Peršokti į turinį

Būriuojames kitam MafijosKarų Sezonui!


KarolisY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2195 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kitas mafijos karų sezonas jau tik už mėnėsio, ir aš šito sezono jau nebežaisiu nes visi ir taip perdaug pasikėlę, bet noriu paklausti ar yra tų kurie ruošiasi žaisti RIMTAI kitą sezoną ir nori pradėti kilti kartu? Mafijoskarus žaidžiu jau apie 5-6 metus su pertraukom, tad patirties tikrai turiu.

 

Yra pora sąlygų kurias turi atitikti norint kartu susibūriuot ant starto:

- Neleavinti vidurį sezono, aktyvumas turi būti geras

- Greitai keltis pagarbą ir visą kitą šūdą - bent jau TOP100 būk manau super tada

- Turėti bent poros sezonų mafijoskarų patirties

 

 

Taippat aš žaisiu labai rimtai šitą sezoną, turiu užsidirbęs ir sau pasilikęs ant pramogų biški euriukų, tad šį sezona pirksiu tikrai nemažai kreditų ir sieksiu top 20 bent jau pagal pagarbą laikytis viso sezono metu. Didžiausias mano asmeninis pasiekimas buvo prieš kelis sezonus TOP3 Pagal pagarbą sezono pabaigoje, bei Gaujos Bosas Pirmos Vietos Gaujoje

 

Tie kas su manim, duokt savo skype į komentarus arba į až, sukursim grupę, arba susitarsim per kur geriausiai ar per skype ar per facebook bus susirašinėjimui.

Redaguota , nario KarolisY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kažkada žaidžiau tuos mafijos karus, buvau užsikabinęs, bet gerai, kad leavinau :D Nesuprantu prasmės čia žaisti, juk čia eilinis pay2win žaidimas, jeigu nedonatini, tai neverta ir lošt, o dar ir taip po sezono tai ką užsidirbai nieko neliks :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1.4.2018 20:16, Inn_Progress parašė:

Aš kažkada žaidžiau tuos mafijos karus, buvau užsikabinęs, bet gerai, kad leavinau :D Nesuprantu prasmės čia žaisti, juk čia eilinis pay2win žaidimas, jeigu nedonatini, tai neverta ir lošt, o dar ir taip po sezono tai ką užsidirbai nieko neliks :D 

 

Nežinau, man tai yra įdomus žaidimas, susirandu naujų draugų, kartu pakariaujam 90 dienų su kitais, daug pykčių, daug pėlytės maigymų, daug nervų bet žiauriai užkabina, taip, pay2win bet geriau išleisiu čia ir smagiai pažaisiu, gal net ir statulėle sezono geriausiojo iškovosiu negu eisiu į kazinkę ir padėsiu viską :D

Redaguota , nario KarolisY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4/1/2018 19:16, Inn_Progress parašė:

Aš kažkada žaidžiau tuos mafijos karus, buvau užsikabinęs, bet gerai, kad leavinau :D Nesuprantu prasmės čia žaisti, juk čia eilinis pay2win žaidimas, jeigu nedonatini, tai neverta ir lošt, o dar ir taip po sezono tai ką užsidirbai nieko neliks :D 

o man atrodo kaip tik idomu kai kas kiek laiko padaro wipe :D pvz daug mmo's losiu tai buna kad naujokui reik lost pries zmones kurie losia jau pora metu ir ka tu padarysi pries juos :D   aisku vel is dalies uzpisa kai lostum pora metu ir viskas dingsta . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2195 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...