Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
21 minutes prieš, mariusqw parašė:

Tai jei užsiima skriptinimu, manau tokius menkniekius supras.

Bandziau, neiseina, animacija pasibaigia greiciau nei nustatytas laikas, arba animacija isvis nesibaigia.

27 minutes prieš, liight parašė:

Nk nesupras jis:D

Ble realiai jau nebeįdomu tavo durnus klausimus skaityti kai neinvestuoji savo laiko researchui googlėj ar tiesiog loginiam pamąstymui, o jeigu taip nedarai, vadinasi niekad neprogresuosi =)

Deja biciuli pirmiausia darau kas mano jegomis, jei nebeiseina kreipiuosi cia, nes radau google, kad cia galima klausti! ;) Tad pls nesnekek shudu <3

Redaguota , nario ^Rokas
9 minutes prieš, ^Rokas parašė:

Bandziau, neiseina, animacija pasibaigia greiciau nei nustatytas laikas, arba animacija isvis nesibaigia.

Deja biciuli pirmiausia darau kas mano jegomis, jei nebeiseina kreipiuosi cia, nes radau google, kad cia galima klausti! ;) Tad pls nesnekek shudu <3

realiai viska galima susirasti googlej, o ypac tokius dalykus kuriuos daznai klausia kaip tu, tik problema su tavimi, kad tu prasai, kad viska tau pateiktu ant lekstutes

prieš 13 valandas(-ų), ^Rokas parašė:

 

o tai supergames.lt ne googlei patalpinta ? O.o Geras...

hmm manau visiskai nenusimanai sitoje srityje ir dabar vargsiu tau paaiskinti visiskai be reikalo. supergames.lt tikrai nera patalpinta googlej, nes googles serveriai ir supergames serveris yra visai skirtingi serveriai. nors supratau, ka turejai omeny, as tik norejau pasitycioti is taves, ir siaip google indexuoja supergames, bet jei tai reikstu, kad jiem del to priklauso sitas puslapis, tai reikstu, kad jiem priklauso visas internetas ar ne ?

prieš 1 valandą, mariusqw parašė:

Temos autoriui: Pati funkcija ApplyAnimation turi nustatymą tokį kaip Time. Tau tereikia sukurti publiką, kuris pasibaigus timeriui išmes tekstą: "Animacija baigėsi". Arba galima daryti ir be publicų.

Pasidariau ačiū :)

 

prieš 3 valandas(-ų), Violet Evergarden parašė:

hmm manau visiskai nenusimanai sitoje srityje ir dabar vargsiu tau paaiskinti visiskai be reikalo. supergames.lt tikrai nera patalpinta googlej, nes googles serveriai ir supergames serveris yra visai skirtingi serveriai. nors supratau, ka turejai omeny, as tik norejau pasitycioti is taves, ir siaip google indexuoja supergames, bet jei tai reikstu, kad jiem del to priklauso sitas puslapis, tai reikstu, kad jiem priklauso visas internetas ar ne ?

Nenustebau, nėra veiklos tad ieškai pripiskių.. Manau savo laiką galėtum naudingiau leisti, negu įrodinėti savo teisybę. Ir žinoma tu supratai ką turėjau omeny :)

4 minutes prieš, Violet Evergarden parašė:

senei kada maciau, kad forumo spaminimas prasymais padaryti viska uz save teiktu malonuma, bet siais laikais ko tik ne pasitaiko

Kaip gaila, kad nežinai kaip yra ištikruju... Dėja, prašau pagalbos tik tada, kai nebeturiu jokių idėjų kaip ištaisyti savo klaidas skripte. Nepyk nebegaišiu beviltiškom diskusijom, nes tai man neaktolu ir nenaudinga...

(redaguota)
2 minutes prieš, ^Rokas parašė:

Kaip gaila, kad nežinai kaip yra ištikruju... Dėja, prašau pagalbos tik tada, kai nebeturiu jokių idėjų kaip ištaisyti savo klaidas skripte. Nepyk nebegaišiu beviltiškom diskusijom, nes tai man neaktolu ir nenaudinga...

kaip tai nezinau, normalus zmogus kuris domisi visu pirma pasigooglintu atsakyma, jei nerastu tai prasytu pagalbos, ir siaip prasytu ten kur zmones gali padeti (forums.sa-mp, stackoverflow etc.), o tu rasai cia su kiekvienu pirst

Redaguota , nario Violet Evergarden
4 minutes prieš, ^Rokas parašė:

Kaip gaila, kad nežinai kaip yra ištikruju... Dėja, prašau pagalbos tik tada, kai nebeturiu jokių idėjų kaip ištaisyti savo klaidas skripte. Nepyk nebegaišiu beviltiškom diskusijom, nes tai man neaktolu ir nenaudinga...

bent jau išjungtum lt klaviatūrą, kai mėgini kažką tai rašyti ir pasirodyti, esąs genijus :D labai nori išmesti save į 'aukštesnį lygį' meanwhile, net paprasto žodžio 'deja' negali parašyti taisyklingai. Nesikabinėjant prie rašybos, galiu užtikrinti, kad net nesistengi ieškoti tau reikiamos informacijos, nes tau geriau, kad visi viską atliktų už tave. Na, bet jei tau "neaktoalu", tai tiek to, sėkmės su savo tokia "pasija" in 2k18 ^^ pys.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...