Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ TXD ] Pradžiamokslio terlionės


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pradėjau mokytis TXD piešimo - darbai yra mokymosi tikslams t.y lygiuoti, teksto dydžio derinimui ir kitam išmokti.

  •  Komentatorių nereikia, tik narių, kurie turi patarimų, kokios naudingos informacijos susijusios su TXD.  Truputis kritikos irgi būtų ne pro šalį.

NAUJAS DARBAS

e6eb944d837af9adfdbe84ad3f1dc184834.png

a26c921c3abe7463781586dde3b1d49a490.png

a02edcc8c1dc7642d62c8ee2402781f8724.png

Redaguota , nario Juan/\rroyo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nr. 1 Visai patiko, nėra perpildytas visokiais nereikalingais dalykais, paprastutis, bet galima dar tobulėti žinoma.

Nr. 2 Man nepatiko vienas dalykas, tai spalvos, jos man per ryškios ir nepriderintos, beje šiais laikais jau dedamos naujoviškesnės spalvos, kurios rašomos per kodus, o ne iš pačio TextDraw Editor'iaus paimtos. Bet kaip pradžiai visai neblogai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, POSTRANA™ parašė:

Nr. 1 Visai patiko, nėra perpildytas visokiais nereikalingais dalykais, paprastutis, bet galima dar tobulėti žinoma.

Nr. 2 Man nepatiko vienas dalykas, tai spalvos, jos man per ryškios ir nepriderintos, beje šiais laikais jau dedamos naujoviškesnės spalvos, kurios rašomos per kodus, o ne iš pačio TextDraw Editor'iaus paimtos. Bet kaip pradžiai visai neblogai!

Su kodais dar reiks išsiaiškinti, bet šiaip po valandos pradėjau įkalti kūrimo sistemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai vaizdžiai ir įdomiai atrodo, galbūt galėtum numesti iš kur siunteisi programą su kuria reikia daryti šitokius darbus? Norėčiau aš pabandyti ;D Tavo antrame darbelyje spalvos per ryškios, tačiau tikrai gražiai padirbėjai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 23 valandas(-ų), @Strytas parašė:

Labai vaizdžiai ir įdomiai atrodo, galbūt galėtum numesti iš kur siunteisi programą su kuria reikia daryti šitokius darbus? Norėčiau aš pabandyti ;D Tavo antrame darbelyje spalvos per ryškios, tačiau tikrai gražiai padirbėjai

Spalvas mokysiuos derinti, dėkui už komentarą. Peržvelk youtubei tutoriol, how to install samp textdraw editor ar pnš, nes ten kitaip jį paleisti reikia.

Redaguota , nario Juan/\rroyo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai neblogai sugalvojai kitokius išdėstymus ne kaip kituose serveriuose. Man patiko 1 ir 2 variantai, bet atsimink kaip ir vienas sakė nereikalingus TD išimk. Duosiu patarimą daryk kuo paprastai taupyk TD, nes va tokiems paprastiems TD nereikia ten daug sunaudoti. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2219 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...