia tiek :lol:  O ir šiaip nieko nereikia daryt automatiškai čia kasinėjasi.

Nuorodų nereikia spaudinėti :D Tai vpš eazy čia :lol: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, #Karolis parašė:

Nu tai ar aš tau sakiau kad būtent nuo manęs pradėk ? :lol: Tiesiog pasiūliau, nesusireikšmink čia tiek :lol:  O ir šiaip nieko nereikia daryt automatiškai čia kasinėjasi.

Nuorodų nereikia spaudinėti :D Tai vpš eazy čia :lol: 

Nu jei sėdi 7/24 tai aišku eazy bet jei per diena praleidi kokias tik 5-8h tai nelabai :D 

Redaguota , nario RodrigoGz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Nu jei sėdi 7/24 tai aišku eazy bet jei per diena praleidi kokias tik 5-8h tai nelabai :D 

Nu taifi palieki ijungti chrome ir viskas

 

Dabar, Robysas parašė:

verslas nuo 0. Ar jums atsipirks elektra, už kuria mokės tėvai? Ne..

Gali plačiau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, #Karolis parašė:

Nu taifi palieki ijungti chrome ir viskas

 

Gali plačiau ?

O ką čia plačiau reik sakyt? Jei jau taip nesigaudai paaiškinsiu. Kasdamas kripto valiuta nieko neuždirbsi jei investuosi tik kelias valandas, o jei investuosi 24/7 daugiau sumokėsi už elektra nei kažką iškasi gero. Norint užsidirbt iš to reik investuot labai daug pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, #Karolis parašė:

Nu taifi palieki ijungti chrome ir viskas

 

Gali plačiau ?

Tai ką tu uždirbsi kasdamas 24/7, tavo tėvai mokės 3-4x brangiau už elektra, tu susimąstyk ar tau negaila savo laiko. Aišku pačiam savo pinigus gaut yra smagu, bet jau geriau padirbtum prie statybų po 4-5 val į dieną, ir gautum tikrai daugiau, nei kasdamas ta bitcoina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Barz parašė:

O ką čia plačiau reik sakyt? Jei jau taip nesigaudai paaiškinsiu. Kasdamas kripto valiuta nieko neuždirbsi jei investuosi tik kelias valandas, o jei investuosi 24/7 daugiau sumokėsi už elektra nei kažką iškasi gero. Norint užsidirbt iš to reik investuot labai daug pinigų.

aš tai nesakau kad noriu uždirbti tūkstančius, šimtus, šiaip tik pasiūliau, kaip papildoma būdą užsidirbti kad ir 10 € :lol: nereikia čia tiek pult, tai buvo tik pasiūlymas, jūsų reikalas eiti čia ar neiti :D O ir šiaip žinau kad nieko gero neduoda jis, o gal kažkam pravers iš kur žinai ? :lol: 

 

Dabar, Robysas parašė:

Tai ką tu uždirbsi kasdamas 24/7, tavo tėvai mokės 3-4x brangiau už elektra, tu susimąstyk ar tau negaila savo laiko. Aišku pačiam savo pinigus gaut yra smagu, bet jau geriau padirbtum prie statybų po 4-5 val į dieną, ir gautum tikrai daugiau, nei kasdamas ta bitcoina.

O kur aš minėjau kad kasiu 24/7 ? :D:D ŽMONĖS tai buvo tik pasiūlymas, ir beje už mano suvartotą elektrą jau tėvai nebemoka, tenka pačiam susimokėt, o ir dar kas sakė kad nedirbu ? :lol: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, #Karolis parašė:

aš tai nesakau kad noriu uždirbti tūkstančius, šimtus, šiaip tik pasiūliau, kaip papildoma būdą užsidirbti kad ir 10 € :lol: nereikia čia tiek pult, tai buvo tik pasiūlymas, jūsų reikalas eiti čia ar neiti :D O ir šiaip žinau kad nieko gero neduoda jis, o gal kažkam pravers iš kur žinai ? :lol: 

 

O kur aš minėjau kad kasiu 24/7 ? :D:D ŽMONĖS tai buvo tik pasiūlymas, ir beje už mano suvartotą elektrą jau tėvai nebemoka, tenka pačiam susimokėt, o ir dar kas sakė kad nedirbu ? :lol: 

Nu tai tada nebūk durnas, ir neleisk pinigų šūdams. Kažkur mokykloje tai jo sutinku, už elektra mokėt nereikia, gali pajungt ir kasinėt. Bet namuose... Žodžiu baigiu rinktis pranešimus, bet su susimąstyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Robysas parašė:

Nu tai tada nebūk durnas, ir neleisk pinigų šūdams. Kažkur mokykloje tai jo sutinku, už elektra mokėt nereikia, gali pajungt ir kasinėt. Bet namuose... Žodžiu baigiu rinktis pranešimus, bet su susimąstyk

