Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl NBA2K18 my career mode.


JA.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2215 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki pacanai ir ciolkos, reikia man pagalbos dėl NBA2K18 my career.
Esmė yra tokia, jog turiu kontraktą su Jordan batų firmą ir turiu ale tipo užsidėjęs juos, kad per varžybas būčiau su Jordan'o batais, bet po kelių varžybų Jie man parašo, kad Jordan nepatinka matyti mane mūvint kitos firmos batais, tai what the fuck?
Juk ėjau į rūbinę savo, užsidėjau, atsirado žalia varnelė, pasidariau ir HOME ir AWAY Jordan'o batus, tai kodėl blyn nesaugo? 
Kodėl Jie man rašo tuos laiškus? Ir su visom firmom taip, turėjau pasirašęs kontraktą su Nike tai irgi rašė, rašė ir galiausiai nutraukė sutartį..

 

Padėkit kas, būsiu labai dėkingas, peace.

Redaguota , nario JA.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man ir taip buvo, vos nepraradau, kvietė ant "raudono kilimėlio" :D

Kas reikalinga, tai turi būt nusipirkęs Jordan kedus skirtus street ir juos užsidėt savo chatoj lockeryj.

Ir kitas dalykas, kai pradedi rungtynes, prieš išeinant i aikštę apšilimui, nespaust eit o spaust Locker ir ten užsidėt Jordan kedus rungtynėms (kaip supratau jau užsidejęs).

Tai pas tave bus street ne su Jordanais. Palakstyk miestelyj ir rasi street drabužiu ar tai vien batų pardę ir ten reikia nusipirkt, o gal jau turi chatoj juos lockeryj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2215 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...