Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPB FORUM DESIGN


Pakuotė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 7 valandas(-ų), District parašė:

Rekomenduoju pasitobulinti teksto suvokimą. Kaip ir esu rašęs, nesvarbius dalykus galima tiesiog suskleisti arba iš viso perkelti į pagr. subforumų blokus (pateiksiu žemiau ekrano užfiksavimą, su 2 variantais (mano manymu tinkamiausiais).

http://www.part.lt/img/d2cc716aacea548c177cfedef17ffc86765.png

O ir su tavo žemesniu siūlymu - visiškai nesutinku (išskyrus tuos 3 taškus, bet šis dizainas nupieštas, tai manau jis atvaizdavo pagr. palečių spalvas). Jeigu temos autorius pabaigtų mano pasiūlymą, atrodytų viskas daug geriau. Su smulkmenomis net nepradėk (šešėliais ir kt.), vis tiek koduotojas redaguotų. Mėgini prikibti prie ko tik gali. 

Tavo pasiūlymas suskleisti kaip tik įrodo, kad tiek tavo , tiek autorios Ux suvokimas silpnas. Be to kiek suprantu esi programuotojas, tikrai turėtum labiau kreipti dėmėsį į UX, nei UI kaip šiuo atvėju. Kaip tai nepradėti su smulkmemon :D? Kuom daugiau idedi darbo į tas smulkmenas tuo geresnis galutinis variantas bus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), District parašė:

Mano specializacija nėra grafinis dizaineris, tačiau mokiausi dizaino (prie programavimo), tai įeina į vyresnio programuotojo programą.

Esmė, kad nereikia taip įsilieti ant @dariune, tai žlugdo jo motyvaciją. Nieko nerašau apie kritiką, ji yra gerai, bet nepamirškite ir paskatinti žmogaus, o ne susitelkti į vien neigiamus aspektus, taip pat galbūt parinkite kitokius žodžius, labiau tinkamesnius (kritikos išsakymo, tiesiog švelnesne forma).

Temo autorius įdėjo nemažai pastangų, laiko, tą matau ir vertinu. Kada man reikia sukurti unikalų dizainą (nuo tuščio lapo), tai nebūna taip lengva sumąstyti spalvas, struktūrą, nors galvoje ir atsiranda kažkoks planas (tiesa, dizainus koduoju iškarto, pasitelkiant improvizaciją, pastebėjau geriausiai sekasi su ja).

Nežinau ar pastebėjai, vyresnysis programuotojau, bet čia niekas nesulauks geros dizaino ar kokio kito grafinio darbo apžvalgos. Visi pranešimai yra "gražu" "man patiko". Ypač šitam forume galima įdėti bet kokį dizainą su gražiais paveiksliukais ar gražiom spalvom ir visiems jis patiks, nes čia, kaip ir minėjau, beveik niekas nenusimano apie tokius dalykus kaip UX, tad jei žmogus gavo geros kritikos, iš žmogaus, kuris turi žinių tame, jis turėtų tą vertinti ir priimti, o ne išvadinti šūdžium, kad jam nepatiko jo darbas. Tegul pabando kelt darbus į kokį Dribbble, ten kas antras pranešimas bus kritika, tad jei taip, žmogus nuo galvos plaukus nusipešios.

Ir niekam nerūpi kiek pastangų įdėjai, svarbiausia galutinis variantas, kurį matys visi. Yra žmonių, kurie deda dar daugiau pastangų ir nesiteisina tuo, tad mažiau ašarų ir daugiau darbo kituose dizainuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2213 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...