Esmė ta, kad aš laikau jį pajunges kai pats sedžiu pr pc, tegul kasasi, ar gi man gaila ? Man tai nieko nereikia daryt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, #Karolis parašė:

aš tai nesakau kad noriu uždirbti tūkstančius, šimtus, šiaip tik pasiūliau, kaip papildoma būdą užsidirbti kad ir 10 € :lol: nereikia čia tiek pult, tai buvo tik pasiūlymas, jūsų reikalas eiti čia ar neiti :D O ir šiaip žinau kad nieko gero neduoda jis, o gal kažkam pravers iš kur žinai ? :lol: 

 

O kur aš minėjau kad kasiu 24/7 ? :D:D ŽMONĖS tai buvo tik pasiūlymas, ir beje už mano suvartotą elektrą jau tėvai nebemoka, tenka pačiam susimokėt, o ir dar kas sakė kad nedirbu ? :lol: 

Neuždirbsi ir 10eu. Norint užsidirbt ir ta 10eu turi nusipirk nors kelias GeForce GTX 1080 Ti, kad ką nors iškastum pelningo. O jei tavo pc siekia tik kokius 10-15 MH/S tai uždirbsi gal 10-20eu per mėnesį tačiau viskas nueis į elektros mokėjimą. O jei pc turės daugiau MH/S tai automatiškai mokėsi daugiau už elektra. Tai aš neįžvelgiu jokių pliusu. O dar jei kasi per kažkokia chrome tai kaip minėjau uždarbis dar mažesnis.

Manau aš tau daviau bendra supratimą, kad tai nėra pelningas sprendimas. Tačiau jei nori iš to užsidirbt visų pirma turi įsigyt nors ASIC programine įranga, tačiau vis tiek reiktų gerai pagalvot ar tai verta visgi tai nėra stabili valiuta 

   Išvada: Nieko neuždirbsi nes mokėsi daugiau už elektra, pc nebegalėsi niekur kitur naudot nes turėsi visa jo galia sukoncentruot į kasima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Barz parašė:

Neuždirbsi ir 10eu. Norint užsidirbt ir ta 10eu turi nusipirk nors kelias GeForce GTX 1080 Ti, kad ką nors iškastum pelningo. O jei tavo pc siekia tik kokius 10-15 MH/S tai uždirbsi gal 10-20eu per mėnesį tačiau viskas nueis į elektros mokėjimą. O jei pc turės daugiau MH/S tai automatiškai mokėsi daugiau už elektra. Tai aš neįžvelgiu jokių pliusu. O dar jei kasi per kažkokia chrome tai kaip minėjau uždarbis dar mažesnis.

Manau aš tau daviau bendra supratimą, kad tai nėra pelningas sprendimas. Tačiau jei nori iš to užsidirbt visų pirma turi įsigyt nors ASIC programine įranga, tačiau vis tiek reiktų gerai pagalvot ar tai verta visgi tai nėra stabili valiuta 

   Išvada: Nieko neuždirbsi nes mokėsi daugiau už elektra, pc nebegalėsi niekur kitur naudot nes turėsi visa jo galia sukoncentruot į kasima.

Dėkui, maniau kad čia viskas paprasčiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Robysas parašė:

Tai ką tu uždirbsi kasdamas 24/7, tavo tėvai mokės 3-4x brangiau už elektra, tu susimąstyk ar tau negaila savo laiko. Aišku pačiam savo pinigus gaut yra smagu, bet jau geriau padirbtum prie statybų po 4-5 val į dieną, ir gautum tikrai daugiau, nei kasdamas ta bitcoina.

What lol :DDDDDD jie kasasi automatiskai narsant chrome, apie kokias dar didesnes saskaitas uz elektra sneki neismaneli :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, 7mellos | rsrytis parašė:

What lol :DDDDDD jie kasasi automatiskai narsant chrome, apie kokias dar didesnes saskaitas uz elektra sneki neismaneli :DDDD

Bet va tu tai amžiais kažkoks būrėjas. Ką jis iškas per 1-2 valandas? Norint normaliai išsikasti, reikia sėdėti bbž kiek laiko, o sėdint ilga laika, elektra tai eina :) Prote

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Robysas parašė:

Bet va tu tai amžiais kažkoks būrėjas. Ką jis iškas per 1-2 valandas? Norint normaliai išsikasti, reikia sėdėti bbž kiek laiko, o sėdint ilga laika, elektra tai eina :) Prote

ilgą ar neilgą laiką, palyginus su kiek praleidžiama prie kompo žaidžiant žaidimus tai kažkoks background kasimas visiškai įtakos neturi. Jei kompą naudotum tik kasimui, tai tada kaltink kad jis ima elektros daug, o jei kompu naudojies bent 1/5 dienos, tai čia jau pats save kaltint dėl elektros išlaidų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...