Peršokti į turinį

Ieškau sau nuolatinės darbo vietos !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

taigi, turbūt supratote, kad ieškau sau darbo, tai yra, projekto prie kurio galėčiau prisijungti ar same bullshit.

//. Plačiau .//

Mano vardas yra Modestas, man 16 metų, esu žmogus bendraujantis, geros širties, tačiau nesu per geras bei nesu per blogas, esu paprastas žmogus, kaip ir visi kiti, esu linksmas. Taipogi esu labai tylus, bet kai pradedu kalbėti/bendrauti, manęs nesustabdyt, hehe. Esu labai iškalbingas žmogus, ohhh yeah, pamiršau paminėti, su manimi neliūdna <šypt> Oūkėj, minecraft žaidimą žaidžiu 4-5 metus, esu daug kam žinomas, kaip OfficialBrayx, esu buvęs Godplay.lt Creative serverio moderatorius, bei nesenai atsistatydinau iš administratoriaus pareigų, bet pareigos vis dar liko, todėl galėčiau įrodyti, kad esu tas pats, Official'as. Kuo būčiau naudingas? Aš sugebu statyti, kai turiu idėjų, daug ką pastatau, esu pastatęs godplay serverio hub'ą, bei daug kartų stačiau godplay creative serverio spawn'us, taipogi, stačiau arcade games spawn'ą, bet taip ir nepabaigiau, nes projektas žlugo. Esu buvęs dar HardMc prižiūrėtojas, Craftmc prižiūrėtojas, Mcslime kandidatas į prižiūrėtojas, bet atmetė, dėl neaktyvumo. Taip pat, galėčiau dirbti ties forumu, ji sutvarkyti ir t.t., šiek tiek galėčiau padirbėti prie serverio failų, tačiau, plugin'ų ir t.t., nekūriu. Būčiau neblogas support'as žaidėjams, hehe.

//. Susisiekimas .//

Skype : live:7a075649f166c99b

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Antanas940 parašė:

Darbo biržoj nuo 18 ir ne apie mc.

Tai tuo labiau !

 

58 minutes prieš, R3dM00n parašė:

O kodel gi ne? Juk reik kazkaip parodyt save :) ir pvz man jo pasisakymas daug labiau patiko, nei tu kurie sako "esu plugineris" :D

Hehe, man tavo komentaras irgi daug labiau patiko, nei tų, kurie kalba apie darbo biržą. <gūddžoouktypo>

Redaguota , nario leynleyy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...